Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:57:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 81177 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 30, 2015, 19:31:18 »

Радвам се, че ви харесват... Малко ще намаля оранжевото от грима smile Но като цяло е добре smile
И да ви се похваля, дами, пристигнаха ми обувките за ресторанта smile Поръчах ги онази вечер, вчера ги пратиха и днес бяха тук. Станаха ми и не се наложи да ги сменям smile Останаха 2 седмици smile


* shoes.jpg (73.45 KB, 406x595 - видяно 197 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 07, 2015, 22:55:42 »

Ина как се чувстваш седмица преди сватбата.?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 08, 2015, 09:50:35 »

Загуби се тя, явно остават много задачкиии  beating
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 08, 2015, 11:03:14 »

Ina, ще се радвам да споделиш след сватбата как мина последната седмица - какви задачки останаха, кое те натовари най-много и въобще съвети за бъдещите булки какво да не оставят за последния момент.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: май 08, 2015, 13:14:39 »

Обувките изглеждат много удобни, ще се размажеш от танци с тях smile Аз мойте за ресторанта много рано ги купих и понеже много ми харесват, вече ги подносих  blush Но исках и да ги видя колко ще са ми удобни, супер са  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 09, 2015, 19:15:27 »

Здравейте, дами smile Извинявам се, че не съм писала от доста време, но учудващо как ми се счупи лаптопа и от известно време не съм влизала smile От понеделник до петък бях в София (за мен беше почивка, абсолютно нищо не правих по цял ден smile, понеже ММ трябваше да ходи по работа там smile Взех си чантичката (по поръчка от един от булченските магазини), преди малко ми се обадиха, че ми е готово булото, така че в понеделник ще взема и него smile Букет и украса за маса - поръчани, утре ще платя тортата и ще купим виното smile За голямо наше съжаление в четвъртък ни се обадиха кумовете, кумицата е доста болна, на легло и дори да успеят да я стабилизират до сватбата, не може да я караме цял ден да е на крак. Само се надяваме да се оправи. Но в понеделник ще ходя в ритуална зала да сменям имената на кумовете, просто няма как smile За щастие си имаме много готини приятели, които много се зарадваха като ги поканихме, въпреки че е една седмица преди сватбата, така че няма проблеми smile Имам още доста неща да правя, но не знам защо, все още не се чувствам притеснена smile Аз съм странна булка Wink Гримът е уреден, на прическа ще ходя отново във вторник, в сряда - маникюр и педикюр smile Във вторник или сряда ще се видя с водещата и диджея да уточним как ще протече всичко (малко късно, но миналата седмица не бяхме тук и нямаше как smile ММ от понеделник до четвъртък вечер е в командировка и аз сама ще се оправям smile Но, честно казано, мисля, че няма да имам никакви проблеми smile Даже мисля, че може да отида малко на плаж, да зачервя приятно бузките (аз по принцип почернявам и не се притеснявам, че ще съм като рак на сватбата smile И така... Бутониерите още не съм ги направила, може би тази вечер или утре, ще видим smile Ами това е за сега, ако имате въпроси, питайте smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 10, 2015, 19:46:06 »

Това с лаптопа май се случва с всяка една булка , без значение на кой етап от подготовката е ! Много е наприятно !  huhhuh.gif Кажи как си? Как се чувстваш ?  give_rose Аз като се сетя за последните дни преди сватбата ни , само летях напред-назад и не знаех къде се намирам!  crazy pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 10, 2015, 20:14:58 »

Да, това със счупените лаптопи май често се случва, за съжаление.
Жалко за кумата, дано се оправи бързо. Важното е, че вече си имате нови кумове и още по-хубаво, че не са се разсърдили, че ги каните в последния момент. smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #83 -: май 14, 2015, 12:55:24 »

Остана един ден, пожелавам ти: един страхотен ден пълен с хубави моменти и приятни емоции.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 15, 2015, 08:38:11 »

 weddingday Сватбаааа weddingday Честито!
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 15, 2015, 08:41:54 »

 twohearts Честито! Бъдете винаги влюбени, щастливи и усмихнати  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 15, 2015, 08:42:04 »

Инче, честит сватбен ден!  weddingday
Пожелавам ти това да е един незабравим ден за вас, изпълнен само с положителни емоции. Бъдете много щастливи, обичайте се силно и се подкрепяйте винаги!  LOVING
Чакаме те да се завърнеш с много разкази и снимки.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 15, 2015, 08:42:54 »

Ой, да петъчната сватба на Ина.. Желая ви приказен ден, изпълнен само с положителни емоции и хубави моменти  heart Горчиво!  give_rose weddingday Сватбаааа LOVING
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 15, 2015, 10:28:22 »

Понеже в темата не пише на коя дата точно е сватбата, сега съм приятно изненадана, че точно уникалната дата 15.05.2015 е Вашата дата!
 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа ЧЕСТИТОООООО! weddingday weddingday weddingday
Бъдете винаги влюбени!
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 15, 2015, 10:32:42 »

 Сватбаааа Честито,Ина! Желая ви щастлив семеен живот и много да се обичате CHEERS
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines