Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 09:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266131 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: април 11, 2015, 16:07:45 »

Здравейте и от мен! Много хойкане по гостита напред назад, само ви хвърлям по едно око и нямам кирилица на компа на село, та само ви съзерцавам от далеч. Времето е супер, настроението също. Довечера сме на РД, отново ще облека шареното сако, че с него съм по-лицеприятен кит  blum Прекрасни козуначета и яйчица имаме в темичката  Bravo  Bravo  Bravo Сръчни домакини! Утре чакаме снимчици и на агънцето  blum  голямо ядене от няколко дни... А м/у другото изненадахте ме приятно с интереса към историите ми. Сватбата, 2 глава излиза утре!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #496 -: април 11, 2015, 17:18:16 »

Аз свьрших с боядисването на яйцата. С помощта на Марта ги направихме двете. Тя участваше по-активно в началото, но понеже доста се проточи й писна. Тя една смотана боя, дето се слага да кипне водата и никакьв цвят. Добре че леля Здравка беше донесла боя от Бьлгария, та смесвах и двете. Само жьлтите не ми се получиха ясно жьлти.

Иначе от 25 нямам нито едно пукнато. Всички са ок.

Направо се смазах от умора. Нещо вече хич не мога да деяна. Така ме стегна корема накрая и имам чувството, че ще ми се прьснат вените на краката. Те сигурно ще ми грьмнат капиляри де. А след малко трябва да ставам да правя вечеря, обаче пьк хубаво ще хапнем довечера-пазрувахме продукти за пиле с кьри и ананас, мяяяяяммм…  Eeager
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: април 11, 2015, 22:52:52 »

inaxastra , уффф студетски живот - няма как  good И аз съм студентка, та ми е много ясно как стоят нещата. Ще стискам палци за изпитите. Какво учиш ?
fanimira , аз с малко закъснение прочетох историята ама определено с нетърпение чакам продължението   blum Утре сутрин ще се надявам да има какво да чета докато пия кафенце smile
menyanthe , яйцата ти са много хубави !!! Браво , браво !  Bravo

Днес на обяд с мъжО и с малкия отидохме до ресторанта и най-после го капарирахме за сватба и то с невероятни условия  yahoo yahoo yahoo Да се ненарадва човек ! хаха Освен това се разходихме подобващо и си купихме билети за утре за делфинариума и нямам търпение да отидем . Малкия ще умре от щастие 100% !!
Иии айде и аз ще си покажа яйцата biggrin Опаковах къщата все едно ще боядисваме стените, за малкия беше голяма атракция, облякохме си дрешки, за които не ни пукаше , че може да нацапаме ииии се метнахме да боядисваме яйца директно на пода. Голямо забавление падна smile Представям ви историята от днес в снимки smile

Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: април 11, 2015, 23:04:47 »

Не се сдържам, понеже съм най-вероятно единствения кукумицин сам пред компютъра в 12 през нощта , та нека поне съм първата , която ще ви пожелае да сте здрави и щастливи и много много успешни !!!

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: април 11, 2015, 23:26:00 »

Христос Воскресе!Честит Великден!Нека на този най-светъл празник си пожелаем здраве,мир и много любов в сърцата и душите ни!Нека в домовете ни цари много щастие и благополучие!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #500 -: април 11, 2015, 23:40:17 »

Воистина Возкресе !!!

С пожелания за здраве и щастие !


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: април 12, 2015, 09:01:55 »

Добро утро, момичета! Христос Воскресе!! Нека сме здрави, смирени и добриии през цялата година  heart

Минавам много набързо, понеже нямам време,нито да чет, нито да пиша..  pardon Ще наваксвам после  blush

По цял ден сме на вън, обикаляме, кафета, боядисване на яйца, хапване на козунаци, луда работа  tease
Понеже по-напред Роси беше писала, че Дунавската градина е обновена.. Е страхотна е!!! Много ми харесва как са я направила, по-красива е дори от Морските градини на Варна и Бургас, с едно изключение - няма Сладоред Рафи, т.е няма никакъв сладолед  crazy Обожавам да се разхождам и да ям сладолед..  pardon

Желая ви прекрасен празник и многооо положителни емоции със семействата.

Миленка,
страхотни снимчициии  heart  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: април 12, 2015, 09:10:15 »

Добро утро..


* easter-11.jpg (47.84 KB, 487x370 - видяно 170 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #503 -: април 12, 2015, 09:24:46 »

Христос Воскресе милички! Бъдете живи и здрави и много щастливи kiss2

Eто две снимкичи от нашето пролетно настроение smile



« Последна редакция: април 12, 2015, 09:26:57 от milenkata » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: април 12, 2015, 09:42:59 »

Ей много готини сладури smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #505 -: април 12, 2015, 10:13:26 »

Воистину воскресе! Нека е светло в душите ни!


* IMG_3949.JPG (58.72 KB, 384x263 - видяно 2085 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: април 12, 2015, 20:17:10 »

Добър вечер!Знам,че сигурно никой няма да се появи тази вечер ама аз пак да си се разпиша.Ние се заърнахме от гости,обиколихме родителите ни и вече сме си вкъщи на пъъъъълен релакс и пъъъъълни тумбаци! Blush
Теди,вие сякаш не яйца ами цялата къща сте боядисвали! girl_haha
Тони,много се радвам,че ти е харесала нашата градина и аз честно казано много си я харесвам! girl_in_love Верно е,че няма сладолед,но все пак тепърва ще идва лятото и се надяваме да има. blush
Миленка,много си сладка,а снимката с бъдещия тати... heart
В последно време адски много ми се иска да си припомня тези мигове! secret
Сега да ви покажа Великденския ми подарък,който всъщност сама си направих де,както и малкия ми хулиган и нашите яйчица. blush


* l;kj.jpg (69.31 KB, 400x300 - видяно 2034 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: април 13, 2015, 07:35:28 »

http://trafficnews.bg/news.php?id=16220
Една интересна статия, близка до моите размисли по празниците. Ще викам авторката да изнесем заедно реч пред паметника на Гюро Михайлов. Wink
Ние днес ще имаме гости - семействата на брат ми и леля ми. Отново менюто е съобразено за вегани и суровоядци, за месоядните има агнешко. След пости дори само седмица, направо ми се гадеше от разните животински миризми. Представям си какво е ако се спазват всичките дни и на Великден да се натъпчеш с белтъци...Нещо не са го доизмислили crazy Чукнахме се с по едно яйце, даже включихме котката, та да станем поне четирима. Спечели яйцето на котката и като и го дадохме, тя го прегърна, все едно ще го мъти funnytooth и съответно пак заспа.
Инка, да кажеш като ти излезнат резултатите. Всичко ще е наред good good, не се притеснявай. Ти всичките си тревоги ли споделяш с Марта? Аз крия от децата и казвам при свършен факт. Може и да е неправилно, но все гледам да им спестя притесненията около моето и на баща им здравето.
За грозния подарък обаче не им го спестих, нали съм гадна свекърва Wink. Да ви го покажа и на вас, че то не е цвят, не е чудо Wink


* IMG_3942.JPG (55.77 KB, 369x277 - видяно 2003 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #508 -: април 13, 2015, 08:36:02 »

Аз не като тревога сьм го споделила. Сьс Здравка си говорехме и тя ме питаше какво е това изследване, че преди в Бг не се е правело и Марта беше около нас. Сьответно ме пита и аз й обясних в какво се сьстои, защото ако е чула-недочула е по-зле, кой знае какви филми ще си направи. А вкьщи е трудно да се говори, когато детето го няма, защото грубо може да се каже, че живеем всички в една стая. И тя не присьства само, когато спи вечер (а тогава вече и аз сьм в леглото), но си много права, че сигурно трябваше да й го спестя.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: април 13, 2015, 08:59:10 »

Здравейте на всички! Честито Възкресение на всички празнуващи! Само драсвам някой друг ред от обещаното и по-нататък ще ви дочитам.  Wink
Така - агънцето дойде, значи младоженеца щеше да дойде скоро. Въпреки че разстоянието от майка ми до свеки е не повече от 2 км им отне около половин час да пристигнат. Така е защото по принцип жените и децата вървят пред колите и танцуват от време на време. В миналото са ходели с каручки, сега вече с леки коли, които се броят от по-любопитни съседки, за да разправят после из селото колко е заможна и голяма родата на младоженеца. Освен това на този ден идват и много хора, които с просто сядат пред къщата на булката и чакат да сватбарите да се появят.
Като пристигнаха братовчедите ми бяха заключили вратите и искаха парички, за да отключат. После сервираха кафе с похлупак на чашите, което също не може да вземеш без да си оставил някакви дребни парички. След като влязат от портите младоженеца е тръгнал да ме търси, а останалите имали още изпитания от рода на дюшеци и възглавници от чеиза ми, които незнайно защо били така сгънати, че по средата им да се образува празнина колкото да се побере някой друг лев. Милото ме намери бързо в моята стая, а междувременно братовчедите му скрили обувките и ключовете на колата. Като тръгна да ме извежда пак трябваше да си ги откупува  pleasantry толкова беше свикнал да бърка в джобовете и дава, че по някой време едно момиченце му връща парички като видимо засрамено казва: "Ама аз съм от вашта рода, не от тази на кака  tease
Следва продължение... Отивам да си видя детето, да проверя дали си е оправило леглото, облякло и закусило!
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines