Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:16:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 265134 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 06, 2015, 10:14:08 »

Тони, ние ще сме в " Св. Св. Константин и Елена". Избрахме нея единствено заради градината й, защото може да се щракнем там след това. Има много хубави цветя и беседка.  smile

Нат, напълно те разбирам. Без клонче и венче си останах, но от тях не взех. Писна ми всяка година да не можеш да влезеш спокойно в църквата, защото едва ли не ти ги бутат в ръцете. И още повече след като един от тях ми каза " вземете си венчееее....... ако сакате"  diablo Ух, ама как ме ядоса  beating crazy
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 06, 2015, 10:22:27 »

Доброе де...кажете ми как е възможно днес да ми е така мързеливо и поспаливо,а имам толкова много работа и още 3 часа и половина до края на работния ден.  tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 06, 2015, 10:26:56 »

Ей, забравих да пиша за тортата - вкусна изглежда. Представям си я с крем от заквасена сметана.
 1tongue
Росита, и аз съм така. Ти имаш 3,5ч, а аз съм до 18ч. Кеф  tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 06, 2015, 10:47:18 »

А аз покрая тия торти взех, че направих един крем, та да ни се намира сладичко вкъщи. Облизвах се, мечтах си и най-накрая излапх една паничка гореща леща... Определено ми е по-добре така, ситичко. Аз вече съм си дала ваканцийка до юни само кукинг, рилаксинг, шопинг, дремеинг...  danceg
Лека и доходна на всички работни Фчелички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 06, 2015, 10:51:19 »

и аз нямам сладко, а трябва да е направено със стевия, а стевия на прах ми трябва, не на таблетки.... та ся поръчах  на приятелката ми да купи довечера, за да си направя грис с ягодов сироп и стевия. pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #215 -: април 06, 2015, 12:26:50 »

Хелоооу и от мен! Аз съм в ужасно настроение - за пореден път нито ТВ нито нет и естествено не е ясно кога ще има... Да си бременна , да си вкъщи, точно днес с никой да нямаш уговорка и да трябва да блееш в една точка - безценно просто! angry
Времето е ужасно и даже няма как да се разходя, нямам никакви филми на лаптопа и дори вас не мога да ви прочета като хората през телефона - очертава се "прекрасен" ден.... sad

Тони ти малко поне ми оправи настроението smile

Аз мисля да готвя, друго няма явно какво да правя самичка цял ден... sad пожелайте ми да не пукна от скука.. По късно ще наваксам ако бог Близу благоволи
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #216 -: април 06, 2015, 12:32:15 »

Всеки си мечтае за това дет го няма. Ако знаеш как искам да сьм бременна, вкьщи, сама и да нямам нищо за правене… Пьк ако ще да е лошо времето и да нямам нет.

Бих спала, чела и правила йога.

Не разбрах на кой бог се молиш  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 06, 2015, 12:34:38 »

inaxastra, "Близу" е фирма за кабелна и интернет.  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: април 06, 2015, 13:38:06 »

Привет на всички!
Аз ще постя, поне сега, в страстната седмица...Ще тъгувам и ще се правя, че работя над вярата и духа си smile.
Вчера щях да размажа някой управник от Пловдив, ама те хитри - крият се.
Първо ме вбеси Николай. Отиваме в Св. Марина, да си вземем върбичка и да послушаме какво говори и пее Негово Високопросвещенство и какво мислите? Църквата, тая, на която налепиха тапети и унищожиха стенописите, украсена с клони от финикова палма и саксии с набучкани стебла /рехави/ пак с палми /едни такива, дето бодат/. Сега, това иди - дойди, нови работи, няма да спираме възхода. Обаче...Николай пее и по някое време хвърля микрофона на друг свещеник, като истински рок певец funnytooth. И как няма да го прави, три телевизии ги снимат, та вътре в храма няма място за простите миряни.
Отиваме да се разходим и какво да видя - завързали яйца на едно дърво пред Общината. Нито още е Великден, нито е красиво направен beating Пълен кич. Още по- голям ужас обаче ме тресна като видях изписано с червени букви Христос Воскресе! на моравата на Римския стадион diablo, съвсем до Джамията. И народът се снима ли снима...Да бяха почакали поне до източноправославния Великден, все пак цяла страстна седмица има...


* hristos_n.jpg (29.75 KB, 400x284 - видяно 2627 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #219 -: април 06, 2015, 14:10:15 »

Свекс, мисля че е време да поискаш среща с кмета и да те назначи Старши Мениджър украси за празници. Че до тук два големи празника два пъти излагация  Blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #220 -: април 06, 2015, 14:31:12 »

Ние нали бяхме на вила. Там от снега имаше проблем с ТВ и интернет. Додоха момчетата и казаха, че 2 часа трябва да сме на Канал 1. Даже не знаех, че още го има. Ако го закрият и тук не споменете - няма и да разбера. huhhuh.gif Та... пуснаха К1 и гледам емисия новини. "Добър ден с обедната емисия. Днес католическият свят празнува Великден.". Следва репортаж... После "Ние източноправославните християни празнуваме Цветница.". Ами "Ха, добър ви ден" и на вас от К1... diablo Сетих те се! После още бисери, бавно четене на новини и пак бисери. Толкова тъпа емисия не бях гледала от много време beating

П.П. А, малко по-различно е било, но пак в този смисъл. Даже го намерих. От 1 мин. започват бисерите http://bnt.bg/predavanyia/po-sveta-i-u-nas/po-sveta-i-u-nas-emisiya-12-00-5-april-2015 Сетих се и за "мИряните" от другия репортаж. crazy
« Последна редакция: април 06, 2015, 14:51:23 от Alichka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 06, 2015, 15:29:02 »

Ама не мога да не си кажа колко ме ядосаха!
Нали сутринта написах, че се събудих с едно притеснение . Та това притеснение е защото днес бях на "интервю". Обадиха ми се в петък от Бюрото по труда да ми кажат, че някакъв работодател си търси счетоводител, като не държи да има опит, а той щял да го обучи на програмата, с която ще работи. Иска само да е икономическо образование. Питаха ме дали се интересувам от тази позиция и аз какво да кажа, ами интересувам се. Отивам днес и служителка от Бюрото ни обяснява, че това е по програма за 6 месеца, ама работодателят искал да си назначи човек за постоянно. Дойде и моя ред. Влязох и ме питаха как се казвам, на колко съм, семейното ми положение. Аз не скрих, че ми предстои сватба тази година. Какво съм завършила, имам ли стаж??????? И накрая какво излиза, че понеже съм завършила финанси, не съм им полезна, защото трябвало да съм завършила счетоводство и контрол.  beating Това са били съвсем различни неща и т.н. На края ми казаха, че нямат повече въпроси и дали аз имам към тях. Казах им, че щом те няма каква да ме попитам, значи и аз нямам въпроси!!! diablo И това става за има няма 2 минути.
Толкова съм бясна, че ме разкарваха напразно и че не знаят какво искат.  *crazy*Първо никой не ми казва, че става въпрос за временна заетост. Втора изрично по телефона и преди интервюто ми казаха, че НЕ е необходимо да съм завършила счетоводство. Тия хора знаят ли къде ги сърби. Ето, защо не бях сигурна дали изобщо да ходя на това "интервю", ама си викам, айде, няма какво да губя. Счетоводство ли- няма шанс повече!!! GROAN

Съжалявам, ама ми олекна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: април 06, 2015, 15:47:05 »

Миличка, не се ядосвай! Имам опит не с БТ, а с всякакви тъпанари, които направиха "частник" мръсна дума в нашата държава... Не си заслужава да хабиш нерви. Тегли им една и си погледни от хубавата страна. Всяко едно интервю е опит! В началото ходех със свито сърце. После се ошлайфах и хич ми не пукаше. Не ме беше страх, не се притеснявах, бях супер спокойна и подготвена за повечето им въпроси. Мога да кажа една огромна част от работодателите карат по "образец" интервюто. Ако нещо не им хареса - сем. положение, например, се мъчат да измислят хиляди причини да не те вземат. Например на един, като му казах омъжена, си го записа на разпечатката ми и после почна колко езика съм знаела, пък как ги знам... В прав текст му казах, че ако съм с 3 езика няма да кандидатствам за тази заплата Wink Супер спокойна, без да го хапя, без да обиждам. blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 06, 2015, 15:58:07 »

Аличка правилно ти е казала- не се ядосвай! Всяко интервю е безценен опит.  Докато бях на стаж се опитахме със собственика на фирмата да подадем документи в БТ, за да започна стаж по някаква тяхна програма - не знаеха да има такава програма. Не знаеха какви документи им трябват. Накрая нищо не стана.
Аз първоначално бях много стресната по интервюта, страшно се притеснявах. Накрая спря да ми пука и започнах да им отговарям с техния тон. Веднъж на едно интервю попаднах на някакъв уникален темерут. Пита ме защо съм решила да кандидатствам там,ама не искал да чуе клиширани отговори. Аз се изнервих и му казах, че съм видяла сайта на фирмата и съм се зачудила кой е подбрал снимките,понеже са абсурдни. После ме пита що не съм се оженила до сега, аз го попитах дали няма каталог със снимки,че да си избера някой...Той се подиграваше с мен, аз също го обърнах на подигравка. Интересното е,че ми се обадиха, че съм одобрена за работата.  Oh my ... Така и не я приех, защото прдлагаха малко пари за длъжността.
 Имам много такива истории. Мога да ги събера в "Мемоарите на млада жена, търсеща си работа в големия град: част 1".
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 06, 2015, 16:01:17 »

Али, благодаря.  give_rose Малко ми мина, ама ще си имам едно наум. Има още да обикалям по интервюта докато си намеря свястна работа. И момичето преди мен ми се оплака, че по-голяма част от времето са я разпитвали за детето й - има ли кой да й помага, кой ще се грижи за него, ако се разболее и т.н. Е, тя поне е завършила това, което искат, но пък сигурно не ги устройва частта с детето.
Ама само като знам колко ще има да се ядосвам още, зле ми става. Няма оправия за пореден път се уверявам.

Нат,  funnytooth а бе май ще обръщам другата страница и аз.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines