Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:32:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 183367 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 22, 2015, 09:33:07 »

Да, аз съм виждала такива снимки. Това не може да се опише с думи. Дори съм сигурна, че и снимката не може да пресъздаде емоциите в този момент. Всичко е в  heart и очите. Трябва ми само един поглед и съм готова  cray cray cray
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #106 -: май 22, 2015, 09:45:50 »

Моят не иска и ад е чуе за роклята, даже аз исках да му я покажа, но той е категоричен. Обяснява ми, че аз пък нямало да видя костюма (сакън!) blum
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 22, 2015, 20:38:06 »

Момичета,много се отклонявате от главната тема!!!
Направих огромна чистка на темата!!!
Моля разгледайте всички теми във форума има специална такава за това с кого сте избрали булченската си рокля!Също така има и тема за мъжките костюми!
« Последна редакция: май 22, 2015, 21:43:01 от miauka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 25, 2015, 10:47:57 »

В събота ми се обадиха да ми кажат, че роклята ми е поръчана. Нещото, което не ми дава мира е, че аз трябваше да си избера дантелата, която ще ми се добави, а накрая излезе, че те са ми я избрали, без да ме попитат.  crazy Не ми казаха и колко ще е оскъпяването, след като се добави дантелата.
Изобщо, май ще разбера какво ще се случи с роклята ми, чак когато я получа готова.  Oh my ...
Казала е на Радичев, че сватбата ми е края на юни, за да може да ми я направи по-бързо. Аз не вярвам, но се надявам да е така и да е това, което исках. ДАНО!
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 25, 2015, 11:36:42 »

Стискам палци всичко да е наред. Предполагам, че ще изберат хубава дантела, която да си пасва на модела рокля, все пак шият доста булчински рокли, дано да ти хареса. Но ще видиш, че всичко ще е нормално, не се притеснявай излишно и мисли положително smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 25, 2015, 13:55:52 »

Ех..дано да нямаш повече проблеми с тази рокля. А Радичев не може ли да ти изпрати парчета дантела, за да я избереш? Едва ли са стигнали до дантелата вече...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 25, 2015, 13:57:22 »

Миме, и аз бих поискала мостри за всички платове, които ще се изпозлват в роклята... Камо ли за дантела, те са толкова специфични на допир... А най-малкото и на визия..  nea
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 25, 2015, 14:02:56 »

Миме,защо не се разходиш до Асеновград и не се срещнеш лично с Радичев. Хем да ти покаже платовете,хем да се успокоиш и всички съмнения да отпаднат.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 25, 2015, 14:04:04 »

Ех, много неприятна работа, защо толкова трудно ви тече комуникацията с тези хора  sad Направо не знам какво да кажа, така че да не те разстройвам повече. Ако можеш наистина поискай си мостри, дантелите, както каза Александрова, са много специфични на допир най-малкото. Все пак се съмнявам Радичев да ползва твърда и евтина дантела, така че това поне се съмнявам да е проблем.  Wink

Аз днес трябваше да си взема роклята, но съм болна и се разбрахме да отида в събота.  cray За роклята съм спокойна, защото съм си я виждала как изглежда, но мноого ми е любопитно как са направили воала и за него съм по-нетърпелива  tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 25, 2015, 14:21:23 »

Момичета, писна ми с тази рокля да се занимавам вече. Имам чувството, че нямам сили вече да се разправям с тази жена. Толкова е  crazy Първоначалната ни уговорка беше да ми снима различни дантели, когато отиде там, да ми изпрати да ги видя и аз да си избера. Естествено, нищо такова не се случи. Тя просто ми каза "Ние избрахме дантелата", което за мен е непрофесионална и нечестна постъпка. Сега като се замисля, как съм могла да си замълча и да не й поискам обяснение с какво право те ще ми избират дантелата.  beating Дори и да ми бяха изпратили снимки, как щях да усетя как е на допир? А бе изобщо нямам думи.
Нат, да не са започнали да я шият, защото тя ми каза, че след една седмица ще се заеме с нея. Чувствам се като безсилна при свършен факт. Досега не исках да се свързвам лично с Радичев, защото нали уж тя се е заела да движи нещата и не исках да я злепоставям, така все едно не й вярвам и затова се допитвам до него. НО май трябва да спре да ми пука затова как ще се чувстват другите, защото това е моята сватба, моята рокля и моите чувства.

Тони, платовете съм ги виждала, защото нали пробвах вече роклята. Предполагам, че няма да използват други платове, след като вече съм избрала тази.

Лорка, според мен това трябваше да го направя по-рано. Дори трябваше лично от там да си я поръчам, а не да се доверявам по този начин.

Съжалявам, че само мрънкам за тази рокля, но съм сигурна, че на всички вас, на които ви предстои сватба, много добре знаете колко е важна роклята.
Въпреки всичко в мен има вяра, че накрая ще се получи това, което искам. Все пак човекът не прави за първи път рокли и явно ще трябва да му се доверя. Първоначалната идея е ясна, остава крайният резултат.
Проблемът по-скоро идва от комуникацията с тази жена.

Ан, оправяй се бързо и тичай да си вземеш роклята.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #115 -: май 25, 2015, 14:24:54 »

Ех, много драми наистина...може просто да помолиш да ти я пратят на снимка, поне да знаеш как изглежда, на допир се съмнявам да е нещо боклучиво  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 25, 2015, 14:25:42 »

А бе ей.. Ти плащаш , куку ли си, как ще ти е неудобно да я срежеш, някаква продавачка??? В крайна сметка, който плаща - той поръчва музиката.. Ще платиш за рокля, която е компромисен вариант, само защото ти е неудобно.. Ще те набия  beating blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #117 -: май 25, 2015, 14:32:56 »

За Радичев съм чувала само хубави неща. Не говоря като изработка, дантела, плат и тн, а като комуникация. Направи се на ударена. Дрънни му един телефон или се вижте на скайп. Обясни му, че тази жена ти е казала, че са ти избрали дантелата. Помоли го да ти я покаже, да ти пусне мостра или нещо подобно. Кажи, че ти трябва за други детайли, украси и тн. Така хем няма да я злепоставиш, хем ти ще имаш лична връзка с него. То не пречи, ако има нещо, което си искала, да му го споменеш и на него. Говоря за някакъв детайл. Питай го ей така, уж случайно за подробности и си свери часовника какво се случва с роклята.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 25, 2015, 14:34:45 »

Аз говорих с него по телефона, супер мил и отзивчив. Като чу, че сватбата е септември ми вика ела в края на юни, началото на юли, което на мен не ми хареса, но сигурно е нормално.. Звънкай му директно на него и аз така бих направила smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 25, 2015, 14:54:05 »

Миме, ако не му звъннеш ти, ще взема да дойда при теб и да му звънна аз. Как тъй тя е избрала дантелата?! Да не е нейната сватба това? Звънни му на човека и се разберете, който плаща- той поръчва музиката.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines