Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:48:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 187132 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 27, 2016, 19:04:29 »

Няма лошо да си поръча, но ако се налагат корекции, не знам как стои въпроса.

Тези, които си показа са страхотни  Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Пък и късите рокли са ми слабост на мен  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #406 -: януари 28, 2016, 16:28:21 »

Тази последната като идея най-много ми се доближава до идеите на Радичев. Това, ако решиш да шиеш, го казвам. Просто той има такива една идея по-авангардни рокли, които хем са и практични, хем висша мода... Не знам дали се изразих разбираемо.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 28, 2016, 17:44:09 »

От първите два линка не виждам нищо конкретно, едва третият ми се отваря.

Моята рокля е от Радичев и мога да кажа, че съм много доволна и я обожавам. Не е била изцяло мой модел. Просто харесах една рокля, но исках да ми промени напълно горната част и се получи точно това, което исках. Подкрепям Али, че неговите рокли са една идея по-екстравагантни, макар че моята не е такава.  smile
Иначе и аз мисля, че ще ти е по-спокойно, ако си намериш готова рокля, а не да се занимаваш с шиене.  Wink Успех!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #408 -: януари 28, 2016, 20:40:03 »



* image.jpeg (61.66 KB, 550x788 - видяно 197 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #409 -: януари 28, 2016, 20:41:59 »

Роклите са супер интересни! Поздравления  give_rose Тази последната, миналата година една булка (flutter) беше с подобна  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #410 -: януари 28, 2016, 20:42:09 »

Това е полата, която съм харесала без рязаната дантела smile Гърбът, деколтето и колана на талията са ми на снимки с по-големи размери. Трябва да ги преоразмеря и тогава да ги публикувам smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #411 -: януари 28, 2016, 21:15:40 »

После случайно попаднах на снимка във фейсбук на друго момиче със същата рокля и й писах да питам. Оказа се шита в Асеновград в ателие, за което вече имах препоръки и от моя приятелка. Отидох да видя, имаха я, мерих я и направо я поръчах.
Здравей, flutter smile Ще е удобно ли да споделиш името на ателието, може и на съобщение  blush Благодаря smile
P.S. Благодаря на Feribotka и всички момичета  give_rose  LOVING
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #412 -: януари 29, 2016, 00:15:51 »

Не знам дали вече влиза, ама ако влиза, по-добре ѝ пиши на лично съобщение, че е по-вероятно да го види smile Разрови се и в сватбената ѝ тема, може там да има инфо Wink
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 29, 2016, 14:23:18 »

Въпрос към Koliin, видях че вече някой я беше питал, но понеже не е дала отговор, пак да питам - от къде ти е роклята? smile

Нашата сватба ще бъде на 27.08.2016г. и за мене твърде рано да започна с търсенето на рокли, но разглеждам тук там, по-нататък да речем април - май след баловете ще се ориентирам към разглеждане по магазините и мерене smile

Аз имам обаче още един въпрос, този път към всички. Ситуацията е такава, че църковния брак (венчавката) ще бъде на следващия ден след официалното тържество и подписването и ми се искаше и двата дни да си бъда с една единствена рокля - моята си сватбена рокля, само че не знам дали е удачно. Разбира се в случай, че се изцапа вечерта по някакви причини ще имам резервна скромна рокля за венчавката, която няма да я облека с такъв кеф какъвто би ми дал истинската сватбена рокля, но ми се ще да си бъда с булчинската. Някакви поверия има ли да не се носи булчинската рокля пак, или да не се слага воала пак...
Вие как смятате, удачно ли е да бъда на следващия ден със същата рокля от тържеството на предишния, в случай, че не е изцапана и си е съвсем в състояние за повторно носене?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 29, 2016, 14:28:00 »

Аз знам, че роклята се прибира и една година булката не трябва да я вижда. Това естествено са поверия и от теб си зависи дали ще ги спазваш. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 29, 2016, 15:40:08 »

Това е полата, която съм харесала без рязаната дантела smile Гърбът, деколтето и колана на талията са ми на снимки с по-големи размери. Трябва да ги преоразмеря и тогава да ги публикувам smile

това е роклята, която бяха ушили на flutter във Версай smile


Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #416 -: януари 29, 2016, 17:06:46 »

kmilewa, аз мисля, че ще е ок да си с твоята сватбена рокля и на сбедващия ден. Направи това, което ти подсказва сърцето, че е правилно. Това е твоят ден и ти трябва да си доволна и щастлива. Аз лично не вярвам на поверия, че след сватбата не трябва да си виждаш роклята и т.н. Аз моята рокля толкова си обичам и си я харесвам, че често си я гледам и след сватбата.Освен това има много булки, които си правят и т.нар следсватбена фотосесия, за нея те също са със сватбената си рокля smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #417 -: януари 29, 2016, 17:58:56 »

това е роклята, която бяха ушили на flutter във Версай smile




Пандичке,  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 29, 2016, 19:02:16 »

Здравейте, аз да споделя "драмата" си. Още не съм започнала да меря рокли сериозно, защото има доста време, но преди седмица ми се отвори възможност и ей така на шега - пробвах.

Облякох три рокли и последната ми влезе под кожата! Още си я мисля  heart
И тук вече идва проблемът - роклята не е чисто бяла - основата е сатен, в цвят капучино, отгоре е покрита с бяла дантела. Цялостната визия е винтидж - нещо, което на мен много ми допада - но си мисля, че ще е доста трудно да се съчетае с костюма на младоженеца girl_impossible  Какъв според вас трябва да е той? Смокинг ще седи много "модерно" до такъв тип рокля. Мисля, че ще имаме проблем и с избора на цвят за ризата.

Друго, което ме притеснява - дали няма да има много коментари от сорта, че не е достатъчно булчинска, защото не е бяла, дали въобще ще се възприеме.

Третото нещо е воалът - пустият воал, така искам! А не мисля, че с толкова дантели и панделка отзад, ще мога да си го позволя.

(стана цял чаршаф, ще ме прощавате)
« Последна редакция: януари 29, 2016, 19:07:10 от Bube » Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 29, 2016, 19:30:43 »


Здравей  Bube в този бутик или салон в който си харесала роклята предполагам, че ако им кажеш, че искаш да ти я ушият  чисто бяла няма да има проблем, просто трябва да попиташ.  Когато моя приятел ми предложи брак и аз като теб влязох на шега да меря булчински рокли, мерих четири едната от които беше по настояване на сестра ми и беше млечно розова Oh my .... В началото не исках да я меря, но като се видях с нея  разбрах, че това е моята рокля. От магазина казаха, че могат да ми я ушият в какъвто цвят искам, без да има оскъпяване. Успех с търсенето на рокля.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines