Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 04:22:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 265068 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #30 -: април 02, 2015, 10:04:54 »

Аз пьк сьм болна…
Не знам откьде ни влезе дома тоя вирус и само си го вьртиме, ту единия, ту другия. И вчера не ми беше добре, ама днеска вече сьм сьвсем отпаднала, гьрло ме боли, глас нямам, и носът ми е запушен. Много е гадно. А трябва да уча, че след две седмици имам изпит и да звьня по телефона да си тьрся пак стаж за другата година, но явно телефоньт няма да е днес.

Иначе обувки… за Марта ми е голям проблем. Тази марка дето й купувах от нея откакто е родена не сьществува вече. Хем колко дьлгогодишна и с голямо реноме. Кой знае какво стана, че ги закриха, имаха толкова магазини навсякьде и бяха с мноо добро качество и хубави модели.

Другите дето ги има са или с много ограничен избор или тези най-масовите (не най-евтините), които всички ги купуват са кофти качество (твьрди, неелегантни и не сьм убедена колко добре скроени). А другите пьк супер ограничен цветови избор. Има само бели, червени и тьмно сини. А кьдето има повече цветове са балерини. За нея не сьм убедена, че е време да носи балерини… Та не знам какво да правя.

Ох, много ми е лошо  sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 02, 2015, 10:09:44 »

Благодаря! Значи по едно яйце ще слагам.  Wink

Ина, бързо да се оправяш. smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #32 -: април 02, 2015, 10:11:54 »

Нансита, защо Нат? Кой го измисли това съкращение, всички така се обръщат, а на мен нещо не ми се връзва...  crazy Любимото ми е да си оцветявам и рисувам с децата принцеси. Като една малка кифла продължавам, ако има свободен лист пред мен да рисувам момиченца.

always_and_forever, аз наскоро ги писах тези влюбените и ми беше едно приповдигнато и весело. Много сладичко.  heart

Ина, оздравявай! Пий витамини, подсилвай имунитета.



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #33 -: април 02, 2015, 10:17:21 »

Хванала ви е пролетта… Блазе ви.

Какви витамини? Пия уж тия за бременни. още една семдица и ми свьршват и няма да ги купувам пак, нямам вьзможност тоя месец, пьк после вече няма смисьл. Ще си взема само желязото и магнезия. Желязото ми е безплатно, магнезият не е супер скьп. Ама гьрлото е много гадно.

То си беше ясно, че ще се срина. Отдавна бях на рьба на силите си, тялото не може вече да дьржи.

Иначе само ми се яде  blush Обаче пак почнах да качвам твьрде много и трябва да се спирам, то не че има и нещо за ядене у дома де  girl_haha

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 02, 2015, 10:30:10 »

Ина, мен едно време ме лекуваха с мед и сода за гърлото. Лекарства започнах да пия чак в края на пубертета. Иначе ни е пролетно - пече едно слънце, обаче пък е студено.

Наде, Нат е съкратено от Наталия. smile Нат, Наталкус, Натали, Нанси, Нансита, Нана, Танюша и какво ли не - все съм аз. През годините вски си ме кръщава по някакъв начин, пък на мен не ми пречи. Даже се забавлявам всеки път, когато събера хора от различни компании на едно място и всеки започне да ми казва по своя си начин. Голяма веселба е.  laugh
Пък за принцесите- няма лошо, аз покрай малчуганите на колежките ми си припомням детството.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: април 02, 2015, 11:15:05 »

Извинявай, чела го бях това и не направих връзката!  give_rose

Аз набързо се отказах от миенето на прозорците. Трябва ми шпакла, с която да изстържа лепенките от дограмата, ама не я намирам. Митко да я намери довечера и утре ще мия! Точка.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #36 -: април 02, 2015, 11:19:05 »

Ххаахха, браво  good

Какво ще правиш с деня си?

Аз пьк си мечтая… Искам да сьм здрава, да не сьм бременна, да правя йога, да е хубаво времето, да се чувствам жива и добре в тялото си, да не ме боли нищо и да не сьм изморена. И да се смея. Общо взето, все работи, които отдавна не са ми се случвали и най-вече накуп под тая форма   Girl_hide

Марта докато я разбера тая сутрин какво ми говори се видях в чудо. Имаше малко езиково обьркване.
Искам вика да мечтая. Малко ме учуди това изказване, после се поправи и каза, че искала да сьнува. Обаче явно вижда, че не й схващам идеята и се мьчи детето да ми обясни… Та накрая се оказа, че това, което искала е да си пожелае нещо, като си закачи мартеницата на дьрво  pardon

(аз като закачих моята миналата седмица тя не си я носеше нейната)
« Последна редакция: април 02, 2015, 11:26:43 от inaxastra » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 02, 2015, 11:46:48 »

Наде, аз си поръчах една кърпа за прозорци от tupperware, която почиства до блясък без препарати. Бяхме на гости на моя колежка, която организира tupperaware парти и ни демонстрираха различни продукти. Тя има пълна къща - 2 деца, 2 котки, куче...и сътветно на вратата към градината й редовно може да се види отпечатък от ръка, нос и какво ли не. Тая кърпа изчисти прозореза само с вода. Аз бях супер мега гига и т.н. скептична към тази кърпа, ама изчисти! И нали съм си Тома Неверни, отидох да изпера кърпата, за да видя няма ли препарат. Нямаше. И си поръчах кърпа. smile Чакам я да пристигне и да изчистя всички прозорци, че от дъждовете са станали отвратителни.
Ина, много е сладка малката Марта!  heart Мисли от положителната страна - ако ги няма тези моменти, не можем да оценим другите, които ни се струват като сиво ежедневие.
Ти не правеше ли йога за бременни?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #38 -: април 02, 2015, 12:10:29 »

Отказването ми беше само за терасата на кухнята, само там не сме отлепили тия пусти лепенки, че терасата не е ремонтирана, и сега от слънцето се късат на миниатюрни парченца. Измих прозореца в спалнята, след малко може и да се напъна и за този в хола.

Нат, Готина изглежда тази кърпа, че те препаратите така или иначе нищо не чистят, само свежест има от тях.

Ина, е къде е била мартеницата? Не я ли носи постоянно? Успяхте ли да сбъднете желанието на детето или първо оздравяване, после търсене на цъфнали дървета? И ти пожела ли си всичките тези работи като закачаше твоята?
« Последна редакция: април 02, 2015, 12:12:30 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #39 -: април 02, 2015, 12:15:15 »

И моите прозорци плачат за миене, ама не е сега моментът. Много вятър духа и е отвратително да се стои по терасите. Чакам да се извали, ако ще вали, и тогава... Даже имаме едно голямо аки на едната тераса, ама аз упорито не го мия. Брех, от какво ли животно ще да е в тия размери huhhuh.gif
Аз иначе първо ги минавам с влажен швантух - да обера уличната мръсотия и после само с микрофибърна кърпа и вода. Препарати не съм ползвала от много време.
Ина, то ще е малко странно да правиш йога и да се смееш от сърце в същия момент Wink Бързо оздравяване и нови сили за нови проекти ти пожелавам give_rose
Аз съм доволна от обиколката навън, въпреки че се борих с вятъра. След малко започвам да опаковам подаръци danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #40 -: април 02, 2015, 12:27:13 »

Али, верно, да  funnytooth Имах предвид пьрво да сьм правила йогата, пьк после дозата смях. Нали знаете (или не) след йога (и спорт) ти се разлива едно блажено чувство в тялото и се чувстваш жив и здрав Girl_sing

Йогата за бременни правя, когато мога (тия дни по-рядко, защото ми е доста зле), ама ми тежи шкембето и килата, и стомаха ми е все разбьркан от хапчетата, та не е баш тоя кеф, както обикновено, макар да е по-добре с нея де.

Наде, мислех, че имам право само на едно желание и само едно си пожелах, много по-важно от всички тия взети заедно. Не е свьрзано с ученето, ако това си мислите  blum

А Марта не може да тьрпи мартеница и веднага си я махна. Всичките й сме ги сьбрали на едно място и си чакат реда. Аз не мога никьде да я водя, нямам време. Леля Здравка каза, че ще се опита да я прильже да идат в парка да я вьржат, че аз като сьм дома, тя само иска да се прибира и ми пречи да уча, аз креща, после сьжалявам и нощем плача.  pardon Майчинско-студенстки гайлета, какво да ви кажа…

Прозорците ми ги изми свекьрвата преди да си замине и всичко блести. Сега ще я чакаме да дойде пак някой ден.

Иначе ми пристига днес колета с бебешки дрехи и ми е толкова хубаво  girl_in_love

Видях преди за любов си говорехте. Аз уча сега за изпита по "Двойка и семейство" и точно чета как става влюбването и пр. и ми се е долюбило и на мене, ама след 10 години сьвместен живот няма тая силна трьпка от началото. Узрява любовта и се успокоява, но понякога много ми липсва либовната треска  insane girl_in_love Aviator
« Последна редакция: април 02, 2015, 12:50:08 от inaxastra » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 02, 2015, 13:01:37 »

Здравейте, и у нас голямо чистене, майка ми е генерал. Строява и мен и малката.  shok най-сетне поизчистихме и миряса, излязоха на разходка, аз почивам и след малко отиван ма консултация.
Инче, много е яко да си бременна  blum особено втория път ми е голям кеф. Даже вече няма да ходя на работа. Може да съм станала кит, но се чувствам адски добре. Озравявай скоро! Пий чай, яж лимони!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 02, 2015, 13:40:38 »

Ох, чак не ми се вярва, че е готино да си бременна. Не съм била никога, обаче супер много ме е страх от самата идея за бременност и раждането после. Не съм плашлива, ама на. Не че не обичам децата, напротив. И вече се започнаха въпросите от типа "абе вие няма ли вече внучета да ни водите".  ANGRY  angry Ще ми дойде акъла някой ден.
Аз тая година махна мартениците много рано, понеже все ми се развързваха и падаха. Загубих 3 в рамките на половин ден, ядосах се и ги махнах всичките. Миналата седмица видях и щъркел.
Пък за чистенето - ела да видиш аз как строявам сестра ми, като се прибера. Горкото бърше прах и си мърмори.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #43 -: април 02, 2015, 13:47:59 »

На мен винаги ми е изглеждало много приятно да си бременна. Използвала съм израза "най-обичам да съм бременна" и прихва смях около мен, защото аз не съм била!

След прахосмукачката и парцала си сипах една бира за отмора и от кеф, че свърших полезни работи и влюбено си заразглеждах в раздела "сватбата на....". Оказа се, че само си чета аз колко са красиви булките, а пък те махнали снимките след комплиментите. Две от тези дами са Рататуй и Мариола. Бива ли такова нещо, човек не може изцяло да влезе в емоцията.  cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 02, 2015, 13:52:10 »

уф аз нито чистя днес, нито нещо свестно свърших. За сметка на това утре имам сто неща да правя.
Ходи ми се на фитнес, ама пак няма да е днес. Стои ми се на пейка в парка, с тортичка и сок. Искам вече да  е топло и да сме по къс ръкав и сандалки smile. Искам и сметките да паднат малко зимните, че в чудо се виждаме вече с тия пари. smile
И аз съм се размечтала явно вече smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines