Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:00:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Смяна на датата  (Прочетена 5996 пъти)
 
elfinka
Новак
*
Публикации: 9


« -: април 03, 2015, 20:05:25 »

Здравейте! Wink
Отскоро чета форума и го намирам доооста полезен, за което благодаря искрено yahoo
Избрахме за дата на нашата сватба 05.09.2015 и си запазихме час за ритуалния дом 12:00(не беше съвсем този който искахме, но няма как, другите бяха заети), в София сме. По символични причини държим на датата, това е датата, на която се запознахме. heart heart Оказва се обаче, че не можем да намерим подходящ ресторант, навсякъде е заето за тази дата. Ресторантът, който най-много ни допадна е свободен обаче за следващия ден 06.09 и сега се чудим как да постъпим.
Въпроса ми е следния... Можем ли да отидем и да сменим датата и часа в ритуалния дом(стига да има свободни, разбира се)? Търсих информация в интернет, но нищо не отрих, затова се обръщам към вас(и без това толкова много помогнахте дотук.  give_rose smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 03, 2015, 21:05:58 »

Здравей..
Още в понеделник се обади в ритуалната зала и питай не вярвам да е проблем, все пак е и неделя. Ритуалите са през 10-15 минути, така че не мисля да е проблем или пък да има толкова много сватби за 12ч. Но не се бавете с решението си, успех smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 04, 2015, 16:17:13 »

Включвам се, въпреки че конкретен отговор на въпроса ти нямам. По-скоро те съветвам, това което и Джоси, обади се в понеделник сутрин.  good

Това е и нашата дата за сватбата, от собствен опит мога да кажа, че 5.09 е най-желаната дата и според професионалистите.. Ние още в края на януари, не успяхме да капарираме например фото и видеото, които искахме.. Интересно ми е, кой ресторант избрахте и кои професионалисти?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 04, 2015, 19:49:30 »

Аз мога да ти дамдруга идея - ако не можете да си смените датата по ред причини, можете да подпишете на 5 с кумовете, а на 6 да си направите тържеството с изнесена церемония. В София се практикува супер често. Успех и не се бави с решението, за да не стане много късно.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 05, 2015, 16:33:25 »

Аз също съм с опит за 05,09 - неуспешен. Направете както Нансита предлага, така си запазвате датата, пък празника може да направите когато е свободен избрания ресторант.
Активен
elfinka
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #5 -: април 06, 2015, 15:32:51 »

Здравейте,
Благодаря на всички за коментарите и съветите. При нас изнесения ритуал не е опция. На годеника ми му се струва фалшиво и за пред хората и няма шанс да го навия. Надявам се никого да не обидя, въпрос на виждания.smile
Колкото четох и гледах, не би трябвало да има проблем за смяна на датата, но за сега продължаваме търсенето за 05.09 smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 06, 2015, 17:51:02 »

Търсите си ресторант, нали? Какви са ти изискванията, да помогнем ако можем?
Активен
elfinka
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #7 -: април 06, 2015, 21:02:43 »

Изчетох всички теми за ресторант и се съмнявам, че нещо ново ще ми кажете...  sad Иначе...
София, 50-60 човека, общия бюджет, от който се надяваме малко поне да си остане за нас, е 10 000. Куверти смятам 40-70, според какво покрива smile
Искрено благодаря за помощта, дори и само за желанието за такава! good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 06, 2015, 21:07:22 »

6аТо Драгалевци, Стара София - Вега.. Принципно е хубаво да изчетеш темата с ресторантите, понеже така разводняваме тази тема и все пак, смисъла на другата е нови, стари, да четат изписаното там, а то е многоооо ...
Активен
elfinka
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #9 -: април 06, 2015, 21:12:53 »

Както вече казах...
"Изчетох всички теми за ресторант и се съмнявам, че нещо ново ще ми кажете...  sad"
Но тъй като Cerise беше така мила да попита, реших да отговоря... Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 06, 2015, 22:19:02 »

Абсолютно те разбирам и прочетох и първия път . Просто исках да кажа, че така всяка новорегистрирана булка ще пуска тема, в която да задава въпросите около собствената си сватба, а идеята е друга... Прочети всичко в темата за Ресторантите и след това, попитай там с конкретни имена на ресторанти и т.н.. Пак да кажа, да не остана недоразбрана, смисъла на настоящата пусната от теб тема не е засегната в друга такава, ама с ресторантите има изписани поне 2309493240234 коментара..  pardon
« Последна редакция: април 06, 2015, 22:20:38 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: април 07, 2015, 08:19:14 »

Елфинка, пробвай в нашия ресторант - Бижу, в хотел Силвър Хаус, ако още не си и ти харесва, защото ми се струва, че не е токкова популярен и може да е останал свободен за тази дата:)
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines