Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:43:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sunny_sun 05.05.2015г.  (Прочетена 24068 пъти)
 
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #15 -: април 24, 2015, 22:21:06 »

Няма нужда да казвам, че предложението за брак за мен беше невероятно романтично..
Той много добре знаеше как да ме зарадва и ,че нямам нужда от публика или някое много специално място...защото всяко място и всеки момент са романтични и специални, когато сме заедно...
Повече от това не казвам, защото е лично  blush
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #16 -: април 24, 2015, 22:32:34 »

След ,като казах ''ДААА!!!'' (не ,че чак съм го извикала..  yahoo  blush решихме, че няма какво да се мотаем и трябва да започваме подготовката за сватбата...
Само с един поглед се разбрахме ,кои наши приятели искаме за кумове ..тъй като вече не живеят в България се наложи да ги попитаме по скайп и доста ни беше срам и двамата  lol но пък и те почти не се замислиха
пратихме кумската ракия на картинка по скайпа  funnytooth
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #17 -: април 24, 2015, 22:57:40 »

Имахме мааалко чудене, къде да е сватбата в София или в града на милото, но решението се взе бързо Сватбаааа
И такаааа почна се търсенето на ресторант, което за мен всъщност беше най-неприятната част от подготовката...Обиколихме почти всички възможни и прилични заведения, които да са за по малко гости.
Беше страшно досадно и изнервящо, защото на много малко места отношението беше на ниво и се показваха младоженските апартаменти и се обясняваше всичко необходимо...
И понеже обиколката по заведения се наложи два пъти заради първоначалния ни избор на заведение (беше Берлин за тези, които не знаят) ...определено търсенето на място за мен не остана хубав спомен  smile
Любимата ми част беше звъненето по заведения и хотели и когато кажа датата, за да разбера свободна ли е винаги следваше...
'' - Секунда да проверя дали сме свободни за 05.05.2015г.... Ама  то е вторник?!''
моя отговор беше ...
'' - Да, вторник е, а на другия ден е сряда. ''  lol       (то ми втръсна се едно и също да чувам  blum )
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 25, 2015, 11:40:19 »

sunny_sun напълно те разбирам за деня... Нашият е петък, но понеже повечето сватби са в събота и неделя и навсякъде те гледат странно. Не знам какъв им е проблемът smile Между другото нашата сватба е на 15 smile Ще чакам с нетърпение да споделиш как си изкарала smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 28, 2015, 09:50:10 »

Било вторник  tease според мен няма значение кои ден е, но в България са много малко сватбите, който се организират различен ден от събота и неделя. Важното е че сте намерили вашият ресторант.
Когато имаш време пиши, а може и някоя снимка  Wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 28, 2015, 19:54:13 »

Последна седмица и Сватбаааа Няма никакво значение,  че сватбата ви е вторник, който ви уважава ще намери начин да дойде и в работен ден. Ние също сне с "нестандартен" ден - петък. А кой ресторант избрахте в крайна сметка?
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #21 -: април 29, 2015, 01:19:25 »

Избора на ден не е затруднил никой от гостите, защото е вечерна сватба, тези които няма да успеят да дойдат са хора които живеят в чужбина. Избрахме ''Вега'' ще ви кажа отзивите веднага след сватбата, но на този етап съм много доволна  smile
Последните дни се работи здраво, но успях да направя подаръчетата за гостите днес вече и последните бяха опаковани ( при мен подаръчетата са ароматни свещи украсени от мен ) при първа възможност ще снимам и ще качвам. Книгата за гостите е готова, остава още малко работа по пощенската кутия за пари . направих кутийката за пръстените, обувките ми също са готови ( сигурно съм една от много малкото булки с пантофки които да се похваля ми излязоха почти без пари и с малко дантела станаха жестоки )
А и най  важното моето прословуто бижу за коса мисля, че вече се получи купих няколко неща които харесах наложи се да ги направя сребърни с боя ( защото бяха златни  Wink ) и вече от фризьора  зависи как ше ги закрепи.
Нарисувах си даже и купичките за мед и сол ( съмнявам се някой да им обърне внимание  girl_haha но пък искам и те да са в тон )
Остана да си купя една кошничка за тези късметчета, които се хвърлят след подписването, така и не харесах готовите и искам една обикновена бяла кошничка на която да се сложи по една панделка и готово  tease
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #22 -: април 29, 2015, 01:23:05 »

За украсата ме спаси Jumbo и Икеа там си намерих всичко, което ми трябваше, а в момента има толкова много морски неща за украса, че завиждам на булките с морска тематика  pullpigtails
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #23 -: април 29, 2015, 01:24:47 »

Да се похваля и за още нещо ще имаме и видео закоето после също ще давам отзиви  smile
 yahoo yahoo yahoo,
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2015, 07:58:38 »

Браво, много добре се справяш с организацията. Поздравления за видеото и за всичко, което правиш сама. Когато можеш пусни снимчици, за да се порадваме и ние.

Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2015, 08:32:30 »

sunny_sun, с вълнение чета приготовленията относно сватбата ти. Поканите са много симпатични, допада ми тази панделчица Wink
Наистина, по българските разбирания е малко нестандартно, че сватбата ви е във вторник. Но в крайна сметка единствено вие си решавате кога и как искате да я направите. Нас някои роднини ни питат защо сега ще правим сватба, при положение че живеем заедно от доста години, а и детенце имаме, но все пак ние сме решили и правим нещата така, както на нас ни се струва най-добре. Та, хич да не ти пука, усмихвай се и се зареждай с добро настроение.  smile smile
И в този ред на мисли, че сватбата ви е във вторник - 5.5.2015, нашият учител по народни танци каза, че ще ходи на сватба на 5.5.2015, той се казва Данаил, да не би да е ваш приятел?  Wink
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #26 -: април 29, 2015, 23:12:43 »

Не е от нашите гости  smile но ето , че и други са се сетили за хубавата дата  Bravo
Аз съм почти готова вече останаха дребни нещица, днес цял ден си търся тоалет за моминското парти и беше много трудно, защото е тайна и незнам къде ще ме водят  chee
Разбрах само, че от сутринта трябвало да съм в готовност  tease
Шаферките са железни и дори поспряха да ми звънят, за да не се изпуснат и да развалят изненадата ... funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 30, 2015, 09:01:52 »

Ох, браво Съни, нямам търпение вече да качиш снимки, толкова много неща си измайсторилааа самаа  shok Хайде, не ни дръж в напрежение  give_rose give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 30, 2015, 09:02:28 »

Хихих, много е забавно така, като има ИЗНЕНАДААААА  danceg danceg danceg
Кога ще е моминското парти? Да споредилш после къде е било и как е минало  Bravo
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #29 -: май 01, 2015, 11:51:30 »

Всички неща за сватбата (чаши, шампанско..и т.н.) са вече в дома на майка ми и за това няма как да ви ги  снимам  pardon
А моминското е утре на 2-ри, тогава е и ергенското  yahoo
И аз нищо не знам за моминското и  милото ще го изненадват също  funnytooth  голяма конспирация funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines