Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:12:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InaMineva  (Прочетена 81558 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 18, 2015, 09:04:13 »

Прекрасна си Ина smile Приличаш ми на Елза от Замръзналото кралство smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #106 -: май 18, 2015, 11:46:02 »

Честито и от мен, да сте много щастливи и само хубави емоции, да имате в семейството. Много си хубава.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 18, 2015, 14:17:13 »

Здравейте отново smile Много ви благодаря за милите думи и пожелания smile Да започна първо от седмицата преди сватбата... До последния ден нямах предсватбена треска. Всичко вървеше нормално, но бях малко натоварена, понеже трябваше да се довършат някои неща, а всичко правя сама. ММ беше на плаване (той е на военен кораб, имаха учение) и трябваше да се върне четвъртък вечер, замина в понеделник. Хубаво обаче затвориха пристанището и кораба не можа да се прибере и остана на котва пред Варна smile От кораба го свалили с лодка и го качили на малък катер, за да го върнат на брега и да не пропусне собствената си сватба smile Разбира се той ми разказа това като се прибра в четвъртък вечерта smile Като слизал от кораба колегите били строени на борда и му махали с бели кърпички, хаха smile А после като се качвал от лодката на катера, пак всички били строени, пуснали му гайди да свирят от някой телефон и един от офицерите държал чиния с комат хляб, сол и мед smile Голям майтап са си правили на негов гръб Wink Но поне ми го върнаха преди сватбата, че иначе щях да се омъжвам без младоженец Wink Толкова за него. Последната седмица го нямаше и аз имах супер мн работа smile Мисля, че бях писала, кумата ни влезе в болница и в понеделник ходих в ритуална зала да сменям кумове smile Но всичко мина нормално и там smile Всички довършителни неща ги свърших, взех си булото (беше тюлено с тънка сатенена лентичка - 60 лв. от един магазин тук във Варна ( за сравнение, същото було в др магазини - 120 лв. :Р ), донаправих бутониерите (с малко помощ от приятелка smile, Подаръчетата smile Украси, работи... Бройката на хората до последния ден се променяше smile Беше лудница smile На всичкото от горе в сряда направих маникюра и педикюра и в четвъртък докато чистих прецаках 2 нокътя, че ходих вечерта и пак на маникюр smile Бяха перипетии smile В четвъртък вечер очаквахме родителите и семейството на сестрата на ММ да дойдат да спят унас и тръгнах да чистя, да оправям, да мия терасата... Докато пълнех легена с вода в банята ми звънна брат ми по телефона и го забравих... Наводних сухата част на банята (тя е разделена, в сухата част няма канал) и просто ... откачих и си поплаках, чувствах се в безисходица :Р Нищо не беше станало, просто очевидно дето не се притеснявах за сватбата, сигурно на подсъзнателно ниво си е имало притеснение и изби с наводняването smile Но бели кахъри smile Посрещнахме родата, преместихме се в хотела и след бърз душ заспах на секундата и спах като бебе smile Сутринта ми беше лудница, станах в 6:30, да се оправя, да се измия, облека и да ходя на фризьор smile По пътя се загубих (звучи смешно, просто карето, където ми е фризьорката е мн объркано, а аз реших да съкратя пътя, да мина на пряко и се залутах smile Стигнах де, направи ми плитка, както бях решила последните няколко дни, взе, че мн добре се получи (поне аз така си мисля Wink ). От там отидох на гримьор (тя ми е по път за хотела) и тя ме направи както исках, лек грим, да не се забелязва много, да зиглеждам по-естествена smile И гримът мисля, че се получи сполучливо smile И от там в хотела, за 7-8 минути се облякох, обух и газ към ритуална зала smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 18, 2015, 14:18:01 »

Там видяхме малка част от гостите (понеже имаше изнесен ритуал вечерта и нямаше смисъл да идват в ритуална зала, пък и част от тях бяха от други градове smile както и колеги, които бяха дошли да ме видят smile Беше страхотно, всички много ми се радваха smile Чувствах се като принцеса Wink Предполагам, че всяка булка се чувства така smile В ритуална зала ни извикаха, направиха ни по някоя друга снимка, гостите влязохме, а след тях и ние smile Ритуалът си мина нормално, казахме си да, от родителското тяло имаше някоя друга сълза, вълнуват се хората smile После приехме поздравленията, направихме снимки с присъстващите и заминахме за фотосесия smile Първо минахме през Кранево, където направихме снимки на коне на плажа smile Снимките още не са готови :Р От там отидохме на Тюленово, малко снимки на скалите и от ботаническата градина в Балчик. Оказа се, че се плаща ако искаш да си правиш фотосесия в прословутата им градина :Р Там видяхме поне 3-4 други младоженци :Р Съответно от там се прибрахме, вече беше към 17 ч. И точно в 17:30, когато трябваше да бъде изнесения ритуал, заваля. Съответно всичко беше готово, арка, украса в градината... И всичко беше преместено до басейна под тентата и там направихме изнесения ритуал с 30-40 мин. закъснение smile Аз обаче като пълен непукист, въобще не ми дремеше smile Бях прекалено заета да обръщам внимание на гостите и нямах време да мисля и да се ядосвам smile И така неусетно почна изнесения ритуал, аз не бях изцапала роклята по време на фотосесията, но малко я изкалях (само края на шлейфа от долу) по време на ритуала, все пак беше валяло. Кумовете излязоха на песничката от Игра на тронове (не знаех, че ще е тази песен и мн се накефих), младоженецът излезе на песничката от Роки, а мен тати ме съпроводи до олтара на Pretty woman smile Смятам, че много добре се получи smile Всичко мина, казахме си да, приехме поздравленията на хората, снимахме се със всички по отделно и влязохме в ресторанта smile Там ни посрещнаха, захраниха ни, после и ние захранихме, аз майка му, той моята, като и водещата каза, че се прави с цел да не се обаждат в работите на младото семейство smile Получи се сладурско smile Хората се смяха smile Чупихме питката, при което ММ трябваше да клекне, понеже е мн висок и по никакъв начин не я стигах smile Аз съответно счупих по-голямото парче smile И на двата ритуала първа го настъпах smile След това си имаше реч на кума, после младоженеца... Той каза толкова хубави неща... Имало приказка, че човек среща три важни личности в живота си - една, която той обича, една, която го обича и една, с която да прекара живота си. Той за негово щастие до себе си имал трите личности в един човек... Много мило беше smile След това ни беше първият танц, после песни, танци, имахме дечица, които изиграха 3 танца - румба, ча-ча-ча и джайв smile Поздрави, танци... Реч на родителите (това беше тъжно). Моят татко като говори и му трепери гласа и му се насълзиха очите от радост и аз се разплаках, цял ден не бях отронила и сълза, но милият ми баща ме разчувства много  heart
Имаше игра с обувки, много смешно се получи smile Кой какво мисли, какво казва smile Имаше и игра с танци, ние бяхме жури и мн се смяхме smile Накрая наградата за победителите беше патронче уиски (за майтапа ). Тортата беше уникална, много добре направена, страхотна на вид и на вкус. Просто няма как да не направя реклама на сладкарница La more във Варна. Уникална торта smile  Все още нямам снимки, но ще пратя smile Щяхме да имаме ритуал по разбулване, но аз булото го бях махнала мн одавна, щото е дълго и да не ми пречи и нямаше смисъл smile Хвърлих букета, хвана го моя приятелка, ММ хвърли жартиера и брат ми го хвана smile Ооо, забравих за речта на брат ми. Той ме пита дали брата на булката трябва да държи реч и аз му казах, че ако иска да каже няколко думи, няма проблем smile И той взе микрофона, всички паднаха от смях с него smile Той е голям майтапчия smile Много забавно се получи smile Имаше танци до 3 ч., когато вече повечето гости си бяха заминали smile Изкарах си една наистина приказна сватба (в моите очи беше такава) и съм много щастлива smile Като всяка булка, предполагам smile

pandapanda Когато качих тази снимка във фейсбук, един колега ми написа абсолютно същото и ми постна снимка на Елза:


* elza.JPG (50.56 KB, 695x544 - видяно 118 пъти.)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 18, 2015, 14:37:23 »

Ина, супер звучи, голяма препятствие е имал твоя мъж, добре че са го доставили в срок  chee
Разказът ти звучи супер, най-важното е на вас да ви е харесало, а щом на вас е харесало, значи и другите са доволни. Хареса ми, че е имало речи - аз също планувам да има повечко приказки на моята сватба.
Чакаме снимки с нетрпение. Как се чувстваш сега, какви са новите ви проекти като семейство?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 18, 2015, 15:12:52 »

Страхотни сте и двамата, Ина! Наистина приличаш на Елза с тази плитка smile  heart
Много весела сватба сте имали.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #111 -: май 18, 2015, 22:22:17 »

Ина, много си красива! И мъжът ти е симпатяга, отивате си много. И двамата изглеждате готини хора, имате хубаво излъчване smile Сватбата ви е била прекрасна. И местата, на които сте си правили снимките преди това, са мечта направо. И после емоциите, и сълзите от речта на баща ти.. И на мен отсега ми се дорева. lol)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 19, 2015, 07:21:14 »

Доста интересен разказ, затова как е имало дори минимална възможност да не успее за сватбата.. До последния момент да има напрежение.. Представям си какво му е било на него  crazy Важното е, че в крайна сметка всичко е протекло по план, дори с дъжда.. Някак да ви кажа и аз не бих се притеснила толкова от дъжд.. Каквото - такова..  pardon Да искам да сме на терасата за изнесения ритуал, защото е прекрасна с невероятна гледка към София, но няма да се тръшкам, ако не се случи така... Само да няма гръмотевици и светкавици, защото много ще ме е страх.. Ресторантът е стъклен и сме на 12 етаж, направо ще се побъркам хахах а shok funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 19, 2015, 08:17:25 »

Е няма как да не е приказна сватбата щом ти си принцеца smile Даже принца, като в приказките е имал перипетии Wink
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 19, 2015, 08:37:43 »

Ина, благодаря ти много за разказа! Чудесно звучи всичко, наистина! Много е хубаво, че в самия ден не си се притеснявала, а просто си се наслаждавала на случващото се. Изглеждаш наистина прекрасно, прическата, гримът, роклята, наистина е супер. Много си нежна!  give_rose
Междудругото (светът е малък), видях те в профила на една моя колежка от университета  - Цвета Цонева. Тя се беше похвалила, че е била на сватба на една мнооого красива девойка и - хоп твоя снимка!  smile smile smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 19, 2015, 09:21:24 »

Ина, голяма приключение е било покрай твоя мъж. Дори не ти е казал по-рано, че има проблем, за да не те тревожи. Браво на него.  Bravo Хареса ми момента с речите, който сте имали.
Искаше ми се ние с ММ да си имаме обети, но просто няма да мога да се сдържа и ще плача МНОГО.  cray
Признавам се най-мило ми стана на речта на мъжа ти.  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 19, 2015, 10:52:58 »

Благодаря ви, момичета smile Наистина на мен много си ми хареса сватбата smile Не мисля, че ще има булка, която няма да си хареса сватбата smile Радвам се, че ММ не ми е казал, че са затворили пристанището, щото ето тогава вече сигурно щях да се побъркам Wink За речите... Идеята беше аз или ММ да кажем няколко думи да благодарим на гостите ни, че са с нас. Аз съответно набутах него, че на мен ми е притеснено да говоря така... smile И ето, милият ми, аз му казах, че ще говори буквално минути преди да го викне водещата, така че той импровизира smile За мое щастие се получи страхотно, още повече, ще ми каза пред всички, че ме обича, а той по принцип не обича да го казва дори като сме си двамата... Такъв си е моят мил съпруг smile Мило беше smile А тати много ме разчувства, защото през целия си живот от 28,5 години съм го виждала да плаче два пъти - при смърта на прабаба ми (тя го е отгледала) и на дядо ми :Р И сега като го видях с насълзени очи и чух треперещия му глас... Не знам какъв човек трябва да си да не се разчувстваш smile
opice Стефи, Цвета е сестра на баща ми и ми се пада леля, нищо, че е само с 1 година по-голяма от мен smile Но да, беше на сватбата, тя доста подсмърча от радост smile Наистина светът е малък smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #117 -: май 19, 2015, 14:50:09 »

Леле обожавам да чета толкова красиви истории  smile Много се радвам, както вече писах, прекрасни сте и всичко е било супер приказно  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 20, 2015, 09:23:32 »

Малко снимки на някои работи... За съжаление мога да качвам само по една снимка на пост, така че ще пусна няколко поста smile
Това са чашите с украсата и шампанското:


* чаши.jpg (59.74 KB, 520x694 - видяно 103 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 20, 2015, 09:24:49 »

Ето букета от близо, за съжаление не са го снимали и в долната част... Въпреки че не сме си взели още снимките от фотографа, така че там сигурно ще има по-детайлни снимки smile


* букет.jpg (72.74 KB, 648x864 - видяно 115 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines