Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:19:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 181738 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #345 -: ноември 04, 2015, 12:37:56 »

alvelina - браво че си намерила рокля - с повечко търсене всичко става Wink


Gehenna - добре дошла в отбор Борянка от Be Queen -  ние с Тони сме много пристрастни, защото и двете сме безумно доволни - честито... kiss2 -

Тони - мисля че намерихме следващата булка за путуващата кошница ако я иска и ако ти искаш де smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #346 -: ноември 04, 2015, 13:16:18 »

Много са хубави роклите на всички. Gehenna като гледам претендентката (коята е много хубава) си представям Роклята, която си взела. С нетърпение ще чакам снимки да я видя.

А аз май няма да мога да си купя рокля. sad Оказва се, че магазините не работят от 24ти декември до 4ти януари. Остава само 5ти януари. Дано да успея за един ден да я харесам и да я взема.  angry

Иначе ще се наложи една седмица преди сватбата да обикалям по магазините и да се надявам, че ще намеря нещо, което да ми харесва и да ми става.
Ама без рокля знам, че няма да остана. Е няма да мога да премеря много модели, но на мен ми трябва пак само 1 biggrin
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #347 -: ноември 04, 2015, 14:03:13 »

Меги, нямаш ли възможност да дойдеш с ден по-рано? Така можеш да обиколиш на 23ти , да премислите и вече евентуално вземане на 5ти или пък още проби. Знам, че обикновено хората, които си идват, купуват билетите си много по-рано, но все пак...

Опция 2 ти предлагам да обиколиш тамошните магазини и да пробваш. Така ще имаш ясна представа кое как стои  и няма да си губиш време примерно в пробване на русалки, ако русалката не ти стои добре ( или който и да е стил). Същото важи за видове плат и възприятие и т.н.

Има го и момент 2 там- ако се влюбиш в нещо... Ако е много скъпа, вариант е да ти я ушият в България.

А и ако ни кажеш по-нататък какво точно търсиш, тук сигурно ще те насочат към магазин, град, дизайнер и т.н.  chee
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 05, 2015, 23:17:04 »

Честито и на двете за роклите kiss2  milenkata  и аз съм от отбора на Боряна, да не ме забравите...  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: ноември 06, 2015, 10:59:12 »

alvelina, честито за роклята ти! Много е хубава! smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #350 -: ноември 06, 2015, 11:12:15 »

Ейй Лолитка да, абе ние сме доста от този отбор smile хихихих
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #351 -: ноември 06, 2015, 12:37:15 »

Кошница?  banana
Това съм го пропуснала, ай ем итрийгед  lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 18, 2015, 11:42:43 »

Минавам да кажа, че ще има черен петък с до -50% намаления в Bridal House, София и Варна.. Озъртайте се бъдещи булки  Wink



 Offtopic Боряна тийм - Рулзз smile  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 19, 2015, 09:02:09 »

Извинявам се за двата поредни поста, но и в АРЕТИ имат намаление 60% за 20,21,22 Ноември smile
Активен
NeLy
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #354 -: ноември 28, 2015, 16:53:55 »

Здравейте момичета,

Интересувам се от цените на роклите в магазините на Вridal fashion / Pronovias. Някой има ли представа в какви граници варират. Предварително ви благодаря   heart heart



Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 28, 2015, 18:13:45 »

Цените са от 1500 до 3000, тези които аз видях.. 1500лв беше намалена рокля.. Чувала съм и за по-скъпи, но не видях такива, може би не са ми хванали окото  huhhuh.gif
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #356 -: ноември 29, 2015, 19:35:23 »

Цените са от 1500 до 3000, тези които аз видях.. 1500лв беше намалена рокля.. Чувала съм и за по-скъпи, но не видях такива, може би не са ми хванали окото  huhhuh.gif

Аз пробвах за 5000  lol Казах на придружителките да ми харесат по една рокля, в каквато искат да ме видят. И бъдещата сестра успя да избере най-скъпата за онзи момент рокля в магазина. Хич не беше за мен, но да кажем, че и до такива цени стигат.

Средните цени са между 1800-2400, поне тези ,които на мен ми хванаха окото.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #357 -: декември 23, 2015, 14:21:07 »

Роклите на Pronovias са доста скъпи особено за българските стандарти. Може да достигна и цени от 4000-5000 лева. Съществува и така наречената Pronovias Fashion Group, която е част от Pronovias и включва следните марки: San Patrick, La Sposa, Avenue Diagonal и White One. Първите две марки са доста по-скъпи в сравнение с последните две. Цените се движат в различни диапазони и зависят от модела.
Активен
NeLy
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #358 -: декември 26, 2015, 17:00:19 »

Здравейте момичета,

Много благодаря за информацията. Не посетих магазина на Bridal fashion в София, понеже бяха доста гръуби по телефона и затова посетих магазина на  Julia kontogruni. Поръчах си роклята от там, Май месец ще ходя на проба . heart heart
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #359 -: януари 07, 2016, 05:33:01 »

Момичета имам рокля  tease yahoo yahoo. За един ден успях да си харесам рокля. Направо не мога да повярвам. Изключително съм доволна. yahoo За жалост не мога да кача снимка понеже годеника също е активен във форума.

На всеки препоръчвам BeQueen - изключително мили и отзивчиви продавачки и моделите там са с доста високо качество. Цените са около 1200-1500лв.
От Romantika Fashion съм изключително разочарована- Много грубо държание от продавачката и с цялото си нахалство ми каза, че съм можела да премеря само 3 рокли и повече не можело. Роклите бяха хубави и с добро качество, но с това отношение никога няма да купя от тях каквото и да е.
Сватбения салон в София предлагат доста голямо разнообразие на рокли на доста ниски цени в сравнение с другите, но за жалост и качеството е съответстващо на ниската цена. Там продавачките също са доста отзивчиви и можете да отидете без да си запазвате час.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines