Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:34:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 80892 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 23, 2015, 09:36:22 »

Инче, обожавам я тази песен!  heart heart heart Даже ако кажа, че я обожавам ще е малко!  heart Аз отдавам много голямо значение на песните, които ми харесват.
Мислех си, че песента за първия ни танц е ясна, но от както я чух тази има нещо, което кара сърцето ми да се разтапя. Пред голяма дилема сме, защото другата е песента, на която ми предложи.  blush
Чудесен избор, браво!  LOVING

Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #151 -: май 23, 2015, 23:20:29 »

Ина снимките са много хубави, но снимката с кончетата най-много ми хареса. Благодаря ти, че потвърди притеснението ми, като махна обувките с ток, да ли няма да се спъвам от роклята.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 24, 2015, 20:14:22 »

Честито , Ина !  give_rose Снимките са прекрасни . Тази , която ви е на кончетата ми е любима !  heart Уникална е !  give_rose Ще очаквам с нетърпение още снимки , по разказът ти личи , че сватбата ви е била прекрасна !   give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 25, 2015, 09:59:32 »

Много красиви снимки! Браво на фотографа  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 25, 2015, 10:03:02 »

Прекрасни снимки...  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 25, 2015, 12:11:54 »

Благодаря  smile
Миме, песента е уникална, текстът казва всичко, което едни млади влюбени биха си казали smile Но щом си имате песен със сантиментална стойност, ще е трудно да я подминете :Р Ние също си имахме една наша песен, но пък аз съм влюбена в тази, моят мъж се съгласи, че даже и той ми намери този вариант на Boys Avenue smile На сватбата му я пях по време на танца и той даже се включи на едно - две места, където е запаметил някоя друга друма Wink Беше супер smile
karanesheva много е важно за какви обувки е правена роклята, ако е правена за високи, няма начин на ниски да не я настъпваш и да не се спъваш :Р Аз моята я държах постоянно по време на танците и ми беше много удобна, но на хорАта ме настъпваха и тези пред мен и тези след. Абе отърване няма, освен ако не е къса или със средна дължина рокля smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 26, 2015, 08:40:42 »

Снимките са вълшебни!  give_rose
Ина, по темата за обувките ме хвърли в размисъл...  angry Аз много се чудя какво да правя с дължината на роклята. С високите обувки ми е перфектна, но със сигурност ще искам да се преобуя. Няма как цял ден да издържа с високите токчета. Та сега много, ама много се чудя дали да не поискам да ми скъсят роклята още малко... Обаче ме е страх да не стане много къса, да не е грозно, докато съм с високите...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 26, 2015, 08:45:34 »

Аз ще искам среден вариант, ще я пробвам с високите, които в моя случай няма да са много високи де.. Ще я пробвам и с нискити, ще изберем средна дължина между двете  pardon
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 26, 2015, 09:45:56 »

Тони, те и моите не са много високи. Ама като ми стискат пръстите, май ще реша да се преобуя с балеринки  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 26, 2015, 09:51:17 »

Да, то и аз.. просто исках да кажа, че разликата няма да е фрапираща и ще го направим средна дължина на роклята на базата на по-високите и балеринките  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 26, 2015, 10:54:48 »

Ина, сега видях снимките - прекрасни!!! Винаги да сте така щастливи smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 26, 2015, 11:45:44 »

Стеф, Тони, после ще споделите как е било при вас smile Но при мен обувките не бяха мн високи, 6-7 см ток, роклята с тях си беше върха smile Естествено пак по стълби я вдигах, но иначе си вървях спокойно smile Отзад шлейфът се закачаше, което беше мн удобно и не се наложи да я вдигам постоянно да не се влачи. Просто после ниските обувки си оказаха влияние :Р Дори съвсем малко да ви е по-дълга, пак се настъпва :Р Но това е, такива рокли сме си харесали smile Иначе пък ако беше правена за ниските обувки, с високите щеше да е къса и да се виждат... И, въпреки че много си ги харесвам, сякаш не ме кефи да се вижда само част от тях :Р Иначе средна дължина рокля, като роклята на flutter няма да е проблем с всякакви обувки :Р
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 26, 2015, 23:20:48 »

Да се похваля - имаме си снимки smile На мен поне много си ми харесват, но са огромни (по 16-20 МБ едната :Р Как качвате тук снимки, които да отговарят на ограничението 76 КБ и да са с хубаво качество? На мен хич не ми се получава :Р И освен това как успявате да качите по повече от 1 снимка?
А това ни е тортата в оригинал smile


* DSC_2186.JPG (75.77 KB, 382x416 - видяно 2419 пъти.)
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 27, 2015, 07:10:57 »

Ина,тортата е супер. Относно снимките аз лично не успявам да кача повече от една, също така ми се налага много да я смалявам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 27, 2015, 08:07:14 »

Ина, тортата е супер (такива корали са ми ясни как стават, но са различни от снимката на Дрийм  Wink )

Снимките се качват най-лесно с хубаво качество, ако са качени предварително някъде другате. След това само копираш линка (адреса) на снимката, натискаш горе бутона "Вмъкни изображение" (под Болд) и вътре слагаш линка.. После може още няколко пъти и така стават 4-5 снимки наведнъж  pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines