Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:49:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на sunny_sun 05.05.2015г.  (Прочетена 24207 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: април 09, 2015, 20:05:51 »

Дойде време и за твоята тема  give_rose
Споделяй всичко, за което се сетиш и искаш да ни разкажеш за твоите емоции.
Лека и приятна подготовка smile


* phoca_thumb_m_25_svatbena_ukrasa.jpg (19.49 KB, 340x255 - видяно 2862 пъти.)
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 09, 2015, 20:22:15 »

Честита темичка ! give_rose
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #2 -: април 11, 2015, 11:18:32 »

Благодаря ви за темичката, много ме зарадвахте!  give_rose
Не съм писала отдавна, защото имам много неща за вършене, а на всичкото отгоре пак съм с грип  angry
Остава точно месец до сватбата, поканите станаха готови едва миналата седмица, но за 2 дена с младоженеца успяхме да раздадем почти всички  Bravo
Купихме за него почти всичко освен обувки и вратовръзка  tease
РОКЛЯТА не е готова  shok и скоро няма и да бъде...но така е като искаш  да отслабваш и да те изчакат с мерките   pardon
Купих си пантофки бордо,  само трябва да им се махне неприятната джуфка...
чашите купихме преди 2 дена и вече са започнати ..
Още няма подаръчета за гостите...там от където исках да купя свещи имаха цеееели 16бр. на мен ми трябват поне 60бр.  NO ще изчакаме да заредят и отиваме да им изкупим свещите всичкитеее!! beating
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #3 -: април 11, 2015, 11:30:56 »

Сега малко за Разкрасителните  процеси...
  ми те са до никъде .. Bravo
Нямам това толкова търсено бижу за коса, но няма да ви лъжа с милото бяхме малко на предсватбена екскурзия и си харесах бижу за косата беше уникално.. yahoo
но първо магазина беше затворен..
и второ въпросното бижу струваше на половината на цената за сватбата...  Oh my ...
Тъй ,че още нямаме бижу и съответно прическа..ноо не съм се отказала  pardon
харесах няколко прически и след празниците ще ходя на пробни пък бижуто намеря ли го се ще го бодна някъде  funnytooth
Маникюристка май си намерих и при нея ще се отчета след като се оправя и мине Великден  good
А за прическата на младоженеца..боря се с него да не е 0 номер а да има поне маааалко косица ..
но за сега не мисля ,че печеля борбата  lol
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 11, 2015, 11:39:33 »

Олеее толкова неща за правене smile
Разкажи ни за ресторанта, тортата, запознанството ви, за гостите за всичко smile ако желаеш покажи и някоя снимка.
Успех и късмет в подготовката  good
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #5 -: април 11, 2015, 12:12:26 »

Тъкмо се канех да кача поканите  blum
Моята цел за покани беше да са по темата (бордо и рози) и да не се дават безумни пари за нещо, на което малко хора ще обърнат внимание.
Не успях да намеря покана, която да е точно по темата за това намерих такава, която с малко промяна да стане перфектна  smile
Единственото от мен са панделките, но с тях вече поканата изглеждаше завършена  Bravo и точно по темата  pleasantry
А другата снимка е с текста за шаферките, за него маааалко погледнах от интернет и мааалко промених  Wink
Дадох вече покана на едната шаферка и тя се просълзи, значи съм си свършила работата  Bravo


* 20150411_123321.jpg (71.2 KB, 559x419 - видяно 509 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #6 -: април 11, 2015, 12:14:32 »

Ето за едната шаферка  smile


* 20150411_123414.jpg (67.04 KB, 523x392 - видяно 433 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #7 -: април 11, 2015, 12:22:00 »

От ресторанта на хотел Вега за сега сме много доволни  smile
направихме дегустация и беше страшно вкусно, надявам се и в деня да е така.
Много са мили целия персонал и мисля, че ще си изкараме супер.
Вече имаме и DJ - Емил Андреев направихме една среща с него струва ми се приятен човек, но за уменията му ще говоря след събитието smile
Имаме и фотограф Ники Митев също много приятен и приказлив човек, който предложи много разумни съвети за сватбата.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #8 -: април 14, 2015, 13:56:21 »

Честита тема и от мен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 14, 2015, 14:21:17 »

Честита темичка, Sunny_sun (не ти знам името  huhhuh.gif), пожелавам ти леки финални метри, само с положителни емоции  yahoo

Доста неща имаш за вършене, но ти предлагам да започнеш отначало със запознаството ви, предложението и т.н и ще стигнеш до моментите на организация, при което ще те подсещаме и ще помагаме  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 14, 2015, 14:53:16 »

Честита темичка!
Поканите са страхотни и с панделката изглеждат завършени. Чкаме разказчето за запознанството, първата среща, предложението...
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #11 -: април 14, 2015, 19:24:56 »

Хеей, честита тема и от мен. Спокойно, всичко ще си дойде по местата, само без паника smile Важното е, че поканите са раздадени...другото ще се нареди. Хайде давай разказа за запознанството, че много са чакащите с нетърпение да го прочетат  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 15, 2015, 21:15:55 »

Честита сватбена тема. Пожелавам ти спокойствие през оставащото време и всичко ще се нареди. smile
Аз също съм се наредила на опашката за разкази.  pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2015, 22:06:45 »

Честита темичка! Нека този месец е изпълнен единствено с положителни емоции и прекрасни предсватбени вълнения  give_rose
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #14 -: април 24, 2015, 22:06:39 »

Момичета извинявам се пак, че  никаква ме няма, ноооо сме на финалните метри и е голяма лудница  star
Така да разкажа сега ,как се запознахме с любимия... blush
Запознаха ни общи приятели и сме излизали нагоре надолу в компания...сега аз си признавам, че си го харесах още първия път , когато го видях.. heart
Закачката стана на едно море на ,което пак бяхме с компания...и когато се върнахме в София аз събрах смелост и му предложих да излезем ...
Измислих суууупер ''оригиналната'' среща на кино и то на анимационен филм  funnytooth
(според мен още тогава е трябвало да избяга с 300.. RUN  funnytooth)
Обаче не избяга човека та даже реши да се жени за мен .. yahoo
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #15 -: април 24, 2015, 22:21:06 »

Няма нужда да казвам, че предложението за брак за мен беше невероятно романтично..
Той много добре знаеше как да ме зарадва и ,че нямам нужда от публика или някое много специално място...защото всяко място и всеки момент са романтични и специални, когато сме заедно...
Повече от това не казвам, защото е лично  blush
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #16 -: април 24, 2015, 22:32:34 »

След ,като казах ''ДААА!!!'' (не ,че чак съм го извикала..  yahoo  blush решихме, че няма какво да се мотаем и трябва да започваме подготовката за сватбата...
Само с един поглед се разбрахме ,кои наши приятели искаме за кумове ..тъй като вече не живеят в България се наложи да ги попитаме по скайп и доста ни беше срам и двамата  lol но пък и те почти не се замислиха
пратихме кумската ракия на картинка по скайпа  funnytooth
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #17 -: април 24, 2015, 22:57:40 »

Имахме мааалко чудене, къде да е сватбата в София или в града на милото, но решението се взе бързо Сватбаааа
И такаааа почна се търсенето на ресторант, което за мен всъщност беше най-неприятната част от подготовката...Обиколихме почти всички възможни и прилични заведения, които да са за по малко гости.
Беше страшно досадно и изнервящо, защото на много малко места отношението беше на ниво и се показваха младоженските апартаменти и се обясняваше всичко необходимо...
И понеже обиколката по заведения се наложи два пъти заради първоначалния ни избор на заведение (беше Берлин за тези, които не знаят) ...определено търсенето на място за мен не остана хубав спомен  smile
Любимата ми част беше звъненето по заведения и хотели и когато кажа датата, за да разбера свободна ли е винаги следваше...
'' - Секунда да проверя дали сме свободни за 05.05.2015г.... Ама  то е вторник?!''
моя отговор беше ...
'' - Да, вторник е, а на другия ден е сряда. ''  lol       (то ми втръсна се едно и също да чувам  blum )
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 25, 2015, 11:40:19 »

sunny_sun напълно те разбирам за деня... Нашият е петък, но понеже повечето сватби са в събота и неделя и навсякъде те гледат странно. Не знам какъв им е проблемът smile Между другото нашата сватба е на 15 smile Ще чакам с нетърпение да споделиш как си изкарала smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 28, 2015, 09:50:10 »

Било вторник  tease според мен няма значение кои ден е, но в България са много малко сватбите, който се организират различен ден от събота и неделя. Важното е че сте намерили вашият ресторант.
Когато имаш време пиши, а може и някоя снимка  Wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 28, 2015, 19:54:13 »

Последна седмица и Сватбаааа Няма никакво значение,  че сватбата ви е вторник, който ви уважава ще намери начин да дойде и в работен ден. Ние също сне с "нестандартен" ден - петък. А кой ресторант избрахте в крайна сметка?
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #21 -: април 29, 2015, 01:19:25 »

Избора на ден не е затруднил никой от гостите, защото е вечерна сватба, тези които няма да успеят да дойдат са хора които живеят в чужбина. Избрахме ''Вега'' ще ви кажа отзивите веднага след сватбата, но на този етап съм много доволна  smile
Последните дни се работи здраво, но успях да направя подаръчетата за гостите днес вече и последните бяха опаковани ( при мен подаръчетата са ароматни свещи украсени от мен ) при първа възможност ще снимам и ще качвам. Книгата за гостите е готова, остава още малко работа по пощенската кутия за пари . направих кутийката за пръстените, обувките ми също са готови ( сигурно съм една от много малкото булки с пантофки които да се похваля ми излязоха почти без пари и с малко дантела станаха жестоки )
А и най  важното моето прословуто бижу за коса мисля, че вече се получи купих няколко неща които харесах наложи се да ги направя сребърни с боя ( защото бяха златни  Wink ) и вече от фризьора  зависи как ше ги закрепи.
Нарисувах си даже и купичките за мед и сол ( съмнявам се някой да им обърне внимание  girl_haha но пък искам и те да са в тон )
Остана да си купя една кошничка за тези късметчета, които се хвърлят след подписването, така и не харесах готовите и искам една обикновена бяла кошничка на която да се сложи по една панделка и готово  tease
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #22 -: април 29, 2015, 01:23:05 »

За украсата ме спаси Jumbo и Икеа там си намерих всичко, което ми трябваше, а в момента има толкова много морски неща за украса, че завиждам на булките с морска тематика  pullpigtails
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #23 -: април 29, 2015, 01:24:47 »

Да се похваля и за още нещо ще имаме и видео закоето после също ще давам отзиви  smile
 yahoo yahoo yahoo,
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2015, 07:58:38 »

Браво, много добре се справяш с организацията. Поздравления за видеото и за всичко, което правиш сама. Когато можеш пусни снимчици, за да се порадваме и ние.

Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2015, 08:32:30 »

sunny_sun, с вълнение чета приготовленията относно сватбата ти. Поканите са много симпатични, допада ми тази панделчица Wink
Наистина, по българските разбирания е малко нестандартно, че сватбата ви е във вторник. Но в крайна сметка единствено вие си решавате кога и как искате да я направите. Нас някои роднини ни питат защо сега ще правим сватба, при положение че живеем заедно от доста години, а и детенце имаме, но все пак ние сме решили и правим нещата така, както на нас ни се струва най-добре. Та, хич да не ти пука, усмихвай се и се зареждай с добро настроение.  smile smile
И в този ред на мисли, че сватбата ви е във вторник - 5.5.2015, нашият учител по народни танци каза, че ще ходи на сватба на 5.5.2015, той се казва Данаил, да не би да е ваш приятел?  Wink
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #26 -: април 29, 2015, 23:12:43 »

Не е от нашите гости  smile но ето , че и други са се сетили за хубавата дата  Bravo
Аз съм почти готова вече останаха дребни нещица, днес цял ден си търся тоалет за моминското парти и беше много трудно, защото е тайна и незнам къде ще ме водят  chee
Разбрах само, че от сутринта трябвало да съм в готовност  tease
Шаферките са железни и дори поспряха да ми звънят, за да не се изпуснат и да развалят изненадата ... funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 30, 2015, 09:01:52 »

Ох, браво Съни, нямам търпение вече да качиш снимки, толкова много неща си измайсторилааа самаа  shok Хайде, не ни дръж в напрежение  give_rose give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 30, 2015, 09:02:28 »

Хихих, много е забавно така, като има ИЗНЕНАДААААА  danceg danceg danceg
Кога ще е моминското парти? Да споредилш после къде е било и как е минало  Bravo
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #29 -: май 01, 2015, 11:51:30 »

Всички неща за сватбата (чаши, шампанско..и т.н.) са вече в дома на майка ми и за това няма как да ви ги  снимам  pardon
А моминското е утре на 2-ри, тогава е и ергенското  yahoo
И аз нищо не знам за моминското и  милото ще го изненадват също  funnytooth  голяма конспирация funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 02, 2015, 18:30:42 »

Приятно изкарване на партитата ви. Чакаме разкази и снимчици.  blum
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 02, 2015, 20:21:11 »

Съни , честита тема и от мен  ! Както казват старите хора по - добре късно отколкото никога !  pardon Как се чувстваш дни преди големия ден ?   Girl_hide  Готови ли сте вече със всичко по подготовката ?  blum

ПС : Как ми липсва организацията по сватбата !  cray

Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 04, 2015, 10:54:35 »

Лелеееей, утре е големият ден! Такова горещо време сигурно не сте очаквали  blum Ще бъде прекрасноооооооо  yahoo yahoo yahoo
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #33 -: май 04, 2015, 20:49:25 »

Остана броени часове. Весело изкарване на сватбата и чакаме разкази от хубавото събитие DANCE DANCE DANCE DANCE DANCE DANCE
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 05, 2015, 08:24:08 »

 Сватбаааа weddingday Честитооо smile Желая ви приказен сватбен ден, нека всичко да мине, така както сте си мечтали.. Бъдете здрави, обичайте се и се уважавайте, както в днешния ден, през целия си живот занапред smile Чакаме разказите smile  wedding
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 05, 2015, 08:33:32 »

 Сватбаааа Честита сватба.. Честит празник на вашето семейство.. Бъдете живи и здрави и много да се обичате.  weddingday weddingday weddingday
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 05, 2015, 08:49:08 »

Честитооо  weddingday Дано този ден бъде вашата приказка! Обичайте се винаги силно и се подкрепяйте!  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 05, 2015, 09:04:46 »

 weddingday Сватбаааа weddingday

Честито!!!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 05, 2015, 11:35:51 »

 heart heart heart Честит прекрасен ден! Нека вашият съвместен живот бъде низ само от такива хубави дни! Честитооооо!  heart heart heart
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #39 -: май 05, 2015, 12:28:55 »

Честитооооо  give_rose Желая ви един приказен сватбен ден, изпълнен с много усмивки, любов и танци  gu6
Чакаме снимки и разкази smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #40 -: май 05, 2015, 14:52:22 »

Честито, пожелавам Ви много щастие и с всяка измината година любовта да бъде още по-силна , предната година twohearts twohearts twohearts
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #41 -: май 06, 2015, 23:47:25 »

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания да ви се връщат тъпкано  LOVING
ще разказвам подробно малко по натам, но за сега мога да кажа само, че си изкарахме страхотно!
На булките избрали Вега, честито избрали сте страхотен ресторант с много добър и професионален персонал!
Много съм доволна и от Емил Андреев, страхотен водещ и DJ човек, който приема работата си изключително сериозно  Сватбаааа
Моя личен съвет към бъдещите младоженци е забавлявайте се това е вашия ден и не забравяйте да се усмихвате весели ли сте вие ще имате и весели гости! (пооне при мен така се получи  yahoo )
Въпреки умората и напрежението покрай една сватба аз за себе си се убедих, че си заслужава!
На тези, които се колебаят и си мислят, че сватбите са излишни пари и занимавки също мога да кажа, че един път се живее и такива хубави емоции не трябва да се спестяват!
 pardon
Целувам ви!!!  heart heart heart
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #42 -: май 06, 2015, 23:55:14 »

иии малко снимки за съжаление от телефони, но хубавите снимки още не са готови
това е кутията за пари и албума за пожелания ( ест yahoo всичко е в бордо и рози )


* 11198490_945818028770399_1388179480_n.jpg (68.45 KB, 359x480 - видяно 471 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #43 -: май 06, 2015, 23:56:09 »

малко снимки от украсата  Wink


* 11225858_945818062103729_273575765_n.jpg (66.53 KB, 324x432 - видяно 2607 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #44 -: май 06, 2015, 23:56:43 »

 blum


* 11245413_945818005437068_1790515537_n.jpg (55.19 KB, 384x288 - видяно 2587 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #45 -: май 07, 2015, 00:01:48 »

това бяха номерчетата на масите накрая варианта с номер и шаферки със списък на гостите и настаняване беше най добрия за нас smile


* 11145992_938962679455934_1037508300_n.jpg (53.76 KB, 384x288 - видяно 2104 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #46 -: май 07, 2015, 00:07:09 »

това е едно от подаръчетата снимките са ужасни...
дано да има по хубави от професионалистите
това е картонче за опора една ароматна свещ, малко лъскави стъкалца, целуфан, панделка и по една картичка с кратко благодарствено писъмце ... звучи лесно но беше голям зор да се направят всичките бройки   shok


* 11121685_938962716122597_1318678708_n.jpg (59.72 KB, 296x394 - видяно 2067 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #47 -: май 07, 2015, 00:09:36 »

Забравих да кажа, че при свеща слагах и по малко попурри подходящ цвят, от тях и беше украсата по масите
подаръчетата станаха идеална част от украсата  DANCE
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2015, 07:25:54 »

Съни, радвам се че си доволна от сватбения ден  Bravo give_rose
Много ми харесва идеята с пощенската кутия, страхота е  yahoo good
Като ти остане повече време, сподели имаше ли непредвидени ситуации, разпределението на времето как беше? Къде беше сватбената ви сесия и каквото още се сетиш  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 07, 2015, 07:51:03 »

Всичко е много хубаво.  Bravo
Успя ли да прочетеш вече книгата за пожелания? Чакаме с нетърпение разказите ти.  smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 07, 2015, 22:34:28 »

Честито! weddingday Прекрасно е, че сте си прекарали така добре. Пожелавам ви целия ви съвместен живот да е така хубав!
Подаръчетата ви са страхотни good
Не забравяй да споделиш още снимки като станат готови. smile
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines