Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:19:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 241702 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1050 -: май 29, 2015, 14:14:37 »

Къде сте видяли Ина? Искам и аззззззззззз!
Тони, втората на мен поне повече ми харесва. Нямат ли магазин да ги видиш на живо?
Оф, мм почна 90 дневната диета и аз нали съм добричка и аз с него /а и няма да готвя по 100 неща/, днеска ни е плодов ден, а так ми се ядат разни неща........
На много от вас им закъснява, поне една да се похвали с + тест!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1051 -: май 29, 2015, 14:15:35 »

Закъснява ми 16 дни.. Никак не е малко, но лекаря ми каза да изчакам, да не се тъпча с лекарства и че по веднъж в годината може да се случи.. При мен последния път, когато ми закъсня беше преди 2 години, но имах киста тогава. Сега кисти не се видяха.  Теста го правихме преди 8 дена, т.е на 8-ми ден от закъснението, в същия ден бях и на преглед  huhhuh.gif
« Последна редакция: май 29, 2015, 14:19:31 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: май 29, 2015, 14:17:59 »

Ина, трудно ми е да обясня. Със сигурно не е нещо лошо. Просто и това, че си бременна ми помага да си изградя някакъв образ, а сега, когато те и видях ми е още по-лесно.  smile Много ми харесва усмивката ти.  blum

Тони, много ми харесват тези рокли. Наистина на първата сякаш се вижда бельото, но това не пречи да са хубави.  smile

Рататуй, в албума й.  Wink Браво на вас за волята за диетата.  Bravo

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1053 -: май 29, 2015, 14:18:42 »

Абе то на мен почти 10 години ми закъснява, ама май няма как да се похваля с положителен тест funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1054 -: май 29, 2015, 14:21:00 »

Е, пак включване от класа funnytooth funnytooth funnytooth
Тия от един строеж наблизо ще ме побъркат. Такова блъсканееее girl_impossible Пфу, да можех да сляза, да ги заблъскам аз diablo PUGILISM
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1055 -: май 29, 2015, 14:23:03 »

Аз пък Ина и Тони /ааа и Миленка забравих/ са единствените, които свързвам с лице.

Ина я запомних, още в началото като започнах да пиша и след един мой пост, колко ми е спокойно всичко ми беше коментирала: "Интересно ще ми е да ти прочета постовете след няколко месеца", та от тогава я помня и има характерно лице, не се забравя.
Тони я имам във ФБ, а Миленката...как да я забравиш.

Иначе при мен закъснението може да е основателно, защото си правих ОВУ тест и секса си беше според него, засичах дати и какво ли не, ама все пак, нещо не ми се вярва. Ще си взема после един тест, да видим.

два нови отговора: svekarva пак изби рибата  funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1056 -: май 29, 2015, 14:23:24 »

ХАхаххаха, Свекс пак утепа коня  funnytooth

Знам аз с мойто постоянно оплакване как си ме представяте, дьрта и нацупорена, дето целия свят и е крив  biggrin Не сте супер далече от истината, тия снимки са като бях млада и нямах гайлета  danceg pardon

Ама сега като се мазна с Лореал… и шь са вьрна баш кат преди, ще развея знамето и Айдеееее…

Да, на 8ия ден ако си била бременна е щяло да отчете  sad Дано всичко ти е ок. Пьк може и да има бебе, божа работа знае ли се…

И аз нови отговори. Айде дано  Clover

Вярно, че така ти казах тогава. Понякога сьм отвратителна с хората без причина (ама тогава така го почувствах, сега ми се вижда грубо). По тоя повод, гледахте ли Шерлок? (или пак откривам топлата вода)

Още ли ти е спокойно между другото?  blush

А и забравих да ти кажа, оня линк кьм момичето което прави домашна козметика е супер  good Много ти благодаря. Интересува ме живо  thank you
« Последна редакция: май 29, 2015, 14:31:18 от inaxastra » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1057 -: май 29, 2015, 14:27:29 »

Абе то на мен почти 10 години ми закъснява, ама май няма как да се похваля с положителен тест funnytooth

Да не ни изненадаш и ти girl_wink funnytooth

Тони, 16 дни не са малко, жено! Аз до сега да съм влязла във филма.  crazy
 


Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.   Можело,бе!

Cerise, аз пък ще стискам палци за +
Ина, аз пък съм гледала снимките от албума и от темите на Марта. Пак не си те представям така, ама здраве да е! Всеки си има периоди на мрънкане, чакай да дойде и моето време да видиш тогава biggrin
Хахаха, къф е тоз чудотворен крем на Лореал, бре?! Маха гайлета biggrin Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1058 -: май 29, 2015, 14:29:28 »

Свекърва, добро включване, ще ни дойде и на нас времето за такова закъснение.. Ха, дано да е от другото сега  funnytooth

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1059 -: май 29, 2015, 14:31:09 »

Свекърва,  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth lol lol lol отново уби слона с прашка!
Чери, а дано  PREGQ
Али, при нас седмица правиха улицата до нас и големи работари са от 8 почват да режат асфалт  и да бръмчат, след 2 часа ги виждам подпряни на близката ограда на лафче.
Тони, стискам палци скоро да ти дойде и всичко да е наред.
Притеснявате се, защото ви е редовен, аз преди години имах период, когато ми идваше на 45-70 дни /за около две години/, сега свалихме времето на 32-38 дни и понеже никога не знам кога ще ми дойде точно не се притеснявам, че ми закъснява с 2-3 дни.
Сега се сетих /ако помните бг сериал "Тя и Той"/ как тя му казва, че й закъснява, на въпроса колко: "Ами, няколко часа!"
Ина, за сериала Шерлок ли питаш? Уникален е! Много ме кефи, дано да има нов сезон!
« Последна редакция: май 29, 2015, 14:34:24 от ratatui » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1060 -: май 29, 2015, 14:33:19 »

Сетих се за епизода!  funnytooth funnytooth
Моя е редовен, когато го регулирам с хапчета. Иначе 33-35-38, когато си иска smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1061 -: май 29, 2015, 14:36:23 »

Ох, как разбунихме духовете с Чери... Не може да ви се смогне  Yes

И моя е на 33-35 дни, ама си е часовник принципно..

Нат, аз съм най-големия филмар на света бели.. Откачена хипохондричка съм, защото през целия ми живот всякакви неща са ми се случвали.. С Миленка все едно не сме родени на 1 ден, а не знам.. Всякакви болежки и случаи за учебници по медицина съм имала  pardon Този път съм безкрайно спокойна.. Това е още по-плашещо за околните ми  Coffe
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1062 -: май 29, 2015, 14:38:42 »

Сега се сетих /ако помните бг сериал "Тя и Той"/ как тя му казва, че й закъснява, на въпроса колко: "Ами, няколко часа!"

Хахаха, трябвало сутринта да й дойде, пък то кое време станало funnytooth
И аз искам крем против гайлета smile
Ей, другия път да взема по една бира на тия от строежа лииии.... huhhuh.gif Хихик, това може да е най-ефикасното решение.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1063 -: май 29, 2015, 14:42:45 »

Ей, другия път да взема по една бира на тия от строежа лииии.... huhhuh.gif Хихик, това може да е най-ефикасното решение.

Сигурно да  good

Подсетихте ме да си разгледам албума от сватбата и да си припомня колко яко беше  danceg danceg danceg

Та по този повод видях, че в сватбената книга има цял куп супер странни сьобщения  crazy Трябва да говоря с модератор да ги изтрие...
« Последна редакция: май 29, 2015, 14:45:39 от inaxastra » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: май 29, 2015, 14:49:39 »

Чери, стискам палци  PREGQ
Ако някой друг иска, мога и за него да стискам.  pleasantry

Ина, и дума да не става.  stop Не съм си те представяла по описания от теб начин.  nea

Аз във филмите влизам през месец.  blush По принцип поне един път в годината ми прескача един месец и после докато разбера кога ще се случва събитието е много гадно. Иначе на 30-32 дена е. Ами миналия месец доста се забави и естествено сега има огромна вероятност на сватбата да съм в цикъл.  angry
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines