Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239152 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #1005 -: април 24, 2015, 14:32:42 »

Тони и ти като баща ми, майка ми му вика хайде да отидем в Атина, е за какво аз съм ходил, камъни само има. smile

Аличко вие не се спряхте, местене сега пък и ремонти.

Са и аз се ядосах. Тук докато лежах гледах 24kitchen и бях решена че като родя ще готва като Джейми и Рудолф. И от снощи оставих телешкото в мляко да омекне, днес го мариновах в мед, ракия, лимон, соев сос и розмарин. Пуснах го на ниски градуси да се пече да къкри. И муоставаше макс половин час. Викам екстра, да нахраня шушона и го спирам. Е да ама не шушона реши да спи и да яде, и му отне един час, и сега месото е сухо та се не гълта... Лош шушон. Наказах го да си спи в стаята а аз го гледам чрез видеонаблюдението!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1006 -: април 24, 2015, 14:39:12 »

Ехеее, Wink ти с големи цели в кухнята.
Аз пък не ща да готвя. Нямам муза тия дни. Днес пак ни спираха тока на два пъти. Имам и оправдание.
Досега го карах цял ден като мита мивка, та ще се мацотя с едни такива работи за очи и после на разходка danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1007 -: април 24, 2015, 15:09:50 »

Като стана дума за пилота, ние нали летяхме на следващия ден, та бая треска ни тресе Wink. По едно време  стюардесата хукна към пилотската кабина и един пич няколко реда преди нас вика: "Сигурно му се ходи до тоалетната на капитана и има разпореждане стюардеса да го придружава!". Обаче аз започнах да се хиля с глас, защото си спомних един стар виц: Капитанът и помощникът си говорят, без да забележат, че не са изключили микрофона към салона:"Да вземем да опънем стюардесата ли?" "А, по-добре сега да хапнем, пък после да я опънем..." Стюардесата чува и се затичва да изключи микрофона, но се спъва и пада върху възрастна дама, която изсъсква със завист:"Какво толкова бързате, по-спокойно, те първо ще ядат..." Наложи се да го разказвам на висок глас, защото три редици се обърнаха да ме гледат  smile.
Яяяя, да го даваме по- засмяно, петък е!
Деничка, племенникът ходи на такава ясло- градина. Малко объркана работа ми се вижда, че той беше най- големият  и само бели измисляше.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1008 -: април 24, 2015, 15:18:04 »

Дени, това някаква нова забавачка ли е? Какво представлява?
Свекърва, ти ме уби както винаги!  funnytooth funnytooth funnytooth
Днеска май ще се измъкна от готвенето, на мм му писна да го питам какво и ска и каза днеска, да не готвя.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1009 -: април 24, 2015, 15:25:39 »

на мм му писна да го питам какво и ска и каза днеска, да не готвя.

Де тоз късмет и при мен! Ще да се отъркам тук, да прихвана laugh
Вицът е стар, но златен Wink А на мен ми прозвуча като виц това как стюардесата щяла да придружава пилота в тоалетната... blush
Отивам да събирам впечатления за майките по пейките.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1010 -: април 24, 2015, 18:17:19 »

И ние се прибрахме, но се ядосах, е нямаме никаква култура по пътищата. Паркирам колата пред къщи ,отварям вратата от към улицата за да слезне Марти и една жена с ван като се засилила ,на косъм от нас мина. Леле като и се разкрещях, тя само погледна в огледалото за обратно виждане. Е добре де, ако спреш да слезне детето, кво ще ти стане. Ако  беше ударила колата, какво ще правим, ще се разправяме, пууу никаква толерантност..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: април 24, 2015, 20:40:38 »

Е не ми се размина готвенето, ама пък получих голяма помощ.
жижи, пълно е с неграмотници по пътищата  на които не им пука, нали наскоро пак едно дете има прегазено.
Пожелавам на всички хубав уикенд!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1012 -: април 25, 2015, 09:15:27 »

Добро утро, поспаланкиииии! Хайде ставайтеееее! Който има да чисти, който ще ходи на гости, който ще се разхожда - готови старт! Ние ще ходим на разходка  heart heart heart сестра ми ми гледа на кафе вчера и съм много доволна от резулатата  tease имаме сватба днес, вчера бебче.... Въобще страОтнООО  heart
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1013 -: април 25, 2015, 09:16:33 »

Как да свари да ви изчете човек ?   Oh my ...
Как сте , мацки ?
Не нам дали изобщо сте се чудили , ама - жива съм ! smile
Малко съм се хванала да помагам на преподавателите ми тука с едни организации , които ми изпиват свободното време, но гледам да ви мятам по едно оченце smile
Опитвам се да ви насмогна, ама вие направо ме убивате с писане smile

Два дни ми се очертава само разходки с приятели и с хлапетата и пак ням да мога да в смогна сигурно smile Затова ви пускам една сутрешна усмивка от мен и мъничето smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1014 -: април 25, 2015, 10:06:17 »

Добро утро и от мен smile

Теди, прекрасни сте  heart

Аз се събудих, изкъпах се, през това време ми беше направена закуска, кафенце.. Ох, колко е прекрасно да се будиш сутрин (без гости), да си ходиш полугол и да се радваш на любимия, който е толкова грижовееен  heart Днес ще обикаляме за халки, да си купя някаква рокля или риза и панталон не знам, понеже в сряда ми е дипломирането като магистър   Yes Времето е скапано, дано поне не вали.. Искам да се поразходим, че по закона на Мърфи, ние сме в София и нямаме никакви ангажименти, но всички наши приятели, които искаха да се видим са отишли на някъде и нямаме, какво да правим  pardon Ще си почиваме, ще се отдадем един на друг  yahoo

Сутринта цъкам във фейсбук и видях видео на акушерката, която обвиняват в побой над бебенцето.. Само за 2 минути, имаше толкова удари... плаках поне 20 минути.. Ужасяващо е не го гледайте, ММ толков амного ми се накара, че го гледам.. Но аз наистина мислех, че не е възможно да го е направила.. не мога да си представя какъв човек трябва да си... Тя не е луда, тя е .. Не знам дума..  Oh my ... shok cray

Желая ви прекрасен ден и бъдете щастливиии, че имате близките си до себе си  give_rose give_rose give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1015 -: април 25, 2015, 10:31:16 »

Здравейтеее. smile Аз след изпиването на кафето, пак се мушнах под юргана и ви чета с усмивка.

Тедиheart Усмихнат цял ден ви желая! kiss2

Тони, и аз го гледах клипчето, потресаващо е, представи си да го гледахме със звук, а тя се е дразнела от този "звук"!


Желая ви готин уикенд, при нас слънце няма, но дано пробие за по-удовлетворяващи разходки.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1016 -: април 25, 2015, 10:58:42 »

Верно ли го има? Ох, перверзната част от мен иска да го види, ама знам колко ще се разстроя…  sad

От вчера чета една книга за грижа за деца 0-3 години от седемсетте годин в едно сиропиталище в Унгария. Толкова е революционна, че цялата френска система в яслите и градините е базирана на този метод. Според мен трябва всеки родител да я прочете, но я няма преведена на бьлгарски.

И на мен най-сете ми се отдаде да пия кафе в леглото. Толкова обичам…  Coffe

И тук се скофти днеска времето. Мислех да водим Здравка на пикник под Айфеловата кула, но е мрачно, направо сьм разбита физически и така ми се почива… От друга страна ме е яд, че й остава много малко време, а нищо не е видяла, нали не смее да излиза сама. Та не знам как ще се организираме.

Хубав дне на всички
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1017 -: април 25, 2015, 11:05:57 »

Ина по добре недей, аз само прочетох какво му прави и се разтроих. Не съм спала заради това и четох някакви гадни македонски новини посред нощ. Резултат разтроено бебе. Как всичко усещат.

Ние днес ще оставим шушона у баба му за няколко часа. Ще ходим на шопинг че сме на 16 ти на сватба, ММ е кум, а аз дебела. angry
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1018 -: април 25, 2015, 11:09:16 »

ММ е кум, а аз дебела. angry

 funnytooth funnytooth funnytooth

Каквото и да се случва с теб чувството ти за хумор не те напуска никога!  heart

Ина, дано се покаже слънчицето. Приятен ден! kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1019 -: април 25, 2015, 11:14:40 »

Добър ден!
Аз ходих на кола маска, закусих с банан в леглото и сега чакам мм да си дойде, че отиде на годно мероприятие.
Клипчето аз не можах да си го пусна, ама май няма да го гледам, въпреки че на моменти се разстройвам от нищо, а понякога нищо не ми трогва, няма да експериментирам да си разваля деня.
Мариолка, недей така, ти си кумата, нали? Ще си прекрасна при всички положения!
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines