Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 12:23:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266712 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: април 20, 2015, 19:34:48 »

И какво излиза, всички са деца на военни. ХИХИХИ  Wink

И аз като цяло съм много пестелива. От малка винаги се старае да имам заделени пари. Каквото ми оставаше от джобните, отиваше в касичката. До днес съм така. И с ММ се стараем винаги да заделяме, особено сега, когато имаме доста цели за осъществяване. Е, засега той е този, който успява да заделя, но се надявам скоро и аз да се включа.

Али, де да можеше и сега да ни осигуряваха работа от училище. Щеше да бъде много добре. Нещото, което ме кара да съжалявам за това, че записах да уча, беше, че през тези години не ни осигуриха почти никаква практика, пък да не говорим за работа. След всеки семестър сама се бутах да намеря нещо, колкото за лятото, за да мога поне семестъра да си покрия и да си събера някакви пари, за черни дни.

В къщи пак се гледат мачове.  blush Аз затова се подвизавам във форума.   pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #781 -: април 20, 2015, 19:59:39 »

ММ пък е още на работа. То и аз де lol Затова не гледам Като две капки вода.

Ина нещо я няма.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: април 20, 2015, 20:10:51 »

То, когато сме на работа сме по-редовни тук.  pc-mainiak

Ина, се губи тези дни, да.  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: април 20, 2015, 21:16:39 »

аз не съм дете на военни и държа семейния бюджет у мен  blum blum
така съм възпитана де, от малка гледах у нашите как тече разпределението на благата.
Не мога обаче да пестя като тях, много ми идваше стискането им. Да не говорим че не спестиха за кой знае какво, само дето нямам спомен да сме яли или ходили на хубави места pardon
« Последна редакция: април 20, 2015, 21:38:26 от emmmmmy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #784 -: април 20, 2015, 21:51:56 »

Чета ви цял ден много набьрзо и по диагонала. Пак ме награбиха сроковете и имам много за писане. Големи проблеми с ученето около мене, не ми се разправя.

За ськровището не сьм чела нито чула нещо. Сигурно се говори ама аз не сьм в час, Аз сьм го виждала преди няколко години беше изложено в Жакмар-Андре.

За пари, бюджет и пестене не ми се говори, вьобще тия дни не сьм приятен сьбеседник  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #785 -: април 21, 2015, 05:52:34 »

А, то от пестене пари не се събират. Единственият стремеж е да не влезнеш в дългове... nea
Ина, съгласна съм за темата - какво да говорим, като управлението може да се упражни само ако ги имаме Wink.
Ние си мислим, че всички се вълнуват за съкровищата, защото тук много се шуми около събитието. При наличието на такива шедьоври във Франция, то сигурно е важно само за тесен кръг специалисти. Вярно, изработката на всяка част е изящна и е много старо, но наистина като го видиш един път /ако не си специалист/, едва ли ще отидеш пак. Панди трябва да ни ограмоти повече.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: април 21, 2015, 07:20:49 »

Добро утро!   blum

Тази нощ не можах да спя като хората. Въртях се насам, натам и реших, че няма смисъл повече, и станах. nea

Моята приятелка се прибра в града и от днес отново съм детегледачка. Цял ден ще тичам по детето, защото сега е в процес на прохождане и съм си отписала кръста. Вчера ги видях за един час и после пропуквах от всякъде. huhhuh.gif

Я да питам мамите - според вас добре ли е да се използват тези колани за прохождане? Могат ли да навредят по някакъв начин? Малката е на 11 месеца. Приятелката ми си е наумила да купува, защото по цял ден е в движение с нея и всичко я боли. Мисли и триколка да й купи, защото не е взела количката с нея, а се надяваме тези дни времето да е хубаво за разходки.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: април 21, 2015, 07:40:15 »

Добро утро!
Вчера въпросната ми приятелка ни връчи поканата за сватбата, обясни ни за житието и битието на една булка.
Инче, не се притеснявай, остава още малко с ученето и ще си отдъхнеш!
Съкровището няколко пъти съм го гледала и е много красиво, пък трябва да си го хвалим нали си е наше blum
Вчера изпуснах капките, днеска има мач и женените ще изпуснем, после ще наваксаме. Според вас вярно ли е, че Наско е починал? Аз мисля, че е поредната спекулация и дано!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: април 21, 2015, 07:50:48 »

Добро утро и от нас! Always, твоето мнение само прочетох, другите в движение ще чета. Но да си изкажа мнението. Имах и от двете неща - първото макар и лееекичко садистко ми беше полезно. Особено с тия разбити тротоари, всеки ден рискуваш да обезобразиш детето си ако не искаш да го връзваш с въпросното съоражение. Няма какво да му стане, не се притеснявайте. Триколката гледайте да е удобна, че мойта много трудно маневрираше и не сме излизали на дълги разходки с нея. Обаче мои приятелки си я ползваха нон стоп. Даже децата им заспиваха там  pleasantry
Вчера имаше ужасТен вятър, дано днес да е по-добре! И за последно едно лафче от умна 6 годишна главица за хубавото и здраво тяло: "Иначе ние с мама сме слаби, защото спотуваме, а тя нали сега е Временна затова има коремче.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: април 21, 2015, 07:54:05 »

Добро утро и от мен  give_rose

Както всички знаете и постоянно казвам на пук на хората, които се прехласват по Париж, аз не го харесвам. Сигурно, обаче и той мен не ме харесва  pardon  funnytooth Просто съм била няколко пъти в грешната компания там явно, позамислих се, че сега отида с Илиян ще е по-различно, с него винаги ми е по-хубаво и преоткривам красотата на нещата   blum Съкровището ни е уникално, но разбира се няма как да завладее Париж и всички да са полудели по него, както разказват по нашите медии.. Интересно ще е за масата хора, но там има толкова известни шедьоври, че...  
Гледах Капките и мега много ме е яд, че не спечели Криско. Филип беше добър, много добър, ама Криско уби и с поведение, и с пеене, цялостната имитация и старание, което влага. Направо ме втрещява, в никой случай не съм го очаквала  shok

Атанас умрял?! Това пък от къде излезе, егати безвкусната шега, май ... Не съм чула/чела, ама и последния път не го гледах май.. АКо е днес, може да хвърля едно око и да не спирам да хейтвам този двуличен, лицемер Георги.. Той е 100% неосъзнат гей, не мога да разбера защо продължава да се измъчва с жени, а да измъчва и тях с присъствието си  nea

Прекрасен ден ви желая и разбира се
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: април 21, 2015, 07:57:32 »

И аз вчера гледах Капките. Криско наистина беше мноого добър. Не знаех, че може да пее. Нали уж се говореше, че не му се отдава. Яд ме е, че не спечели, защото заслужаваше.  smile
Кой е Атанас?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #791 -: април 21, 2015, 08:10:00 »

 lol И аз щях да попитам същото за Атанас и Георги tease Иначе за колани... Аз не съм ползвала. Оставях я да пада и да става сама. Колкото и садистично да звучи blush Това и от ортопеди го знам - сами да се учат, да им заякват мускулите и да свикват да балансират.
Вчера ми донесоха нашата триколка. Не съм я сефтосала. Пресичайки улицата за кухнята вчера и прас! Така изпращя една пластмаса. Край! Счупи ми се количката. Дотътрузихме се до вкъщи. Ми то паднал един болт - нищо й няма на количката pardon
Рататуйче, то професионалното изкривяване си е тема за научна статия. Ако някой пак ще краде идеи от форума - нА. Безплатно тема! То и аз вечно като ми се даде документ и го оглеждам и чета. Един път не прочетох документ и пратката ми я запофичиха в град Левски, а не в квартал Левски. И това как се уточнява по телефона... Не е истина!
Панде, хвърляме ти ръкавицата. Не се включвай само прелитайки. Я вземи и поразкажи повечко. Wink
Ина, успех и хубаво настроение днес!
« Последна редакция: април 21, 2015, 08:31:34 от Alichka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #792 -: април 21, 2015, 08:29:03 »

Добро утро. smile

Включвам се за съвсем кратко, че трябва да тръгвам за работа с една смешка от вчера, с която днеска се събудих и ми е още много смешно.
Един мой ученик: Днес бях на изкривеното.

Изкривеното = Откриването (на нова улица в Петрич).

Желая ви успешен ден. kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: април 21, 2015, 08:41:29 »

Атанас и Георги са от извратения експеримент, който Нова излъчват - Женени от пръв поглед  pardon
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: април 21, 2015, 09:32:46 »

ХелоУУ smile Как сте , готини мацкии ?
Тука няколко дни не можех да влизам и така ми беше мъчно, само хвърлях по едно оченце така отгоре отгоре да ви видя как сте ..
Ще ви се оплача и аз покрай студентските ми мъки, така че който не се интересува, да не чете , че не искам да ви отегчавам !
Значиии връчиха ми да пиша курсова работа по общо взето най-важния ми предмет. Ок , там ме бива много и написах по мое мнение най-добрата си работа до момента. Какво се случва обаче... първо - след като си скъсах з*** ( айде да не казвам кое точно си скъсах .. ) ,за да напиша добра курсова , се оказа, че оценяването й било максимум 5 точки ( мен оценката ми се образува от общо 100 т., за за какво ли изобщо ми беше да я пиша и аз не знам .. ) второ , повечето ми колеги са предали буквално копирани курсови работи от интернет ( еднакви .. голям гаф!) Асистента се опита да ми направи намек, че и моята видиш ли съм я копирала и аз откачих . Казах му че си имам стил на писане, има ужасно много мои лични напблюдения и мнения и това, че за някои от частите на курсовата съм се водила структурно от примери в интернет изобщо не значи, че съм я копирала. Нищо не ми каза повече , но смятам , че е наясно че съм си я писала сама. Освен това ми се заяжда за две толкова дребни грешки, едното дори не е грешка , просто не съм се доуточнила ... Направо откачих. Вижда, че изпъквам пред останалите и че уча и знам много повече ( не се хваля, просто така стоят нещата .. колегите ми не ги интересува нищо в тоя университет ) и изисква от мен много .. ми добре ама не е честно да ми вади душата за някакви никакви 5 точки и да има такива изисквания само и единствено от мен ...  cray

Добре оплаках се .... Съжалявам , че ви занимавам, но ми тежи ! Още повече, че точно заради писането на тази курсова работа не можех да влизам и да пиша тук и ме е яд два пъти повече !
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines