Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:43:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266474 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: април 17, 2015, 13:55:33 »

Аз нали писах,че ще ходя в парка. Е няма такъв кеф!Фрапето, водата, лек ветрец и ний под чадъра- идилия. Аха да се зарадвам,че съм на плажа и то стана време да се връщам на затворено.Човек да не си помечтае. danceg
Тони, що си разваляш сватбата от сега? Кво, като не мине по конец? Пак ще се ожените, пак ще има веселба. Работиш ли с хора, винаги трябва да очакваш изненади, независимо кои са.
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Фани, добре ли е каката?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: април 17, 2015, 13:57:27 »

Фани, тия от бебета са ги обещали един на друг, пък после момчето го пратиха на някъде, тя не се ожени и накрая се видяха.
Обясни какво е, че ми е любопитно  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: април 17, 2015, 14:01:06 »

Нат, нали това казвам, че не искам да ми минава деня в нерви. Искам да си куфея  yahoo  danceg

Фани,
ще погледна, когато се прибера, на работа нямам звук  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #693 -: април 17, 2015, 14:06:23 »

Това ми напомни - като се прибрах днес и седнах на пейките долу. Бяха се събрали баби на едната пейка и коментираха с ахкане и охкане някакъв турски сериял. "Много тежък филм..." мълчание и леко поклащане на глави в знак на съгласие... "Ся, тая шъ роди ли?"... "Голяма драма..." Пак мълчание и пак поклащане на глави. Аз щях да lol
Преди време - правят площадката и един комшия (по-голям от татко) вика "Ееее, кеф! Сега по цял ден, кога мина, все млади майки ще гледам. Да се подам през прозореца - пак млади гаджета!". Мина се време обаче и като се заоглеждаш - все млади баби по тия пейки tease Пък и внучетата от вресливите са масово... Идилия laugh
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: април 17, 2015, 14:07:59 »

Тъй, изгледах клипа:

Бебетата ги обещават за женене, израстват заедно, поражда се любов, момчето заминава, момичето го карат да се ожени насила, и двамата са нещастни, нкрая се срещат, но всеки продължава по пътя си заради традициите.
Фани, бабите ме разбиха.  funnytooth Ама като започнат да ги преживяват тия филми....баба ми чак кръвно вдига, като се ядоса.  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #695 -: април 17, 2015, 14:24:59 »

Вие манете майтап, не мога да смогна да гледам моите сериали и цяла седмица гледам със свекървата малката булка... Отиде коньо у реката, на ММ му расказвам интересен чак ми стана  funnytooth Blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #696 -: април 17, 2015, 14:29:05 »

Чета ви от известно време и накрая Мариола ме накра да напиша. Не викате ли "ряката"? Тоя лаф и при нас го използва всеки втори.  funnytooth

И да знаете, не ме мислете, започва да ми става неудобно, че ме мислите за депресарка, която не може да се примири с мисълта, че няма пръстен. Аз съм слънчев и позитивен човек и вярвам, че скоро ще се изпълни желанието ми!!! smile

Фани, и аз споделям мнението на другите. А главната героиня ми прилича на Касандра.


Утре съм на моминско парти. Луда полудяла съм от емоция.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: април 17, 2015, 14:30:27 »

Депресарка - ти? Наде, без да те познавам, това е последното нещо, което бих си помисла за тебе.. Ти си откачена, но депресарка никога kiss2
Стига сте коментирали клипа, докато не се прибера вкъщи!  girl_haha offer

ЕДИТ: Искам утре след моминското да пуснеш снимки! Да видим, кое осъществихте в крайна сметка и намери ли бял галош lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #698 -: април 17, 2015, 14:36:00 »

Аз явно съм смотана... На моминско не съм ходила. Ама мерак нямам. За мое такова нещо не исках и да чувам. Извън моите представи е за хубаво прекарване. pardon
Ааааа, уж сериали не гледате, ама Касандра я знаете всички. Аз и Селесте гледах оттук-оттам като дете - простено ми е laugh Май "От обич" е единствения завършен латино сепунджийски романтично депресиращ филм в моя живот crazy
Я кажете как се пише сериАл или сериЯл, че и двете ми ги подчертава GROAN
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #699 -: април 17, 2015, 14:40:09 »

Али, чуждица е, за това ти я подчертава. Сериал е вярното. А тоя "От обич" не се сещам кой е, ще опитам да го намеря. Кой не е гледал "Селесте", той е класика!!!

Тони, дано успея да осъществя идеите, въпреки малкото време.  yahoo Ти бая помогна с креативност и опит.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: април 17, 2015, 14:41:56 »

Сериал мисля  huhhuh.gif

Ох, като малко много гледах сапунки. Сега ги мразя.. Турски гледах 1001 нощ, беше ми много интересен до средата, после прекъснах всичко.. Добре, че дойде замунда и започнах да си свалям хамерикански от там  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: април 17, 2015, 14:42:25 »

Аз изгледах Ана Каренина. Много ми хареса, ама не съм сигурна, че шях да разбера нещо, ако не бях чела книгата. Хареса ми как са представили, моят любим герой, Левин.

Сега се чудя какво да чета. Може би една на Шарлот Бронте, която не съм чела, или ще препрочета Брулени хълмове. Майка ми ми каза да прочета В навечерието, ама май ще си почина малко от руснаците. Та, приемам и предложения smile

Ето ви един клип и то мен ако не сте го гледали lol

https://www.facebook.com/mixfmlebanon104.4/videos/10152720639087353/

Наде, коментирамете, защото всички вече сме били на твое място и сега ти завиждаме, че всичко тепърва ти предстои Wink

Сериали много съм гледала. Даже и Отдаденост lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: април 17, 2015, 14:43:12 »

ооо, Али "От обич" ми беше първия сериал, като дете дядо ми ме отглеждаше и сещайте се колко ми е промито малкото мозъче. Връщах се от даскало, нахранва ме, учим уроците и от 15-16 сериала със следобедната ми закуска.
Мариолка, направо и съчувствам! Баба ми 1 месец беше тука и се опита всячески да ни приобщи към всички малоумни сапуни, които гледа  crazy
Наде, ти си толкова сладка и позитивна, никой не те мисли за депресарка или нещо подобно!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #703 -: април 17, 2015, 14:48:52 »

Панда, този клип е мноооооооооого готин!!!! Песента много ми харесва, ама само да я слушам, Майли Сайръс ми е противно гнусна в този клип, сега още повече харесах песента.

Благодаря ви!  heart  give_rose

Мен ме удари на ретро рап, слушам Кобака - Не ме търси. След нея мисля да премина на Xplist - За Нея.  heart
« Последна редакция: април 17, 2015, 14:57:02 от nadelina88 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: април 17, 2015, 15:00:40 »

ооооо, благодарим за клипа. Анчето Хатауей ми е любимка. Харна е, ма не е дебела  heart Па и можела да пей  Bravo 1000 пъти по-добре е от Нона  danceg
Каката е добре. Малко я наболява коремче та затова ходихме. Ма то нейното е от 100 години
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines