Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:01:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 80905 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #15 -: април 20, 2015, 14:30:26 »

Ина, страхотен разказ. Но и аз като тебе съм много нервна и пребързана и това много ми  вреди. Явно трябва да се научим, да изчакваме романтичните моменти, а не да бързаме. Чакам още да разказваш. Много интересно пишеш.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 20, 2015, 14:35:34 »

Инче, страхотно! Разказите за предложението са ми любима част от тези теми.
Макар, че си развалила изненадата, важното е, че скоро ще си неговата съпруга. Щом така се е получило, значи така е трябвало да стане. Аз много вярвам в съдбата и винаги мога да свържа всичко, което се случва именно с нея.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 20, 2015, 14:43:45 »

Ина, страхотен разказ и страхотно предложение. Ох, как искам и аз да мога да се гмуркам-страшен кеф ще ми е!  heart
Разкажи ни и за подготовката малко smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 20, 2015, 14:57:24 »

Ина, прекрасно е всичко, което си разказала.. За припряност и прибързаност -  аз съм човека, разбирам те  tease Ние говорехме за предложение, пръстени и т.н, въпреки че на всички бяхме заявили, че няма да има сватба никога.. Вътрешно усещах, че пътуването ни до Рим ще е момента, дори като всичките ми приятелки, ми пожелаваха много приятни емоции докато сме там, им казвах, че може би ще се върна с пръстен... Нямах право да пипам в единия джоб на куфара, понеже винаги аз оправям багажа, подреждам куфара и т.н И ММ ми вика, не мога искам да е тотална изненада, но знам че ще ровиш все за нещо и ще го намериш, затова ти казах да не пипаш.. Изненада определено имаше.. Та, си се справи  yahoo
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 21, 2015, 10:40:48 »

Така, да продължа с темичката си smile Като си получих предложението, си мислех, че ще си бъдем сгодени без дата за сватба. Но на следващия ден той ми каза, че иска май или септември... Направо останах със зяпнала уста... Както не искаше да се жени и бам, дата за сватба smile Разбира се, мн ми стана хубаво smile Годежът (изпросено) се случи на 14.09.14 г. Не беше планирано така, но сватбата нарочно избрах 15.05.15 г. smile Исках май, защото е по-скоро (и се надявам след сватбата да забременея, а не ми се чакаше още месеци до септември smile ), защото е пролет, нито голяма жега, нито студ, така и на двамата ще ни е добре smile И ето така се роди датата... Разбира се щяхме да я променим, ако нямаше свободни часове в ритуална зала, но като отидохме там ни казаха, че 16 и 17 всички били заети, но за 15 сме първи smile Супер smile И първоначално бяхме решили 11 часа ритуална зала само подписи, а на другия ден сватбата с гостите... След дълго обикаляне по хотели, ресторанти и т.н. решихме всичко в един ден. Пък и да купувам две рокли не ми се искаше, а и да обличам тази два пъти - също. Много искахме ресторантът ни да бъде на самия бряг на морето. Всичко хубаво, намерихме подходящ - Марина на Слънчев ден, но представете си реакцията ми, когато ми казаха, че искат 700 лв. наем, за да си направим изнесен ритуал на терасата на плажа... Не украса, не арка... само наем  crazy Казах на ММ - НЕ! Той много искаше там... Тц! Продължихме с обиколките и аз му казах, че мн харесвам Кабакум Бийч резидънс до хотел "Журналист". Отидохме да проверим, не правели сватби при тях, но щели да отварят нов ресторант, точно на плажа до хотела, направен цял нов комплекс... Слязохме да проверим. Е, това наистина беше мечтания ресторант. Уникален. На по-красиво място (заведение) не съм била. На плажа, обстановката уникална, морето, обзавеждането... Прекрасни маси, прекрасни столове, цветовете бяха нашите... За този ресторант нямаше да е нужна украса. Той самия по себе си е произведение на изкуството. Но за съжаление нямаше как да ни събере всичките 100 гости в една зала... Вариантът беше в две залички, свързани по между си, но все пак нямаше как ние да сме и в двете. Беше и малко по-скъп, но това щяхме да го преодолеем... За съжаление нямаше как да си разделим гостите (не искахме по-точно) и се отказахме от този своеобразен Рай на земята  heart Съответно избрахме ресторантът на хотел "Бриз" - евтино, достатъчно голямо, отработено и има хотелска част. Ще имаме доста гости от Русе, Шумен, Бургас, чужбина, така че трябваше и за това да си помислим smile Оказа се, че имат и някаква промоция за сватбите в дни, различни от събота smile И така, още ноември си имахме ресторант smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 21, 2015, 12:32:47 »

А ето и прелестното ми пръстенче (това е първата му снимка, преди да ми го намалят... Все пак е купуван от чужбина, ММ предпочел да купи по-голям, отколкото да ми е малък):


* 1235015_10204525663759824_5289888371875610551_n.jpg (52.96 KB, 960x720 - видяно 744 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 21, 2015, 12:33:14 »

Гостите ви нямаха ли проблем с това, че е делничен ден? Иначе, от година и половина не съм ходила на Кабакум, ще отида това лято, това ми е едно от любимите местенца за плаж  good Ох и турския ресторант, който е там - Клас Барбекю  heart Отплеснах се... За Бриз не мога да дам отзиви, в общи линии от един приятел, който беше управител на ресторант и имаше близки отношения с управител знам, че за цената си, няма какво да се иска повече  smile

Пръстена е страхотен  heart Браво на твоето момче  Bravo
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 21, 2015, 13:48:27 »

Ами, Тони, ние ги бяхме предупредили много от рано и всички са си планирали нещата така, че да не са на работа (гостите ни от др. градове). Или пък да са на работа до обяд. А от Варна голяма част от гостите просто ще си тръгнат малко по-раничко от работа и ще дойдат smile Поне за сега никой не се е оплакал. Единствено ми е проблем една от най-близките ми приятелки, да не казвам най-близката, която е в София, има неотложна среща на 15 през деня и ще долети със самолет, но чак към 21 ч ще се присъедини към купона. Просто обаче при нея ангажиментът изкочи след като се бяхме разбрали :Р
За пръстена... и аз си го харесвам smile Въпреки че си представях пръстен само с един камък, изчистен... Но този вече си ми е любим и не го сменям за нищо на света  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 22, 2015, 07:55:30 »

Много хубав пръстен. smile
Готови ли сте вече с програмата за самия ден? Ще спазвате ли всички традиции? Ще имате ли игри? Изобщо разкажи ни всичко, което се сещаш, а за останалото ние ще помагаме.  Wink
Покажи ни малко снимки на дреболийките.  blush
Надявам се да не изгледа нахално, но и според мен тези теми са много полезни както за теб самата, така и за нас - бъдещите булки.
После това, което си споделяла тук, надявам се, ще остане един хубав спомен. Всички твои вълнения и емоции ще са събрани на едно място.  blum
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 22, 2015, 09:04:05 »

Така smile
nansita ако имаш възможност изкарай водолазния курс, повярвай ми, аз се влюбих във водата smile Първият път като знаех, че ще вляза под водата и ме хвана шубе... След това не могат да ме изкарат smile
karanesheva - много е кофти това вечно бързане... ММ реши да ме отучва от това и нарочно ме кара да чакам. Примерно казва, че ми е купил подарък, но ще ми го даде след 2 дни и не казва какъв... Направо откачам  crazy Да не ми казва нищо поне :Р Но той твърди, че ще ме лекува от припряността ми  pardon
always_and_forever  мерси smile Програмата не е готова, водещата каза, че иска да се срещнем в началото на май, по-рано нямало смисъл, пък и те имали мн сватби и дрън-дрън. Така че още програма за тържеството няма... За деня има горе-долу начертан план Wink ММ е бил женен и е против вземане на булката, пък и като четох вчера за изкъртени врати... Не, мерси smile Но пък и няма от къде да ме вземе, и двамата не сме от тук, живеем си заедно, а да ме взима от хотела... Не съм навита smile в 11 ни е ритуална зала, ще отидем да се подпишем smile Там сме казали на гостите, че ще сме само с кумове и семейства, но който има желание да дойде, няма да го изгоним smile След това ги зарязваме и само с кумовете и фотографа отиваме да си правим фотосесия smile Вчера говорих с конната база в Кранево, ще наемем две кончета за снимките, ще бъдат на плажа smile Дано само да не оклепам роклята smile Може би ще минем и през ботаническата градина в Балчик и Тюленово, Калиакра... Ще видим smile Каквото ни хрумне на момента, пък и зависи как ще сме с времето. В 17:30 гостите ни трябва да са в хотела за изнесения ритуал. Предполагам, че ще е около 30 мин. След което приемаме поздравленията и правим снимки и към 18:30-19 ч влизаме в ресторанта. И от там нататък нищо не знам Wink Решихме, че няма да чупим чаши, понеже има мн деца, да не се нареже някое :Р Днес съм на пробна прическа, стискайте палци да се харесам с тази, която съм избрала :Р Че иначе ще съм със спусната коса и ще ми е жега :Р
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 22, 2015, 09:58:54 »

О, снимките около Тюленово и Калиакра, биха се получили прекрасноооо, а и коне+плаж за мен звучи надбожествено <3 За Ботаническата градина не съм много сигурна. Ще хванете момента, в който лалетата прецъфтяват и са останали само изпопадали листенца и стърчащи стъбла.. Консултирайте се най-добре smile Магнолията им обаче, ще е цъфнала и ще е прекрасно  good

Чакаме снимка на косатааа, задължително  yahoo Не съм виждала, ритуалните ви чаши, украсата на бутилката, свещите за църквата, халките? Или не си спомням.. Нали имам проблем с твоя албум  huhhuh.gif
« Последна редакция: април 22, 2015, 10:20:23 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 22, 2015, 10:10:54 »

Ох, приказка ще е товоята сватба! Ще ни покажеш ли снимките после?
И аз ще те посъветвам да се обадиш в ботаническата градина и да разпиташ как е положението. Виждала съм сватбени снимки от там и стават божествени! Жалко, че ММ не иска да си правим фотосесията в отделен ден....
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 22, 2015, 10:27:44 »

Ще видим как ще се получи smile Ще покажа снимки накрая smile
Тони, понеже не знам по каква причина иконата на албума е с различен адрес от самия албум, а очевидно никой не ми отговаря на въпросите и ЛС как да го оправя, затова точно под снимката си написах като личен текст адреса на албума. Просто трябва да се копира, че очевидно не може просто да се щракне и да зареди :Р Дано успееш smile
Свещи за църквата няма да видиш, понеже няма църква smile Не успях да убедя ММ, той е атеист и за него са глупости :Р Бъзика се, че за 10тата годишнина от сватбата ще ми подари църковен брак... Ще го видим smile В албума съм качила снимки на халките, на обувките и т.н. Но ще кача и тук, само че пост по пост, че нали може по една снимка само... :Р
Ето прелестните ми обувки (за мен са прелестни) :


* shoes.JPG (33.92 KB, 832x594 - видяно 754 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 22, 2015, 10:31:25 »

Това с копирането на линка и зареждането на албума - не става  pardon

Ох, обувките ти са прекрасни, това търся и аз само, че си мечтая за леко розовеещи  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 22, 2015, 10:37:29 »

Момичета, прекрасни обувки сте избрали.
Тони, едната шаферка си е купила подобни на тези, леко розовеещи от Мегияс.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines