Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:23:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266278 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #570 -: април 14, 2015, 15:20:40 »

Ха, виж, аз също знам какво е оксиморон. Даже много обичам да ги ползвам и да ги мисля. Ама на тема здраве не се бях сещала да мърдам мозъкът tease
За яйцата - баба една година беше решила, че 60 яйца са малко, та досвари още 10-тина. Варила, варила, ама не сварила! pardon Ядохме ги с лъжица Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: април 14, 2015, 15:31:46 »

Аз се сетих баба и майка как ми разказваха, когато мама и вуйчо били деца. Баба боядисала яйцата и ги скрила за Великден, ама вуйчо ми ги намерил и решил да намери бореца, да е подготвен за другия ден и всичките яйца счупил едно в друго.  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #572 -: април 14, 2015, 15:43:31 »

Моя пък братовчед в тийн годините ядеше като разпран. На всичкото отгоре ходеше и на фитнес, та гладът вечно го гонеше. Леля се оплакваше, че купи ли кора с яйца и се изяждала до другия ден. Една вечер взела, че ги скрила, обаче нашият хубавец ги намерил. Видял майка си как се прибрала с кората яйца и се усетил къде може да са скрити pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #573 -: април 14, 2015, 16:09:27 »

Дамз, брат ми като беше на 19г си правеше омлет с 6 яйца, 500гр заквасена сметана и 250гр бекон (аз му казвах, че на 30 ще умре от инфаркт).


А сега на 28г се оплаква, че едва успява да изяде две филии хляб  funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: април 14, 2015, 16:12:25 »

Един приятел на баща ми всеки път се оплакваше, че не могат да насмогнат да купува хляб за сина им /16-17 годишно момче/, на едно хранене по хляб и нещо отивал, освен другото с което яде хляба. Майка му все в най-голямата тенджера готвела, да му стига яденето поне за ден.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #575 -: април 14, 2015, 16:16:46 »

Баба ми казваше, че яденето е за опитване, а хлябьт е за наяждане  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: април 14, 2015, 17:01:34 »

Здравейте и от нас! Снимки има в албума ми, други трябва да издиря и евентуално да кача. Днес беше голямо хойкане - първо за болничен, после на работа, уж за малко ама откарах 2 часа, после шопинг, кафе, АГ-то и така от 8 сутринта до 3 следобяд.  crazy че аз като работех по-рано се прибирах... Възхищавам се и аз на многоучещите.  Bravo Аз не мога, бакалавър завърших за 5,5 години, не заради изпити, ама щото все хойках по света и у нас!  blum не съжалявам за което. Много научих именно от тях... А висшето хич не беше лесно - започахме 50, завършихме 10. И сега даже след 9г. има хора дето се явяват на държавен  shok аз бих се отказала... Де да знам, или правя нещо както трябва или решавам, че не е за мен и се отказвам след 2-3 опит.
Свеки, май докато родя ще съм толкоз изпушила, че и аз ще дойда при Гюро Михайлов. Отели ми се вола докато взема 7 дни болничен, обаче се изкегих какви застреляни физиономии направиха всички като ме повика доки да вляза. Дотогава се караха кой бил с по-ранен час, а аз само си трая, щото знам, че рано или късно ще ме извикат, хахахаха, така им се пада.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #577 -: април 14, 2015, 17:07:01 »

Освен следващата форумска среща да я направим в краката на Гюро Михайлов, че гледам всички сме изтрещели. Много ще е яко, млади, стари, с бебета, с кореми, кой какьв е, всички при Гюро, айдеееее…. Форума на изтрещелите  lol

И моля всеки да си подготви реч, няма да се излагаме  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #578 -: април 14, 2015, 17:12:22 »

Ооо аз за реч на Свекърва разчитам - тя е нашият кумир  funnytooth funnytooth Като и знам историите представям си каква реч ще дръпне... Даже Гюро ше и се ухили  tease tease tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: април 14, 2015, 17:49:07 »

Ох, толкова искам среща, ама да видя повечето от вас, не че посления път беше лошо.. толкова време откарахме в приказки, ама си представям среща с всички, то ни трябват 2 дни да се наприказваме  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: април 14, 2015, 18:02:31 »

Ами, дайте да си ниправим пак една среща, по възможност преди Миленка да роди.
А за речта на свекърва, след нейната всички други ще бледнеят.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #581 -: април 14, 2015, 18:06:12 »

Погледнете тази детска рокля:

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #582 -: април 14, 2015, 18:09:19 »

аз съм много ЗА среща... тъй като съм най-свободна, не смея да предлагам аз. Предложете вие, пък аз ще се нагодя smile

Ина Oh my ... тая рокля да не е от злато? много скъпа ми се вижда, а не изглежда да е кой знае с каква материя....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #583 -: април 14, 2015, 18:11:34 »

Памучна  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: април 14, 2015, 18:24:35 »

Инче, ква е тая рокля? Що за цена? Тя булчинската ми рокля е по-евтина.
Ами, аз предлагам другата събота- неделя /25-26/ ако искате за среща или тази седмица ако можем да се организираме също е супер.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines