Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:01:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 80925 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 22, 2015, 10:42:47 »

Хм, много странно. Нали не копираш и думичката Албум: с двуеточие...
Ето:
http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi
Така все си мисля, че трябва да зарежда :Р Ако пак не можеш, тогава нямам идея :Р
Ако някой от модераторите отговори на съобщенията ми, ще мога да го оправя, за сега съм безсилна :Р
Радвам се, че ти харесват обувките smile Имам същите сини, те са ми любимите обувки, много са красиви smile
За съжаление са тъмно синьо, иначе можеше да ги използвм като нещо синьо.. че и старо, все пак са ми от миналата година Wink


* blue.JPG (42.29 KB, 784x624 - видяно 383 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 22, 2015, 10:49:34 »

И халките... Поръчахме ги уж от едни от реномираните златарски ателиета във Варна... Не останах доволна въобще. Да не говорим, че нищо не ни обясни продавачката, очевидно не е много компетентна. На ММ халката беше ужасно грозна и я правиха втори път. Бяха направили три равни части жълто-бяло-жълто. Изрично казахме, че искаме да има малко жълто, тя се опитваше да ни убеди, че жълтото било по-добре. Казах не. И накрая пак ги направи както си иска :Р Да не говорим, че не ни обясни нищо за комфортни профили или тем подобни. Просто каза, така е най-добре. Ако не са удобни, ще имаме проблем. На всичкото от горе, взе ми мерки, написа размера и като отидохме да си ги вземем, моята едва я сложих, не мога да я махна... И ме пита да не съм бременна. После се теглих в нас, даже бях свалила 1 кг... Абе ужас smile Дано на никой не му се случва :Р Но вече са при нас, готови, надписани, дано да са и удобни за постоянна употреба, че смятаме да си ги носим smile



* й.jpg (53.05 KB, 500x481 - видяно 373 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 22, 2015, 11:01:48 »

И двата чифта са много красиви. Аз съм голям фен на сините обувки и дрехи.
Еее, това е много нагло просто! Да направят халките както си искат...да кажат направо,че не могат, защо лъжат. Ако ми се случи и имам вре,е просто няма да ги взема...ужас.
А иначе удобни ли са, как ги усещате?
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 22, 2015, 11:22:44 »

Ами така от едно слагане не могат да се усетят... Като почнем да ги носим, да постоят няколко часа, ще разберем :Р Дано няма повече проблеми :Р
След 20 мин. ще ходя до магазините около ритуална зала да проверя при тях как са цените на воалите. Дано намеря нещо приемливо :Р Иначе ето какво пробвах в ЛаСпоса, но не ми се дават 240 лв, при положение, че ще го нося 1-2 часа :Р


* 11074299_10206026686124445_520010621_n.jpg (53.73 KB, 500x666 - видяно 384 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 22, 2015, 11:29:24 »

Страхотен е този воал, и аз нещо такова пробвах и ще е това.. Не знам цената, но моята рокля е 1960, а момичето ми каза, че ще направят ръкави и воал за роклята, като цената няма да надвиши 2000лв.
За халките, бях чела че са от Хугасян, май? То там няма как да са компетентни продавачките, те са просто едни лица, затова съм твърдо ЗА- халки от малки работилници, където говориш или директно с майстора, или с човек, който е много навътре в златарския бизнес и разбира истински.
Няма как да се копира, аз виждам изписано само ... Ина и до там.. т.е не целия адрес  pardon
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 22, 2015, 11:41:12 »

Тони, чашите и шампанското още не са ни готови :Р Обикаляхме за чаши преди 2 седмици и ММ хареса едни на морска тематика вместо с органза и сатен, както по принцип се правят, бяха направени с конопено въже. 38 лв за чашите. А те едни гадни, некачествени от вс. по левче, гадна форма. И като ги питах дали може др. чаши вместо тези, ми показаха едни още по-гадни :Р И питах само за украсата - 15 лвна чашите. Купихме си чаши, кристални, 6 броя (ще си ги ползваме у дома) за 42 лв. (на намаление) и реших сама да ги украся. Като са готови, ще кача снимка smile
А сега тръгвам за було и жартиер smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 22, 2015, 11:55:03 »

На мен ми се отваря, когато копирам адреса под снимката. smile
Всичко е чудесно.  Bravo
Ина, а защо сте избрали гражданският ритуал да е толкова рано? Какво ще правите до 17:30? През цялото време ли ще се снимате?  huhhuh.gif
И според мен 240 лв е много за воал.  nea
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 22, 2015, 13:10:10 »

И обувките, и халките са прекрасни, а за фотосесията ммммм...звучи много романтично и красиво heart
А букета какъв ще е smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 22, 2015, 13:22:04 »

Всичко е толкова красивоо  Bravo Bravo халките ми харесаха най-много  Wink
От това, което разказваш за програмата на сватбата ще бъде един наистина незабравим и приказен ден. И аз се нареждам на опашката да видя снимки после..
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 22, 2015, 21:26:51 »

И така smile Днес обиколих и намерих евтини воали, само че не с дантела, а със сатен. До към 60 лв. ще ми ушият 3 м. воал със сатенена лента по края вместо дантела. Още обаче нищо не съм поръчала, първо ще взема парче плат от роклята за да мога да си напасна цветовете smile Иначе купих за 5 лв. едно обикновено жартиерче със синя розичка, така отмятам и нещо синьо Wink Качих го в албума, ще го постна и тук :


* 17.JPG (71.66 KB, 371x277 - видяно 2564 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 22, 2015, 21:47:58 »

Ето и резултатът от пробната прическа... Или да кажа 3 пробни прически smile А обаче не мога да се възприема с вдигната коса и май ще се спра на спуснатия вариант. Качила съм снимките и в албума, там са малко по-големи и се вижда всичко по-добре smile


* 10.JPG (74.06 KB, 261x562 - видяно 370 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 22, 2015, 21:59:59 »

Мими, и за мен беше учудващо като ни казаха, че най-късния час в петък бил 11... Изглежда, че нашата прекрасна ритуална зала в петък почива повече :Р Така и не разбрах каква им е логиката. Взехме последния, който можеше :Р А иначе, то до 12 ще се мотаме там, после докато се придвижим до Кранево, там да вземем кончетата, да отидем да направим снимките на плажа, после Тюленово, на скалите малко снимки, Калиакра, може би Ботаническата градина (ако не искат да ни отрежат главата за 30 мин. снимки) и докато се върнем във Варна и то ще стане 17:30 smile Даже не знам дали ще успеем да отидем да направим снимки навсякъде, където искам smile Но ще видим, каквото стане smile Накрая ще кача снимки да се потопите в атмосферата на нашия празник smile
Tinkata за букет съм избрала кали (калии, различно ги произнасят хората.. за мен кали е правилното :Р ). Обожавам тези цветя, нежни, красиви... Букетът на мама едно време е бил такъв. А аз обичам изчистени и обикновени неща smile Ето нещо такова искам:


* 106215-300x410-calla9.jpg (21.04 KB, 300x410 - видяно 2555 пъти.)
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 22, 2015, 22:36:22 »

Много нежен букет, Ина. Иначе прическата с пусната коса изглежда много добре, а и щом ще се чувстваш по - добре така. На мен лично ми харесва и втората, която си публикувала с по-ниския кок.  smile good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 23, 2015, 07:38:08 »

Инче, наистина много е тъпо това, че така са ви ограничили от към час. Тия хора не са ли имали сватби в петък?! Щом сте го измислили, обаче, значи всичко е ОК. Но наистина си е убийствено това да обикаляте толкова много време за снимки. Няма да ви останат сили после за танците хихихихи blum

Прическите са хубави, но най-важното е на теб да ти харесва и да ти е удобно. Нормално е, ако си свикнала все със спусната коса да бъдеш, сега да ти е странно като се гледаш с вдигната.
И аз съм така. Винаги съм си казвала, че ще съм със спусната коса на сватбата, но ако искам роклята ми да е с гол гръб, ще трябва да измисля друг вариант. smile

Букетът е много нежен и красив. Ако искаш да сложиш и нещо от цвета на сватбата, може да заложиш на синя лента, вместо бяла. Иначе и така е прекрасен.  smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 23, 2015, 07:56:32 »

Много е красив букетът, елегантен и нежен  heart

На мен първата и третата прическа много ми харесаха, дори не мога да кажа коя повече, трябва да прецениш как ще ти е удобно, за да чувстваш ти комфортно, а и коя ще издържи по-дълго, защото предполагам ще я правиш преди подписването  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines