Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:03:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 241813 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #825 -: май 24, 2015, 12:28:23 »

Честит празник момичета !!!

Нека се държим здраво не за информацията, а за културата и образованието,

и нека направим всичко, за да предадем тази любов на децата си !

От нас зависи бъдещето.



Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: май 24, 2015, 14:41:21 »

Честит празник!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #827 -: май 24, 2015, 15:11:25 »

Честито!
Ходихме да гледаме манифестацията...Децата наистина се радват на празника. Само духовата музика липсва, за да е като едно време heart
Ина, прекрасни думи good Без значение, дали пишат на кирилица или латиница, на български или на друг език, дано успяваме да възпитаваме деца и внуци в любов към знанието! heart heart heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: май 24, 2015, 23:58:04 »

Свекърва, ще разрешиш да добавя - и без значение на какъв език пишат, важно е да пишат грамотно!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: май 25, 2015, 07:07:19 »

Добро утро и честит празник със лекичко закъснение на всички. За мен беше двоен празник - не само професионален, но и малката ми гимнастичка спечели златен медал с ансамбъла родени 2008 г. Bravo Макар и не на олимпийско ниво, турнира е бил голяма работа - имало и участници от чужбина! ето 2-3 непрофесионални снимки. Когато се сдобия с по-хубави ще кача и тях. Ето я моята гордост http://fanimira.snimka.bg/maternity/pregnancy.857061.35436292 и заедно с момичетата: http://fanimira.snimka.bg/maternity/pregnancy.857061.35436293
http://fanimira.snimka.bg/maternity/pregnancy.857061.35436294
Ходих на шествието на центъра - при нас имаше и духова музика беше много тържествено, след обяд гледахме и абитуриенти, тая година в нашия град 30-40 процента от момичетата бяха избрали тоалети цвят шампанско и с отпуснати къдрици - явно това е тренда  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: май 25, 2015, 07:44:45 »

Добро утро.. Честит празникс  малко закъснение  give_rose
Изкарахме си прекрасни петък-събота-неделя, толкова слънчево, едни разходки, обиколки, приказки и винце до сутринта.. Поканихме ги най-официално вече.. Аз също получих покана за моминското ми парти... Ръчнонаправена от кумата, с перличка, дантела и в подходящите цветове.. Пипнато и измислено от всякъде.. Нямам търпение  yahoo Тръгнахме си по-рано в неделя, че бях на лекар и не успяхме да видим парада на 24-май във Велико Търново, но пак всичко беше прекрасно... Тъжно ми е, че не знам кога ще се видим с тях преди моминското парти..  cray

Толкова е мрачно днес  girl_impossible Снощи се скапа да вали и да гърми.. Мен понеже много ме е страх от гръмотевиците, гледах филм със слушалки на ушите, за да не ги чувам, но на моменти и това не помагаше  shok crazy Пуснах си първо Шоколад, който коментирахте преди... Това е един от най-интересните и хубави филми, който съм гледала наскоро. Изгледах и The Age of Adeline, също ми беше доста интересен, макар да има известна доза измислица  pardon

Фани, поздравления за медалистката, да ви радва и носи поводи за гордост и на Олимпийски игри  Wink
Хубава и успешна седмица на всички!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #831 -: май 25, 2015, 08:22:12 »

Честит празник с малко закъснение! Нека мислим и пишем грамотно smile
При нас празникът започна в събота. По райони имаше концерти. Беше интересно. Съчетаха се с избора на града за столица на културата през 2019 г. Заведохме дребната на концерта и от глъчката беше ошашавена. В началото стоеше кротичко и гледаше, ама после хукна да бяга. Уредиха я с балон и го ползваше като тикалка... До едно време, когато балонът каза БАМ! bomb След това авторитетно дребната продължи да размотава пръчката и остатъците от балон по края.
В неделя не успях да отида на шествието. Татко споделяше, че доста работа са имали покрай него. Майка също отиде с него, за да го придружава. Гледах само снимки из интернет. Главната е била пълна с народ shok Честно! Такова нещо не бях виждала отдавна, било то и на снимки.
За мен 24-ти винаги е бил много хубав ден. Балът ми беше също на тази дата и такова слънце се беше оперило Sunshine Последните години малко ми опорочиха празника с тия измислени матури. Баловете ги изместиха по-рано, а 24-ти не е като кулминация, а като опашка... То тази година е и малък набор, та съвсем не успях да хвана абитуриентските вълнения. При нас поне толкова народ се събира около големите ресторанти. Повече зяпачи има в сравнение с роднините и приятелите smile
Фани, честит ви медал Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: май 25, 2015, 08:37:34 »

Добро утро! Честит празник на патерици  smile
Ина, много хубаво пожелание, дано се сбъдне!
Фани, честит медал, още много медали да спечели Кари!
 Тони, радвам се за вашето хубаво прекарване с кумовете. Кога ти е моминското парти?
Али, няма да те дразня с Икеа, ама беше хубаво. Купих си някой неща, набелязах си други. Ходихме на рожден ден на дъщерята на кумовете.
Това време пак взе да ме депресира. Като гредам и в Мездра как ги е наводнило, горките хора. Цяла седмица опасност от градушки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #833 -: май 25, 2015, 08:45:32 »

А, напротив, сподели за ИКЕА. Какво видя, какво си хареса Wink Аз поне идеи да събера, а като отида да съм с кошницата blum
Вчера си купих кашпи от Баумакс или сега Хоумакс. Сандъчета не си харесах, че основно затова отидохме. Бяхме по женски с майка и дребната. Ми то много спокойно така. Няма кой да припира, да дава зор, да те пита що гледаш китки от по 40 лв...
Да ви правя едно слънце оттук. Sunshine Не се знае до кога ще е, затова казвайте навреме.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #834 -: май 25, 2015, 09:03:23 »

Роси, моминското ще е на 22.08.. Писах повече в темата за моминското парти, да не спамя тук, че със сигурност не на всички им е интересно  pardon Какво избрахте в крайна сметка за малката? И какво си купи от Икеа?

Али, аз също имам желание да си купя някакви нови цветенца, откакто мога да ги гледам  yahoo Моля те за консултация в темата за цветята  funnytooth Ashamed
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: май 25, 2015, 09:05:38 »

Добро утро!
Фани, честито за медалистката! Още много златни медали ви пожелавам! smile
Али, аз си купух една лавандула от Икеа и съм доволна - ароматна е, но не се натрапва.
Тони, много се радвам, че сте си изкарали хубаво! Къде ходихте из Търново и Арбанаси?
Ние на 23 се разхождахме покрай НДК с ММ и съм отвратена от голяма част от тазгодишните хабитюренти! То не беше блясък, не бяха букли, не бяха едни девойки с неподходящи за фигурата им рокли....върнаха ме едни 10 години назад.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: май 25, 2015, 09:21:40 »

Добро утро!

Честит празник и от мен със закъснение!  smile
В петък срещу събота бяхме на гости  на едни приятели и си откарахме чак до 4:30. Спахме до късно и не успяхме да присъстваме на шествията в града.

От снощните гръмотевици няма интернет, така че пиша от телефона.

Фани, браво на Кари!  Bravo Все повече успехи да постига и да е все толкаво дейно дете! Много се радвам на децата, които се занимават с различни спортове.
Вие ли я насочихте или тя сама изяви желание да се занимава с гимнастика? Знам, че има деца, които лесно се отказват от начинанието, с което са се захванали.

Тони, много се радвам, че сте си изкарали хубаво.  smile Кога е моминското парти, че от толкова рано вече са те поканили?
Шоколад не съм го гледала, но все хубави неща съм чувала. И аз съм се наканила да гледам The age of Adeline.

Али, честито за признанието на твоя град.  :)Аз, признавам си, че все още не съм ходила в Пловдив. Не, че е кой знае колко далече, а все не остава време за такива разходки. Много ме е яд и уж сме се наканили с милото да посетим разни места тази година. Дано да се получи.

Рататуй, какво избрахте за рождения ден на детенцето? smile


Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: май 25, 2015, 09:24:38 »

Нат, пихме кафенце и закусихме в Его, имаше супер гледка.. След това се разходихме до Царевец, качихме се на влакче, което ни повози насам-натам, минахме покрай църква, която за съжаление не си спомням как се казва.. Под Царевец точно и се зачудихме дали да не се венчаем хаха Много ми харесва, но нали не може без брачно свидетелство, кръщелни, а и сме запазили Св. София  crazy Просто беше много красиво просто  pardon След това хапнахме в Щастливеца... Ей всеки път ми харесва повече и повече това място.. Исках да си взема половината неща от ресторанта...  blush
В Арбанаси бяхме в Болярска къща, много приятно местенце, далеч не е луксозно, но има всичко, което ти е необходимо.. За съжаление доста занемарено.. Това е може би най-хубавото място като даденост в Арбанаси, има ресторант с много голям капацитет на две нива, отвън има огромно пространство с градина.. С църква в двора.. Може да се разработи по такъв начин, но нищо  huhhuh.gif Типично по български  NO
Ходихме на пикник.. пихме кафенце на Калояновата крепост, в градината.. Много подходящо е за изнесен ритуал на сватби.. Цветяя, фонтанче.. Бяхме ходили само през зимата вътре, но и отвън е супер.. И така..

Едит: Миме, аз съм доста организиран човек, искам да знам кога, какво, защо и то се планува от рано... Както се случи и със сватбата.. Оставихме си година за организация, месец по месец всяко нещо.. Поканите направих през февруари още, за да раздам на гостите, които прецених, че са по-заети.. Имаме нераздадени покани, но не са много, повечето вече са дадени и ще искам потвърждение в средата на юли. Всичките ми гости ме познават и знаят, че трява да се съобразят с това.. Непредвидени ситуации винаги ще има, но предпочитам да съм наясно с всичко от рано..Та, затова в момента, в който поканихме тези ни приятели за кумове, те се заеха с организирането на партитата.. Датата е 22.08.  Освен това, програмата ни за това лято е ужасяваща, имаме 2 свободни за сега съботи и недели до сватбата  crazy
« Последна редакция: май 25, 2015, 09:32:37 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: май 25, 2015, 09:29:22 »

Охх, чак ми се напълни душата, докато чета! Искам и аз в Търновото,бее!  cray
Тони, сега са започнали а правят и изнесени ритуали на Царевец с длъжностно лице. Като разбрах, мноооого ме хвана яд, че не сме там! Понеже аз много исках сватбата да е в Търново, ама не надделях.  beating Малко бой яде ММ тогава!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #839 -: май 25, 2015, 09:33:04 »

Да си призная май харесвам Русе повече  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines