Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 81220 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 25, 2015, 12:54:08 »

opice благодаря ти, много се надявам да си права smile
flutter мерси, дано да се получат така и реално Wink
karanesheva ами на голямата торта са правени от бял шоколад, а на малката, честно казано, мисля, че са истински :Р Но на моите реални торти ще са захарни smile А за подаръците за гостите... Още не са ми напълно готови smile Когато станат, ще кача снимки smile
А ето това са поканите, понеже не всеки може да ми разгледа албума, поради ред грешки във сайта :Р
Поканите съм ги правила аз, само материалите са купени. Идеята за картата беше на ММ, той я дръпна от нета и я оформи smile


* покани.jpg (74.11 KB, 596x378 - видяно 252 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 25, 2015, 12:56:23 »

Както се вижда, поканите ги поставихме в кутийки и така ги раздадохме smile Като цена ми излязоха повече от 6 пъти по-евтино, отколкото по булчинските магазини :Р


* покани2.jpg (73.01 KB, 726x275 - видяно 216 пъти.)
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #62 -: април 26, 2015, 17:40:57 »

Много оргинална  покана, браво на момчета за идеята. Много добре си се справила, като професионалист си Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 27, 2015, 14:37:38 »

Поканите са страхотно оригинални! Браво! И изглеждат безупречно, Ина, справила си се много добре Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 28, 2015, 08:11:56 »

Идеята за картата, за фон на поканите е страхотна, като изпълнение също ми харесва много. Ние си чакаме и останалите снимки на ботуниери, късметчета и т.н, но я разкажи за бижутата, имаш ли попадение или още търсиш?
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 28, 2015, 12:41:14 »

Мерси smile
Късметчета няма да има на нашата сватба, понеже няма смисъл. В ритуална зала (те се хвърлят като излезем) ще сме само с кумовете и семействата, няма смисъл, църква няма да има, понеже моя мил бъдещ мъж е атеист и още не съм успяла да го убедя за църковен брак, така че и за там няма да са ни нужни. А за изнесения ритуал... де да знам, някакси не съм фен да се мятат късмети там, друго им е предназначението сякаш :Р
Бутониерите не са готови, но когато ги направя, ще кача снимки smile
А за бижутата... Аз по принцип не нося много бижута. Имам някакви вкъщи, които така си стоят... Мин. година майка ми ми подари обеци, които свалям да почиствам като си мия косата и толкова. На роклята имам чувството, че няма да отива огърлица.. И си говорихме с ММ и стигнахме до заключението, че няма смисъл да купувам нищо ново. Годежния пръстен и халката ще са достатъчно украшение за ръцете smile За ушите ще са ми обеците, с които съм си всеки ден, от мама ( по случайност, тя ми ги купила същите, като пръстена, преди да го плуча smile ), а огърлица според мен не е подходящо за моята рокля smile Така че ще съм си изчистена и семпла, както винаги smile


* photo 2.JPG (18.37 KB, 448x321 - видяно 196 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 29, 2015, 18:46:34 »

Така. Да се отчета smile Вчера сутринта поръчах питка от една пекарна близо до вкъщи, за да пробваме дали е вкусна. Питката е 6 лв. ( shok без пари направо). Днес я взех топла... С ММ двамата изядохме половината за едно ядене (той по принцип си хапва доста), беше просто уникална. На другите места ми дадоха цени 12-15 лв.  crazy На нас ще ни трябват три питки - една за захранване, една за чупене и една за кума smile Освен това отидохме до хотела и вече си имаме меню.
За децата - пилешки хапки с корнфлейкс и пържени картофки, салатка (домати и краставици), хлебче и сокче - 10 лв. (Ние с ММ не готвим пържено у дома, понеже мн мирише, пък и е мн вредно, при положение, че печени храните не са с по-лош вкус, и общо взето ядем пържено мн рядко само навън. Но, както изглежда, децата обожават и ядат само това, поради тази причина и менюто им е такова :Р ).
За възрастните - салата "Асорти", предястие - Креп с гъби, бекон и топено сирене, основно - Специалитет от пилешко филе със сушени домати със соево-сметанов сос, с картофено песто, следястие - Селекция колбаси "Асорти", Безалкохолно - 2 бр., на скромната цена от 29 лв. Доста тънкажно ще ни излезе :Р
Но в Бриз 2 се правят сватби всяка седмица по 2 пъти поне, аз съм била там 3 пъти на сватби, така че знам, че се справят много добре smile Пък и обстановката е мн приятна, миналата година му направиха ремонт smile Абе мн съм доволна smile Управителят каза само да си занесем украсата, те ще наредят и оправят всичко, подаръчета, свещи и т.н. Предоставят ни бутилки за ракия, да не купуваме... Народна работа smile


* питка.jpg (75.1 KB, 390x337 - видяно 2287 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 29, 2015, 18:55:41 »

Освен това, днес минахме да си направим изследванията. Васерманът и ХИВът ще излязат утре. За съжаление, ни разкараха из целия град, през психодиспансера (струваше 40 лв. за двете) и през тубдиспансера (24 лв. за двете). Както и да е, утре всичко ще е готово и ще ходя да ги взема. 
Накрая, преди да се прибера, отидох на пробен грим. Казах на мадамата, че искам нещо семпло и изчистено, понеже не се гримирам по принцип и бих желала приятелите и роднините ми да ме познаят Wink Направи ме в цвят праскова... Вкъщи като се загледах, май съм малко по-оранжева, но това ще го оправим на реалния грим smile Ето гримът:


* грим.jpg (74.96 KB, 441x433 - видяно 201 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 29, 2015, 19:05:14 »

Гримът много ми харесва  good изчистено и нежно   girl_wink
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 29, 2015, 19:07:14 »

А вчера поръчах този букет (50 лв. с 15 кали) и тази украса за маса, която преди масата, ще бъде поставен на арката за изнесения ритуал (100 лв. с кали и орхидеи) smile


*  и украса за маса.jpg (63.45 KB, 298x607 - видяно 203 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 29, 2015, 19:08:36 »

Благодаря, Гери smile Добре работи мадамата smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 29, 2015, 20:47:05 »

Много добре изглежда питката.  Wink Тортите много ми харесват. Сигурно ще са доста вкусни.
Поздравление за грима и букета. Много са хубави.  smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #72 -: април 29, 2015, 22:05:26 »

Мадамата те е гримирала много добре smile много си хубава
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 30, 2015, 07:23:56 »

Гримът ти е хубав. С роклята и с прическа ще е още по-добре  good
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #74 -: април 30, 2015, 12:42:55 »

Грима е много хубав. И при мен  детско меню е горе долу същото, избира го нашият син. За жалост ние живеем на таратор и пържени картофи и много сладкоооо.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines