Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184295 пъти)
 
veronika88
Любопитен
*
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 14, 2015, 14:35:56 »

Cerise много е красива роклята ти и ти стои наистина страхотно.

flutter моите адмирации за красивата сватба,която сте успяли да сътворите.Много свежа и красива...можеш да усетиш настроението,дори да не си бил там.Личи си,че сте творчески личности със съпруга ти,много хубави и различни идеи,украсата..твоята рокля и облеклото на младоженеца-просто всичко е прелестно. Bravo give_rose
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #196 -: юни 14, 2015, 16:42:30 »

Фериботка, аз съм я показвала назадп в темите мисля,но нямам против и пак да я покажа.Само, че тук нямам албум,а не знам дали после мога да трия снимки.Определено не искам да стои в темата.
може на лични,който иска ще пратя.
flutter
роклята ти е прекрасна, така нарачената tea lenth,много хубава булка си била
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #197 -: юни 15, 2015, 09:22:24 »

Да разведря малко обстановката: ИМАМ СИ РОКЛЯ  Bravo,  закупена в събота от Асеновград. Но... изревах си очите, вечерта и на сутринта, защото започна да ми се струва невзрачна отпред, но поне гърба й ме държи...едни момичета, също от София, ме чакаха да я сваля, за да я пробват и вземат (били дошли точно за нея), което ме остави без време за умуване и ...ами взех я малко на сила , под напрежение...и тъй като света е малък - ако това момиче е във форума, да ти кажа - доста те мислих и се надявах да ме издириш от ателието и да ми поискаш роклята - веднага ти я давах. Сега, като преспах още една нощ, съм по - спокойна и дори доволна, че с издирването на роклята се приключи -каквото такова. Гледам философски на нещата и се надявам да нямам повече колебания и  cray в организацията.

Cerise, моята е същия цвят - айвъри, стои ти страхотно и определено няма да си банална и обикновена булка с нея, съмнявам се, че хубавите ти братовчедки ще те заслепят, булката си е булка - най - хубава и всички нея гледат  smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 15, 2015, 09:27:12 »

Elvira_16 Историята на твоята рокля е много интересна. Не се тревожи,явно всеки има някакви колебания дали няма нещо по-добро за него (не говоря само за роклята). Приеми я като твоята рокля и всичко ще бъде наред. Ако пък въобще не ти харесва я върни и си вземи друга  pardon
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #199 -: юни 15, 2015, 09:45:57 »

Не ми стиска да я върна, докато чаках да я поправят и бях оставила само 100 лв капаро, мн се чудих дали да не си взема кошници и чаши за тези пари и да си търся рокля другаде...ама сестра ми ме подсети, че дори гащи не мога да си взема без да се чудя и мая  pardon, е така си е и за това се реших - харесвам я много, просто исках още нещо (без да знам какво точно, за да го поискам директно). Пожелавам успех на момичетата, които още търсят и съватвам ви : не слушайте чуждото мнение - роклята си е ваша, харесайте си я вие, дори 100 жени да чакат за нея, това не е мотив да я вземете, може да е роклята на 100 - те жени, но не и вашата. Стискам палци и въпреки че имам рокля, ще продължавам за следя темата.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 15, 2015, 10:05:06 »

Elvira_16 не се притеснявайййй, според мен много момичета имат колебания. Аз например мислех да ходя във Варна да търся, макар и с не много голямо желание понеже не обичам да ходя особено много по магазините и да меря. Влязох в последния ми останал магазин в Русе и облякох 1 рокля, защото все пак излязох за да си търся рокля и ХОП ето яяяя моята....махнах тук таме нещо, добавихме нещо и от 3 сега правим МОЯТА  danceg
Направила си това, което си почувствала..
Ще можеш ли да ни качиш снимка за да видим и ние роклята  smile
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #201 -: юни 15, 2015, 10:36:41 »

http://i59.tinypic.com/28armnd.jpg

http://i62.tinypic.com/28vqgco.jpg

http://i61.tinypic.com/2zsuyzc.jpg

може и да се е получило, и простете за нескопосаното изрязване на снимките  pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 15, 2015, 10:41:45 »

Елвира, роклята ти е прекрасна, стои ти чудесно, изобщо не се притеснявай, направила си правилния избор  good Ако не беше твоята рокля, нямаше дори и да обмисляш дали да я купиш, така че просто са ти дали тласък за решението  smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 15, 2015, 10:42:24 »

Роклята е много хубава  good и гърба наистина е страхотен
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #204 -: юни 15, 2015, 10:50:52 »

Благодаря ви момичета, дано да се чувствам красива с нея, с прическа и грим  heart Може пък да стане чудо и да започна да се влюбвам в нея, никога не съм вярвала в любов от пръв поглед  Wink
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #205 -: юни 15, 2015, 10:57:13 »

Elvira, на мен роклята ти ми харесва много и въобще не изглежда обикновена отпред. Просто е по-изчистена, заради ефектния гръб. Иначе щеше да е кич.
Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #206 -: юни 15, 2015, 11:02:27 »

Благодаря ти,  winter_sun, шивачките казаха същото за кича    blush Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 15, 2015, 11:09:03 »

Красива е много, браво  Bravo good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 15, 2015, 12:57:49 »

Чери, много е хубава роклята ти. Ще си прекрасна булка. Не се притеснявай, че някой ще те засенчи.  smile

Елвира, много се радвам, че си намерила рокля. Много е красива и с този хубав гръб е направо мммм страхотна. Много добре ти стои и не знам защо толкова се колебаеш. Ти си знаеш, разбира се.  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #209 -: юни 15, 2015, 13:06:53 »

Благодаря ти,  winter_sun, шивачките казаха същото за кича    blush Wink

И аз мен роклята не е обикновена отпред, но за да си на 100% сигурна, може да направиш опит ала Say Yes to the Dress, наложи отпред цветно коланче (според цветовете на сватбата) или само с блинг и камъчета, виж така дали ще ти даде допълнителния бууст. Те там на всяка втора рокля на която "и липсва нещо" точно това правят. Гледай да го направиш примерно с майка, свеки, по-близки  smile
Ако ме питаш най-много да се убедиш, че така е перфектна  lol
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines