Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:17:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266254 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #585 -: април 14, 2015, 18:28:46 »

Хахаха, да верно и моята булчинска е по-евтина  good

Еми айде добре, другата сьбота. При Гюро ли или вие ще дойдете до Триумфалната арка? Аз ще сьм по-свободна тогава  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: април 14, 2015, 18:37:57 »

Айде ние ще дойдем, че е по-близко  Wink.  Инче, ти в Париж ли живееш ако не е тайна? Много ще се радвам някой ден да се видим и на живо. Ти ще си завършила и ще работиш по с ециалността си.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #587 -: април 14, 2015, 19:25:47 »

аз съм за 18ти, че другата седмица свеки има РД smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #588 -: април 14, 2015, 19:28:14 »

Живея в Сен Клу, в околностите е  good Ако искате в Сен Клу минете, има много хубав парк  Wink Иначе от твоята уста в Божжите уши, пу-пу-пу !!!  Clover
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: април 14, 2015, 19:42:17 »

Инче, пожелавам ти го от все сърце, ти го заслужаваш напълно! А и като гледам какви усилия полагаш няма как да останат напразни и да не бъдеш подобаващо възнаградена за труда си!
Миленка, за 18 май ще е. Ела в темата за срещата да го дообсъдим.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #590 -: април 14, 2015, 23:53:07 »

Гледах филма "Шоколад"  и ви го препорьчвм горещо  judges
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #591 -: април 15, 2015, 05:46:21 »

Инка, ми той много стар този филм Wink. Аз поне три пъти съм го гледала и то по телевизията smile. Съгласна съм, че е хубав, с красиви артисти и даже се научават разни неща за шоколада. Има и един подобен, с кулинарна жилка, с Катрин Зита Джоунс, пак е добър за гледане. Може и да се сетя за името, да го видиш и него, ако си го пропуснала.
Аз викам в Пловдив при Гюро да дойдете...Тъкмо да си правим компания в полицията, може и млади полицайчета да има Wink. Като се замисля, там ще ни пратят, защото за лудницата сигурно се иска направление, пък я даде личният, я - не. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #592 -: април 15, 2015, 07:09:13 »

No reservations е този с Катрин Зита Джоунс. Аз за един месец вече два пъти го гледах по различни телевизии.
  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: април 15, 2015, 07:32:55 »

Добро ви утро smile

И аз като Ина, съм пропуснала Шоколад и преди дни си го свалих да го гледам, пък да видим.. Иначе гледах Dear John, че и той ми беше убягнал  crazy
Днес толкова ми се спи след снощния мач, после откарах до 2 в невъзможност да заспя... И алармата тази сутрин....  cray
За срещата предпочитам при Гюро, нямам си представа защо, ама колкото Италия ме привлича, с пропорционална сила ме отблъсква Франция, особено Париж  pardon Луда работа  crazy
Колкото до роклята по-долу.. Има всякакви подобни извращения, но щом ги има, има си извратеняци, които да ги купуват  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #594 -: април 15, 2015, 08:03:36 »

Добро утро. Липсвах ли ви? smile Тук съм. След 3 дни яли пили и се веселили отново съм на фронта.

Този филм "Шоколад" не съм го гледала май...  crazy Ама как ще съм пропъснала Джони Деп  Oh my ... ...и това ми се вижда невъзможно. Ще си го сваля.

За роклята като я видях си помислих "Виктория Бекъм какви рокли купува на дъщеря си, едва ли е от 300лв. абитуриентска рокля като мен". Та не се учудвам, че съществува на пазара и подобно нещо.

Свалих си втория сезон на "Вещиците от Ийст Енд", първия го бях гледала по Фокс Лайф и ми харесваше. Снощи гледах до 1 часа и въртях Мандрагора в главата си непрестанно. И аз изтрещявам.

Днес мисля да звъня на докторката в София, тази или другата седмица пристигам и аз на ваша земя.....за кратко! smile

Успешен ден, аз отивам да се гримирам!  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #595 -: април 15, 2015, 08:11:56 »

Срещата до Гюро звучи добре. good Малко по- в страни редовно имаше преди време среща на пловдивските пенсионери. Там открито се надвикваха по политически въпроси. Сега не съм супер наясно какво става из Градската градина. Изгубих навик да ходя там. pardon
Брей, точно на тези два филма съм хвърлила око от много време. Трябва и тях да издиря, а най-вече време да намеря.
Подхванах нова книга, обаче ударих греда на 20-тата страница. Оказа се, че има гаф при разпечатването и на четните страници върви част от едната глава, а на нечетните - от другата. crazy Сега трябва да седна и да оправя грешката, пък после - пак на печат.
Имам си и работа вкъщи, ама да се накикиморя и после ще я върша и нея Makeup
Успешен ден на всички!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: април 15, 2015, 08:19:06 »

Наде, добре дошла отновоо - загуби се! Вещиците ги гледах, ама прекъснаха и ме е яд, дали заради раждането на Jenna Tatum, знам ли  pardon Снощи си свалих някакъв Salem.. Ще го видим...

Кога ще си в София, хайде да се видииим  yahoo

Оф, не знам какво ми стана с началото на новата година, не съм прочела нито една книга... Какво ми стана.. Принципно чета по 29342943 книги.. Да живее Киндъла  blush pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #597 -: април 15, 2015, 08:26:29 »

Аааа това не го знаех, че е омъжена за Чанинг Тейтъм. Тя супер красива, той супер красив, стават ми любима двойка за правене на красиви деца.  funnytooth
Аз си разсипах ружа по пода...  angry

Книги и аз отдавна не съм чела... Напънах се последно на нюансите, ама както знаете - не я прочетох.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #598 -: април 15, 2015, 08:44:38 »

Тя супер красива, той супер красив, стават ми любима двойка за правене на красиви деца.  funnytooth

А, това не е гаранция. Вземе се пръкне дете, с ген я от грозен някой дядо, я от някоя грозна баба. funnytooth Майка ме е учила да гледам родата до 10-то коляно - грозни, плешиви, какви са, що са...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: април 15, 2015, 08:47:38 »

Добрутро! Имаме раздвижване тук, колко хубаво. Трябва да побързаме за сбирката, че току-виж съборили и Гюро. Преди малко Нешка Робева хубавичко го нахрани тоя надписал паметника на Съветската Армия  beating не може така - всеки който има нещо за казване да си го изпише на някой паметник. И кво като е съветски, трябва ли да унищожаваме всичко само защото със смяната на режимите се сменят и вижданията и историята  crazy в Германия си пазят нацистките монументи от втората световна въпреки огромната вина на Хитлер, за да помнят поколенията грешките на миналото.
А при Гала е проф. Лебедев, говори за лекарство п-в рак. Тъкмо наскоро от това си отиде съпругата на колега - само на 45 г. Бог да я прости
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines