Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:19:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 238336 пъти)
 
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1035 -: април 25, 2015, 16:15:59 »

djosi , извинявай ама мнооооооооооого се смях за листата  funnytooth
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: април 25, 2015, 19:14:41 »

То си е смешно, поне се занимавах с нещо, че днеска никой нямаше вкъщи. И въобще не се ядосах, въпреки че вятъра ми пречеше на работата  danceg danceg
Прочетох в една статия, че  пише че е невинна,  други казват че някой е изпуснал бебето, като цяло нищо не може да се разбере. Дано се оправи детото, а оня отгоре ще ги съди. Във Видин за няколко месеца една жена си отиде след раждане, защото нямали някаква инжекция и две бебета след като били родени нормално и уж  всичко било наред. Няма да навлизам в  подробности, защото е неприятно. Потулиха нещата и  даже и по новините не казаха за каква компетентност говорим. Като чуя за бременна жена и без да я познавам се моля да бъде в добри ръце.
Всеки път казвам, недай си Боже да ми трябва доктор, имам нужда от голям късмет.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1037 -: април 25, 2015, 20:29:26 »

Ох смазани сме! Направо нямам сили. Имам си офицялна рокля, светло сива е и сега се чудя дали няма да се бърка някой че е бяла?

Рататуй, не само мм е кум, кума е една приятелка на кумата. Те са нашите кумове дефакто. Просто тя е приятелка с това момиче от цял живот, а мм с годеника и ( нашия кум)  и така решиха. Но не се сърдя. Те са невероятни хора и ние много ги обичаме.


Ина влезнах днес в дънки от преди бременноста ( е верно ми падаха тогава ама карай ). Ще се почват диети скоро, след една седмица. smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1038 -: април 25, 2015, 20:31:05 »

Добър вечееееееееер! cap
Нали не сте ме забравили?!Ама аз покрай тази моя работа,детето и къщната работа въобще не ми остана време да седна и да пиша.Сега ми се отдаде възможност да седна да си налея чаша бира и да ви навестя. drinks
Темата за тази акушерка умишлено я пропускам,защото ми е много тежка.Незнам защо реших да пусна клипчето,но не успях да го доизгледам...дано сега поне има справедливост в България,ако ли не то нека Бог я съди,но дай Боже и да няма повече такива случаи.Разбира се аз,ако съм както казва ММ сигурно на момента бих я разчекнала,но това е друг въпрос.
До преди няколко дни не смеех да стъпя на зъболекар,но сега Бога ми...нямам търпение да ходя...срахотно нещо е.
Желая ви много спокойна и хубава вечер! CHEERS
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1039 -: април 25, 2015, 21:56:50 »

Добра ви вечер smile Днес цял ден по улиците, но аз така обичам.. През седмицата все в офиса, излизам за по 30мин-1 час навън, като е уикенд обичам на слънце и да ходя, много да ходя  yahoo

Поръчахме халките, толкова съм щастлива.. Преди време пробвахме в СЦ, но нямаше я тръпката обаче... Докато днес, когато отидохме в едно малко ателие на Раковска.. Просто любов от пръв поглед и за двамата.. Толкова си се кефихме после.. Разхождахме се, обикаляхме в мола да си търся нещо за дипломирането, но когато търся не намирам  GROAN Утре пак ще обикалям, но този път без ММ, че днес му дойде в  повече и утре ще е с негови приятели на някакво състезание с коли  pardon

Гледахме Бързи и Яростни най-после.. даже се очудих, как имаше толкова прожекции в киното, мислех че е време да го спрат вече.. Интересен беше, но ми липсваха гонките с коли и колите.. Имаше ги, но преобладаваха сцените с ръкопашен бой - стил шотландски боец..  pardon

Ох, не искам да е понеделник, искам почивните дни да са по-дълги  nea
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1040 -: април 25, 2015, 23:10:06 »

Тони и на мен това ми направи впечатление - много малко бяха сцените с колите, но пък бяха силни... То самото заглави подсказва че няма да има коли - реално заглавието е само Яростни 7.

Ако трябва да съм честна хареса ми как са го завършили smile даже малко се разплаках накрая... много силен край... cray язък че излезе инфо че ще има и 8ма част - аз все мисля че трябваше дотук да се спрат smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: април 26, 2015, 07:06:32 »

Добро утро! Аз не съм гледала видеото, но от началото на историята нещата са ми съмнителни!
Но не е само това за протест. Мен лично много ме дрлазнят таксите за раждане в частните болници. Ми да ти си изброл да раждаш там, ама ако не искаш вип стая или специален екип би следвало да не ти вземат пари. И то да ти взимаха пари, ок, ми те по 1000 лв. Ама майките си ги плащат и не им се занимава.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1042 -: април 26, 2015, 09:44:03 »

Добро утро , сладурки !
Не съм си отворила очите още и бързам да ви навестя! Първо да предложа по кафенце smile

Незнам кой как го пие, затова нека има избор smile
Пожелавам ви страхотен ден, защото съм сигурна, че всеки ще изчезне на някъде smile

Сега да ви се оплача. Нормално ли е да имам кошмари за сватбата от сега ? Честно ви казвам такива глупости сънувах, че се събудих в прединфарктно състояние...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1043 -: април 26, 2015, 11:42:16 »

Пънки а що се дразниш на частните? Който има да плаща. Аз се чувствах като у дома в болницата. Стаята беше светла чиста, в едни топли и уютни цветове които не ме караха да се чувствам като в болница.Тъй като не ми беше за първи път там всички акушерки и санитарки ме познаваха вече и ми се радваха че съм родила. Съквартирантката ми беше интелегентно момиче с което си изкарахме дните чудесно и се подкрепяхме двете, нали знаеш след секцио коя кога пръцнала хехех. Едното момиче беше сама в стая, ми изперка. След раждане хич не е хубаво да си сам.Залата за изписване е с високи маси, с дивани уюто седиш с близките на изписването.Така че тия 2000 не съжлявам и за секунда че съм ги дала, получих много за тях.

Теди, какво сънува? Чв си на сватбата без прическа и грим нали? Всички сме били така. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1044 -: април 26, 2015, 13:41:43 »

Добро утро , сладурки !
Не съм си отворила очите още и бързам да ви навестя! Първо да предложа по кафенце smile

Незнам кой как го пие, затова нека има избор smile
Пожелавам ви страхотен ден, защото съм сигурна, че всеки ще изчезне на някъде smile

Сега да ви се оплача. Нормално ли е да имам кошмари за сватбата от сега ? Честно ви казвам такива глупости сънувах, че се събудих в прединфарктно състояние...
Аз оная вечер сънувах пак някакви сватбени щуротии, предния път бяха свързани с DJ, сега с фризьора. Лично за себе си го обяснявам така - всяка вечер преди лягане /тогава ми остава време/ чета и разглеждам неща за сватбата и реално това ми е последната мисъл преди заспиване, та за това...

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #1045 -: април 26, 2015, 17:42:53 »

Абе момичета, чета за разни разходки с бебета и се замислих,  тази година национална форумска среща ще има ли? smile аз много искам с Елина да се запознаем с други съфорумки и от миналата година дебна още.  Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1046 -: април 26, 2015, 18:04:02 »

Ти не си ли в UK? На Софийска среща си винаги добре дошла, че те са най чести. smile

То май fibi_bg ги организира.Някъде юни месец. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1047 -: април 26, 2015, 18:22:43 »

Vivi20 как си smile онзи ден си мислех, че не си писала скоро smile надявам се, че си заета само с хубави работи smile

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1048 -: април 26, 2015, 18:54:05 »

Ха здравейте! Ние ходихме на село и навсяйъде се беше раззеленило, люляка цъфнал. Набрах малко, ако се посъвземе утре сутринта миньонка ще носи на учителките  give_rose супер яко разпуснахме... Сега си имаме манджа и провизии и успяхме и да си поизчистим апартамента като се върнахме. Доволна съм! Ааааа и на село ще имаме сбор другата събота - каня всички на които люляка им замириса вече!
Пънки, нормално е в частните да се плаща - все пак сиренето с пари.  crazy то в държавните се дава под масата за що годе добро отношение та какво да говорим за частните. Хем си раждаш в мизерия, хем си плащаш.  NO Вие само искайте аз такива неща ще ви разправя за ражданията на етървата, че акъла ви да зайде...
Няма, няма деее, няма да ви стресирам
Лека вечер
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1049 -: април 26, 2015, 19:56:11 »

Аз раждах в частна клиника , защото екипът на който държах изражда само там. За мен е по-важно лекарите са са тези, при които ще ти е спокойно и ще им се довериш. Моята лекарка и акушерката ми бяха отлични. А условията ... ами струваха си всяка стотинка честно казано. Съвсем не съм лигла, не изисквам лукс и т.н. , просто стечение на обстоятелствата, но там ми беше перфектно ! Бях с още едно момиче в стаята, чистиха ни по 3-4 пъти на ден, храниха ни от заведение, сутрин поръчваш какво ще обядваш  и вечеряш от меню, осигуриха ни абсолютно всичко, общо взето ни казаха " Идвате с нощница и чехли , другото е от нас - памперси, кремове , шампоани и т.н. Дори хигиенни материали за нас имаше. Но както казах можех да родя навсякъде стига да ми е спокойно в ръцете на екипа.

Колкото до смахнатия ми сън - Сънувах, че бяхме две булки ( дори бяхме адашки  crazy ) заедно с бащите ни ходихме да взимаме роклите (и те бяха еднакви и то с някакви пера по тях ... crazy ) и това в деня на сватбата .. после се разхождах нещо между гостите , които вече се нареждаха в ресторанта, дори видях каква храна имаше по масите (дори храних братовчед ми с ЛУКАНКА ?!?!!? не съм наред сериозно ! ) иииии ходя си аз с прическа и грим , дори с було закачено сред гостите, но по обикновени дрехи и се чудя защо кумовете не идват ( кой да мисли за младоженеца ?! Кумовете явно ми бяха по-важни!  funnytooth ) Помня че се замислих следното " Сигурно кумата е отишла да ми вземе букета, затова се бави" и в този момент осъзнах , че не съм поръчала нито торта , нито цветя , нито украса и изпаднах в истерия и ревах на майка ми , че нямам нищо и няма как да има сватба ... Смятайте насън се чудих дали имам време с колата да хукна да купувам всичко на момента !!!!!  crazy crazy crazy И се събудих буквално в прединфарктно състояние !  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines