Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:07:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 80891 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 23, 2015, 08:25:18 »

Инче, букетът е многоооо красив  yahoo Радвам се, че си намерила оптимален вариант за воала, струва ми се разумно  good Прическата - аз принципно съм за прибрани коси, но много ми харесва как се е получила пусната при теб Bravo Не знам, обаче как ще се върже на гърба на роклята, струва ми се че прибрана коса би отивала повече.

Миме, времето никак не им е много. Като човек, който има реална представа, кое, къде се намира от местата , описани от Ина, дори ми се струва програма максимум, която може и да не успеят да изпълнят.. Разстоянията не са малки, та по-добре е да имат повечко време.. Аз лично, толкова обикаляне и дълга фотосесия, ако имах и финансовата възможност, бих я направила в друг ден, доста си е  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 23, 2015, 09:30:31 »

Аз точно исках да кажа/напиша. Не знам на какви разстояния едно от друго са тези места, но самата продължителност на снимките (+ път напред назад) е много време. Та това са 5 часа. Някой хора не могат да се навият и един час да се снимат, пък да не говорим половин ден.
Щом те са преценили, че така ще се справят, значи друго няма значение.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 23, 2015, 09:46:30 »

Ина, всичко е много красиво! Аз обожавам изчистените букети, страхотни са.
Прическите са страхотни, аз съм ЗА спуснатата коса.  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 23, 2015, 10:12:24 »

Да... Тони, мислехме да направим фотосесията друг ден, но после като се замислих, то пак грим, пак прическа, роклята ще е наклепана (не съм видяла булка с чиста рокля след сватбата), това значи, че трябва да я чакам да я изчистят от химическото, ще минат дни (не, че бързаме за някъде), пък и какво да правим от 12 до 17... И накрая решихме всичко да минава и заминава, да не се занимаваме повече smile Затова всичко ще бъде в един ден, аз нямам проблеми, даже ще си обуя по някое време пантофките, за да не ми умалеят краката преди да е минал изнесения ритуал с гостите smile Моят мъж не обича да се снима, фотографът иска да ни направи предварителна фотосесия, а той отказва  blum Не знам как щях да го накарам пак да се намъкне в костюма някой друг ден заради снимки, няма начин просто smile
Радвам се, че харесвате букета smile Него не съм го търсила, знаех преди да почна да гледам, как го искам smile За мое щастие, флористите правят каквото му е на сърце на клиента Wink
Мими, аз се харесвам със спусната коса повече, но по принцип много рядко ходя така. На работа косата ми винаги трябва да е стегната, вързана и през повечето време така ходя. Но сега с тези небрежни "кокове" ( на мен мн не ми приличат на кок, но все пак така им е наименованието) не се възприемам, придават ми обем на главата, а аз някак си не обичам :Р По принцип имам гъста коса и като малка с къса коса бях като гнездо в главата (нищо, че не е къдрава)... И от тогава не се възприемам по-обемиста, и сега, въпреки че обожавам тези прически на другите хора, на мен просто не ми ходи :Р Имам чувството, че лицето ми изглежда мъничко с голяма коса   pardon Затова сякаш се харесвам със спусната повече smile
А и както Tinkata e написала, ще я правя рано сутринта, ще трябва да издържи 20-тина часа... Не знам вдигнатите прически дали няма да се развалят :Р А иначе, да, спуснатата ще закрива гърба на роклята, по-красиво ще е, да е открит... Ще видим smile Накрая ще я направя вдигната, по някое време ще я пусна, ще я хвана с 2-3 фиби и готово, ще си имам две прически :Р
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 23, 2015, 10:22:55 »

Аз преди малко се замислих пък за обратния вариант, да съм с пусната коса първоначално, после по някое време да я прикрепя с фиби и да е прибера, като започнат танците и жегата  pardon
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 23, 2015, 11:59:52 »

Тони, да ти кажа честно, окончателно в деня на сватбата ще реша как да бъда :Р До тогава сигурно 10 пъти ще си променя мнението :Р
След доста разглеждане на различни неща в интернет, харесах няколко варианта за украса на масите в ресторанта. Столове, пандели, всичко това самия ресторант осигурява. Аз в началото се бях насочила към високи вази, цилиндрични, в които да има кали, пълни с вода над калата и отгоре свещ. Но никъде не можах да намеря такива с подходящ размер, а тези, които намерих, не ми харесваха :Р
Видях в Джъмбо от тези кръглите "вази", като аквариум smile Бяха по 4 лв., направих си сметка, ще ми трябват 8. Обаче изработката не беше мн качествена... И като по чудо миналата седмица в Кауфланд имаше намаление точно на такива, даже бяха по-големи от на Джъмбо, а изработката е на светлинни години по-добра. Бяха по 4.5 лв. Купихме 8 smile Но за тях не е удобно да се слага кала, и затова ето какво решение взех (по-долу снимката). Камъните, понеже ММ го мързи да се разходим да съберем Wink ги купихме от Практикер за 20 лв., достатъчно за всички вази, че ще останат и още :Р А орхидеята е купена изкуствена от Джъмбо, за 8-9 лв., не помня, от която режа цветовете и ми се получава украсата. Свещта ще бъде бяла, тук го направих с тази, понеже ми беше под ръка smile Единственото, което ме притеснява, е, че букетът ми е от кали, а по масите ще са орхидеи... Но не искам да си сменям букета, а за украса за масите това е най-изгодния за мен вариант. Как мислите, тъпо ли ще бъде да е с различни цветя?


* украса.JPG (54.13 KB, 783x671 - видяно 328 пъти.)
« Последна редакция: април 23, 2015, 12:01:31 от InaMineva » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 23, 2015, 20:14:29 »

Аз съм/бях пред същата дилема, но се замислих, че реално украсата е в ресторанта, а букета точно в ресторанта няма да го държиш. Едно влизане и евентуално едно хоро имаш с него и това е, няма да седят едно до друго, че да се набиват на очи. Букета се вижда в цълквата и ритуалната. Така, че съм За, да са различни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 23, 2015, 20:23:10 »

Според мен от снимките, които си качила, супер яка ми се струва украсата. Много подходяща за морска сватба, а това че букета ти и украсата няма да са от едни и същи цветя.. Аз искам букет от божури, ако се осъществи мечтата ми за букет от божури през септември, това значи поне 100 лв, ако трябва да направя и украсата на ресторанта трябва да продам бъбрек или нещо от сорта  pardon Забрави за тия глупости и направи всичко, както ти харесва и имаш възможност  give_rose good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 23, 2015, 22:49:48 »

Ина, щом се харесваш повече с пуснатата коса, се направи така. Друг вариант да ти се вижда гърба на роклята и косата ти да е пусната е да я направят на една страна. Така хем няма да закриваш роклята, хем ще си със пусната коса.
На мен също ми харесва украсата, на която си се спряла. smile






Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #54 -: април 24, 2015, 09:50:29 »

Ина украсата е страхотна. Ако много се притесняваш за различията в цветята отиди на борсата за цветя и виж колко струва връзка кала . Привечер при нас, ако отидеш на борсата можеш да си купиш цветя за жълти стотинки.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 24, 2015, 10:18:50 »

Аз също не мисля , че различните цветя ще са проблем. Много мои приятелки , които вече са минали по този път ми казват , че почти никой не забелязва украсата по масите .  Така , че не се притеснявай , направи всичко така , както ти харесва !  give_rose
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 24, 2015, 13:46:50 »

Благодаря Ви, момичета smile Вече не се притеснявам толкова за разликата в цветята smile За прическата ще видим, има толкова много време до тогава, все ще измисля нещо Wink
Поръчахме тортата вече, миналата седмица имахме дегустация, останах очарована. Ако я направят толкова красива, колкото и вкусна, равни няма да имат smile Като вкусове сме си избрали 2 крема - брюле и чийз крем и към чийзкрема - сладко от череши и боровинки. Много вкусно smile Ще бъде една торта за пред гостите с нормален размер, една малка за допълнение към парчетата, която няма да се види от гостите, и още една малка с украса - за кумата. Цялото удоволствие, 100 парчета за гостите, за кумата не знам колко точно ще са - 350 лв. Не знам скъпо ли е, евтино ли е, дано само да се получат добре smile
Ето това ще са тортите, официалната за пред гостите и малката за кумата:


* торти.JPG (33.47 KB, 618x318 - видяно 332 пъти.)
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 24, 2015, 14:33:50 »

Ина, всички снимки, които качваш, са много красиви, нежни и стилни. Имам чуството, че вашата сватба ще е наистина много красива стилово като оформление. Поздравления!
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #58 -: април 24, 2015, 15:53:48 »

И двете торти са много красиви и нежни. Мидите и рапана захарни ли са или истински
Нямам спомен какви бяха подаръците на гостите.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #59 -: април 24, 2015, 17:16:05 »

Много красиви торти!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines