Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:42:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239052 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1125 -: април 28, 2015, 20:59:18 »

Ина, включвам се специално да напиша, че много се радвам, че всичко при теб е добре. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1126 -: април 28, 2015, 21:44:47 »

Хей момичета smile нямам много финанси за нещо ново за купуване, но все ще измисля какво да облека...

Пъпеша тежи 3200 вече - аз се чудя защо толкова ми тежи...хахаха..

Оххх нещо ме мързи и съм кисела... Махам се че не съм най добрата компания smile утре ще пиша
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1127 -: април 29, 2015, 00:35:55 »

То стана време пак за лягане, ам аз да ви кажа какво сънувах снощи.
Сънувам, моля ви се, Тони (alexandrova_90) на фона на едни от старите фототапети, да ми обяснява, че е алпинист. crazy crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1128 -: април 29, 2015, 07:43:53 »

Хаха Cerise, развевсели ме lol alexandrova_90, да не си се пробвала на Вратцата Wink

Привет smile

Аз вчера ходих на мюзикъл в училището на децата. Мойте подупечни, не участваха, но беше много хубаво. Личеше си, че и децата много са се старали, а и че много е работено с тях. Аз уж щях да ходя с момичето, че нейните приятели ще участват и да ходим заедно. Ама вчера изведнъж се оказа, че една дето е малко лигла ще ходи и изведнъж станах излишна. Знам, че са си келеши, пък и аз по детски се подразних, ама ми стана тъпо, защото аз и писах, че ще съм там 40-50 мин по-рано, за да си запазим хубави места и тя ми отговори, какво съм щяла да правя там сама толкова време. Добре, че вече пътувах, че иначе можеше и да не ида. А се радвам, че отидох.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1129 -: април 29, 2015, 07:54:22 »

Добро утро!

Не знам за коя сутрин подред се събуждам много рано от кашлица и после не мога да заспя. Затова пък вечер ми се приспива доста рано.
Днес мисля да се занеса до данъчното да си подам най-после тази декларация.
Вчера беше гадничко времето. Валя, гърмя.... Днес се очертава да е същото, макар че сега пече и е приятно.

Миленка, браво на малкия пъпеш. Развива се екстра.  tease

Черешке, пак ме убиваш от смях. Този път със съня си.  funnytooth

Панде
  blum

Хайде лек ден на всички smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1130 -: април 29, 2015, 08:00:42 »

Мария, не ми говори за данъчното... На едната кола странно защо й е увеличен данъкът. Разпитвах и близки и познати - данъците не са мърдани. Сега ще пускам запитване и а, дано не ми се налага пак да ходя там GROAN Ако чуете по новините как някаква крещи под прозорците на кмета, че иска рампи за детски колички - аз ще съм, да знаете! И без това вчера писах на районния, че нищо не правят по повод чистотата на детските площадки. Като съм ги погнала, поне да са подред Xixixi
Теди, напомни  ми, че и моите нокти страдат от липсата на внимание. Показвай за вдъхновение Wink
Панде, ти си желязна good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1131 -: април 29, 2015, 08:03:07 »

Добро утро!
Панди, щом ти е харесало не се ядосвай и аз обичам да подранявам.
Миленка, браво на пъпеша, има още време да наддава и да ти тежи  blum
Оф, аз ям ябълка да не дразня гладната котка, че след малко, добре че не знае какво я чака.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1132 -: април 29, 2015, 08:27:23 »

Рататуй, гадничко е преживяването. То само като си видиш животното под упойка и ти се свива стомахът. Нашата си я взех още упоена - с отворени очи, безжизнена и изплезен език. Докторът ме посъветва да я държа на тъмно и на земята, че като дойде в съзнание да не падне. Повръщаше и мяучеше много страшно, но след 6-7 часа реши да яде и и мина всичко. Бях платила за домашно посещение на втория ден, та и биха антибиотик и обезболяващо и това беше.
Ина, тези листа огромни shok. Палечка /от приказката/ в такова ли плуваше като в лодка?
Панди, хич не е детско, че си се ядосала. Госпожиците са достатъчно големи, че да поемат отговорност за делата си и да не мотаят околните на "идвай - не идвай"
Булките, стига сте сънували и сте се шашкали, има време за притеснения!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1133 -: април 29, 2015, 09:07:14 »

Здравейте всички!
Ина, радвам се, че сте добре с бебчо. Почивай,когато можеш и всичко ще е наред.  give_rose
Миленка, да викам ли тежката артилерия? Лелеее, голям пъпеш се заформя май.  *INLOVE*Недей да киселееш, малко остана и ще се гушкате с пъпеша  heart
Рататуй, и теб ще те успокоя. Добре е за животинчето. Ще се възстанови бързо и пак ще те дразни, че само спи по цял ден.  girl_wink
Панди, подкрепям Свекърва. Госпожиците вече не са на по 5, че да не знаят какво правят. Важното е, че си изкарала добре. Сега може и да не оценяват какво правиш за тях, но след време ще се осъзнаят. Евентуално. smile
Черешка,  funnytooth funnytooth А имаше ли голяма туристическа раница и метално канче да си грее чай и супа? biggrin
Aли, ако разбереш нещо- пиши. Да не би да сте впрегнали някой кон вповече? Я си признавай бързо biggrin
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1134 -: април 29, 2015, 09:11:54 »

Добро утро!
Днес с малкото кашлящо човече ще мързелуваме цял ден smile smile  danceg
Колко ми е готино, че по това време на деня съм още по пижама ...
Alichka , ето ги моите красивички ноктета smile Аз доста време издържах без ноктопластика ( поради тотална липса на време за такива глезотии ) и сега от 2-3 седмици пак намерих време да си ги поддържам и съм щастлива. smile


Мария, тази твойта кашлица чак мен притеснява вече  shok
Cerise , и ти като мен с откачени сънища, а ??? хахаххахха  funnytooth
Миленка, браво на големия мъж, да не смяташ да го държиш там докато стане 5-6 кила, хайде раждай да му се радваме и ние !!! smile
Панди, не се ядосвай на такива дребни неща, нервите ти са по-важни ! Пък и в крайна сметка нали си се порадвала на децата smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Аз и не очаквах нещо друго biggrin biggrin biggrin

P.S. Чакайте да споделя още нещо .. Продавам си колата ( колкото и да ми е мъчно ) ииии ще ми купуват новааа  yahoo Харесала съм си едни джипове - Kia Sorento и искам такъв .. мъжо каза, че ако успеем да продадем Пасата ще му вземе ! Та сегааа продавам кола biggrin biggrin biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1135 -: април 29, 2015, 09:27:02 »

Aли, ако разбереш нещо- пиши. Да не би да сте впрегнали някой кон вповече? Я си признавай бързо biggrin
Да бе - най-много някое куцо магаре да се е продпряло самО отзад. Да се чеше като на дерек, не друго lol
Теди, аз пасата не го заменям girl_wink Голяма машина си е. Кеф ми е най-вече като се пльосна и ми е едно широчко. Пък и отзад цяла маршрутка си е...
Няма да забравя. Един път ММ ми вика "А, ти на консултация ли ще водим малката? Ами то няма място за майка ти. Ми няма място за количката... Аз  shok "Как няма място? То в тая кола ако няма - къде?!". Той като натоварил плоооочки, лепилоооо, някакви греди, мастари на баща си, някоя и друга гума в повече. Ама събрахме се, бе. С повече желание натиках всичко tease , че и багажника затворих. Редовно с него и вода сваляме от балкана, че нашата тук е кофти.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1136 -: април 29, 2015, 09:39:00 »


Теди, аз пасата не го заменям girl_wink Голяма машина си е. Кеф ми е най-вече като се пльосна и ми е едно широчко. Пък и отзад цяла маршрутка си е...
Няма да забравя. Един път ММ ми вика "А, ти на консултация ли ще водим малката? Ами то няма място за майка ти. Ми няма място за количката... Аз  shok "Как няма място? То в тая кола ако няма - къде?!". Той като натоварил плоооочки, лепилоооо, някакви греди, мастари на баща си, някоя и друга гума в повече. Ама събрахме се, бе. С повече желание натиках всичко tease , че и багажника затворих. Редовно с него и вода сваляме от балкана, че нашата тук е кофти.

И аз така честно казано. Пасата си е голяма кола ! Нямам проблеми ни с паркиране , ни с шофиране , но имам огромен мерак за джип и сега направо се влюбих в тази Kia  heart Но аз съм категорична - пасата го сменям само за нещо по-голямо и поне толкова луксозно. Моя е Passat 5 Highline , вътре е с около милион екстри и направо си е егати кефа да го карам. Кията дето харесах е със същите екстри + 4х4 и е автомат. Не съм сигурна , че автоматичната кутия е особено екстра , но ... Много си ги харесааааах , кумовете ни си взеха такава Киа, аз като се качих и направо не исках да слизам от нея .. страхотна кола !
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1137 -: април 29, 2015, 09:42:59 »

Теди, не ми е много приятна тая кашлица, ама уж се лекувам. Вчера ходих до личната по настояване на ММ. Каза, че ми е много възпалено гърлото, но не съм за антибиотик. Изписа ми една торба с лекарства и си ме изпрати по живо, по здраво. Чак да не повярвам, че и такса не ми взе. Това никога не се е случвало.  pardon
Много са ти хубави ноктите.  smile Иначе и твоя мъник да се оправя по-бързо.  blum

И ние преди имахме Пасат 5-ца. Много го харесвах. Беше в много хубаво турско синьо. За съжаление го продадохме. ММ какви ли не коли смени, ама Пасата си ми беше любимец. cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1138 -: април 29, 2015, 10:20:22 »

Добро утро  smile

Ноктите са трепач  good
Сега се замислих, че не знам какво е ноктопластика. Ма те в Бг вече се навьдиха хиляда и една техники. Те не са гелове, те не са чудеса, хич не ги разбирам, ама ми харесва да ги гледам. Моите нокти са диворастящи. Коса нямам, ама от нокти не се оплаквам, ако чукна без да искам малко по-силно по стената, няма да ми се счупи нокьтя, ама ще изкьртя мазилката  pardon 
Сега докато пиша и ми хрумна, че и ноктите са като пушенето-в чужбина трябва да изкарваш наистина добре, за да си го позволиш  pardon Едно обикновено пилене и лак е кьм 30е (поне така беше преди 10 години като се женихме). В Италия е малко по-евтино, те затова италианките се контят повече (обикновените, не само тези, които печелят).

За големи коли си говорите… Аз хал хабер си нямам от коли, но ми е ясно, че и друг чужбински проблем ви е спестен, т.нар. парижко паркиране  funnytooth

Снимка от нашия балкон


Много се смях на магарето, което се чеше на дерека. Направо си го представих, ще го запомня тоя израз, супер е.

Рататуй, разбирам как ти е мьчно за котката, ама нали е за нейно добро (и за ваше де), скоро ще свьрши и тя ще бьде една по-щастлива котка. Поне не й се налага да ходи по зьболекари и други човешки несгоди  Wink

Миленка с тоя пьпеш ме разбива. Голям вьрви, браво !! Ще е много хубаво бебе  heart Иначе вчера вечерта като прочетох и ми се прияде пьпеш. Не знам дали се намират по това време, трябва да погледна.

Аз хубаво лежа сега. От лежането друг проблем: почнах да качвам много кила. Трябва само да лежа без да ям явно, ама яде ми се  blush

И тьй то…
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1139 -: април 29, 2015, 10:25:47 »

Свекърва, а твоята пикана, колко време и трябваше да почне пак да скача и да се качва насам натам? Сигурно вече е минало всичко, а тя ме мрази ме кълне какво съм й причинила. Доктора каза, че ще ми се обади към 17-18 да си я прибера, малко да я пусне упойката. Като си тръгнах от кабинета отидох да запаля свещичка и на връщане някакъв номер звъни и така се уплаших да не е доктора, а те спиди, да ми кажат, че имам колет в склада им  beating е аз да не са малоумна, нали ми пратиха смс. Изкараха ми акъла!
Инче, как са се паркирали тия така ужас! Горкия човек със заклещената кола. Благодаря ти и аз така се успокоявам, че веднъж да мине и ще го забрави и край с Радините й вълнения  Wink
Днеска времето е супер гадно, поне не е жега.
Пожелавам хубав ден на всички и ще ви следя да се разсейвам, че ще полудея.
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines