Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:39:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266456 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: април 20, 2015, 06:57:19 »

Добро утро и от мен.
То не точно утро, че не съм спала много много, ама за спящите си е утро. Ние уикенда бяхме на село. Дребната голяма игра му удари на тревните площи. Убожава да е навъ това дете! И мама си почина малко. Обаче от събота като ме налягна един вагинален сърбеж, не мога място да си намеря. Не съм спала щцяла нощ. Имала съм гъбички, даже предната бременност, ама такова чудо не съм имала. Имам чувството, че доки нарочно ги извъртя нещата така, че да усложни живота на тоя дето ще ме изражда като няма да е тя и да прибере парички. Не че не прибра де, то на всяка консултазия са минимум 100 лв. Даже си отдахнах, че вече няма за кога.
Днеска съм казала, че стискам краката и от утре може да раждаме, че де е теле. Не ми се спори с овне, че аз съм рогата/по природа, не по зодия/ ама и те са бая рогати!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #736 -: април 20, 2015, 07:34:18 »

Уйкенда мина мързеливо. Снощи гледах по нова репортажа за съкровището ни в Лувъра, голяма красота. Особено главата на Севт. Чакам Ина да се включи и да разкаже подробности от френската преса. Как е отразено, ако е чела нещо.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #737 -: април 20, 2015, 07:58:09 »

Добро утро.
Моминското парти, на което бях в събота мина страхотно, много готино си прекарахме.
Първо бяхме на ресторант и я започнахме бъдещатата булка с една клетва, че всичко си остава тайна от тази нощ и винаги да отговаря "Както винаги - момичешки работи", на която тя се подписа без много много да му мисли. Следват подаръци - първо точилка, с която лудо да точи баници и да бие мъжа си при нужда; второ дантелени готини прашки, с които да съблазнява, за да стане трето лигавник, който съвсем скоро да използва по предназначение. После й дадохме едни картички, на които да напише на всяка по нещо за спомен от това парти. Тя просълзи всички, беше уцелила всяка дума на всяка картичка, много беше сладко и мило. След това влизаме в дискотеката, където сепарето ни е украсено с балони, надпис "Моминско парти", на масата има чаши с изобразени на тях барбита, от които едно е булка, и мъфини с наши снимки. Започваме да си танцуваме... Към 1:30 едно от момичетата изведе булката да й поразтяга локуми, докато се подготвим за следващата изненада. Като се върнаха, ние бяхме всичките с маски и бели ленти с надписи, за нея имаше бяла маска и воал. Поднесоха и торта с бенгалски огън и конфети (от заведението решиха по традиция, че най-празнично е хвърлянето на салфетки) и ни засипаха и със салфетки. Танци, манци... Тя беше много щастлива...и всички, де! smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: април 20, 2015, 08:33:03 »

Добро утро, девойки  give_rose

При мен уикенда мина... бързо  blush В събота прекрасната ни форумска среща.. После чистене, че от толкова обикаляне по пътищата и гости си бях за основно почистване.. (пак не успях да измия прозорците  nea).. Вечерта на рожден ден - беше много яко само по женски в един ресторант, където никоя от нас не беше ходила, само положително отзиви бяхме чули - Ла Катедрале до Александър Невски. Много приятна обстановка, интересно меню, добре приготвени неща, естествено една идея скъпо, но предвид това че на снимките се вижда Александър Невски.. Могат да си го позволят  funnytooth Вчера цяяяяяял ден разходка с бебето, моята приятелка беше на преглед и аз се развявах с нея.. Много е мила и умна, просто..  heart

Наде, радвам се, че сте изкарали хубаво и хем сте зарадвали булката, хем и на вас ви е било яко  Yes Много ми харесаха чашите  good И всичко, малко тортата беше смешничка, ама сигурное била вкусна  blush give_rose kiss2

Пънки, много неприятно ми звучи.. Дано всичко да е наред и да се оправиш.. Мен много ме успокоява интимния ми лосион на Себамед... Не знам дали може да го ползваш де..  pardon

Не можахме да си купим халки, беше затворено вчера, ама ще отидем през седмицата  pardon danceg
Седмицата ще е ужасна, имаме производствен проблем и шефа е буреносен облак.. Направо ще повърна.. Мечтаех за спокойна седмица  bad
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #739 -: април 20, 2015, 08:49:56 »

Добро утро
Фани внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне  girl_wink
Nadelina било е хубаво на това парти, най важното е булката да е остана доволна.
Във връзка със сватбените теми ще коментирам тук, защото се чете от почти всички. Ако сте забелязали следя датите на бъдещите сватби и ги добавям в списъка. Направих няколко теми,  в които после булките не пишат и поради тази причина, реших че няма да правя повече теми на момичета с по малко коментара от 100 и ако не ги срещам и в другите теми. Според мен по този начин те не уважават другите в форума, които са дружелюбни и отзоваващи се на помощ за организиране на сватбата. Може да напишат, че не искат тема и да не се разочароват и другите момичета, които с желание и вълнение пускат тема на някоя булка.
Сега ще си кажете КАКВО ПЪК ТОЛКОВА, НЯКОИ НЕ Е ПИСАЛ В ТЕМАТА СИ, не е така не виждам за нужно някой да отделя от времето си, за да зарадва булка и накрая нищо. Съжалявам, че много забравят за форума след сватбата си, а тук може да се срещнат много добри хора и да получат много съвети на различни теми, но всеки има избор..

Стига толкова smile отивам на пазар да похарчим малко пари  Wink хубав и слънчев ден на всички  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #740 -: април 20, 2015, 08:54:38 »

Добро утро! Чак не очаквах само две страници изписани тези дни. Да, обаче какви две страници... Bravo
Свекърва, беше ми много интересно да прочета твоя поглед върху нещата. Аз съм се зарекла да дам един съвет на детето ми - да поживее известно време с човека, за когото реши, че ще се омъжва. Според мен е много важно една двойка да си видят ежедневните навици, ритуали, да се види на кого какво не му харесва или го дразни. Моите родители са били по студентски общежития преди сватбата. Броя го, че са живели заедно. Аз и ММ също живяхме заедно близо година преди да пристъпим към годеж, бебеправене и сватба. При нас редът беше различен от общоприетия, но това няма значение в случая.
Ние бяхме също почивните дни на селото на ММ. То силно казано село, защото повече домашни любимци видях, в сравнение със селскостопански животни. Имаше бебекотета, още слепи, и малката пощуря по тях. Само висеше над касетката и цирикаше от радост. Връщаме се в града и на влизане чувам петел да пее tease Е, на това какво му се вика?!
Моите прозорци още чакат ред. Обаче ММ такива дейности ми измисли, че... girl_impossible Ще правим разни размествания из нас и ще е чудо. Гледам да оправя зимните дрехи, прибирам малки дрешки, имам 2 торби за даряване... insane
Джоси, то индивидуалните теми по "наше време" sarcastic си беше привилегия. Една голяма част нямаха такива теми, а имаше булки, които бързо след това изчезнаха от форума.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #741 -: април 20, 2015, 09:01:52 »

Добро утро/ден!
При нас уикенда мина бързо, в работа най-вече. Нашите вчера си дойдоха и много им се радвах, че 3 седмици не се бяхме виждали с мама.
Неделинка, искам и аз снимки от моминското парти. Звучи много хубаво!
Пънки, това ако ти го е спретнала наистина лекарката е много непрофесионално! Дано, бързо и мине!
Фани, бързо да оздравява миньона!
Али, абсолютно си права, че двама души трябва да поживеят заедно преди да се вземат, няма как наистина да опознаеш един човек, без да поживееш с него. Бебетата котета са ми много любими, сладурчовци!
Джоси, какво да ти кажа, не си съсипвай нервите за глупости. Има много булки, които само четат и взимат, каквато информация им е нужна и не споделят, за да бъда в помощ но другите момичета. Прави теми на редовните момичета, с които имаш отношения и се засичате из темите.
« Последна редакция: април 20, 2015, 09:11:01 от ratatui » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #742 -: април 20, 2015, 09:04:29 »

Джоси, момичеее  goodpost goodpost goodpost

Толкова ме ядосват тези неща.. Примерно Ина, тя пише във всички теми, да отскоро, ама е доста пишеща.. Сега в собствената си тема не пише.. Аз също спирам да правя теми, само на редовните ми чушки, ама вие имате много време до тогава хаха  yahoo

Фани, дано бързо да мине на малката.. Щом днес се е чувствала по-добре, това е хубав знак smile  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #743 -: април 20, 2015, 09:24:13 »

Добро утро и от мен. Днес съм станала рано и аз не знам защо. smile

И при мен уикенда мина много бързо, както всеки път. В събота си бях сама, ММ беше на работа, както винаги.  sad В неделя се бяхме подготвили за много лошо време, но то пък ни изненада. Е, имаше вятър, но се търпеше. Разхождахме се и после се видяхме с приятели. Вечеряхме в нашите и после всеки по къщите си.  smile

Миленка, така ме подсети за миришештите картинки, които събирахме. Имахме си албуми и там ги подреждахме. Разменяхме си, когато някоя ни се повтаряше. Беше много яко. ХИХИХИХИ  tease
Разбрахме за срещата, че е било много хубаво, но така и не пожелахте да се представите, защото някои от вас не съм ви виждала. smile

Фани, да се оправя бързо малката.

Пънки
, много неприятно. Бързо да се оправиш и ти, че сега само това ти трябва. smile
И телетата са си рогати, но имам доста дълбоки наблюдения върху ММ, който е теле. Не, че вярвам много в зодиите, но си има нещо и там. Имат си общи черти представителите от една и съща зодия.

Я кажете вие - вярвате ли на зодиите? Четете ли си хороскопа редовно? Познават ли?

Наде
, тъкмо щях да те питам за моминското парти, че видях снимки, ама ти си разказала. Супер е било. Хубав спомен ще остане най-вече за булката. smile

Джоси, аз съм съгласна с това, което си написала. Сигурно някои момичета си мечтаят за собствена тема, а има такива, които не пишат в собствените си. И аз съм се записала в няколко теми, в които булките не пишат. Опитвам се да мисля, че може да са мноооого заети и затова не успяват да се разпишат, но знае ли се.

Али, според мен дори си е задължително да живеят заедно двойките преди брак. Тогава всичко е много по-различно. Не само да се видят за по едно кафенце и разходка. Живеейки заедно се сблъскват с неща, които ще им покажат ще се справят ли заедно или не. Имам приятелка, която така забременя, роди, без да са живели заедно с момчето дори и един ден и сега не могат да се дишат. Не могат дори да стоят в една стая заедно. Жалкото е, че детето вече е факт и е "късно за любов".

Хайде, аз ще се приготвям, че ще тръгвам малко по задачки. smile

Успешен ден на всичко.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #744 -: април 20, 2015, 09:36:30 »

Знаех си, че искам да пиша по още една тема засегната тук, ама забравих.. Та, сетих се smile

Относно съжителството преди брака! Ей, Богу, ако някой сега излезе и ми каже, че не е добре да живееш с партньора си , в смисъл - против някакви си порядки и т.н beating crazy Ние заживяхме заедно с Илиян година, след като се запознахме. Първо с моите съквартирантки (не искам да си представям какво му беше с 3 жени, но се разбирахме добре  good). След това се изнесохме само двамата и така вече 3 години живеем, но в началото беше трудно.. Той е разхвърлян, ужасно зле го беше научила сестра му, с която живееше във Варна преди мен, да му събира дрехите и пере, подрежда.. Той и сега не е по-малко разхвърлян, но напредък има.. Помага ми в чистенето, готви когато мен ме мързи, перални/сушилни.. Мъж е не чисти, както на мен би ми се искало, но поне е наясно, че не живее с домашна прислужница  Yes Борба си е  beating Но след 3 години, познаваме характерите си, които само от срещи и преспивания у другия - НЯМА как да се опознаят. Знаем навиците си, знаем какво дразни другия, какво обича и не.. Моята приятелка, на която станахме кумове, беше с мъжа си 6м, направиха бебе и после заживяха заедно.. Невероятен пример са в момента, как се карат, колко проблеми имат, как излизат все повече и повече различия, което е напълно нормално.. Те се изнервят тройно повече, защото има и дете и грижи.. Друго е да се напаснете, докато знаеш, че във всеки момент можеш да хванеш пътя и всеки е за себе си.. Никога не бих се оженила за някой, с когото не съм живяла поне година  nea
« Последна редакция: април 20, 2015, 09:38:33 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #745 -: април 20, 2015, 09:43:10 »

Ааааа, ние пък нямахме година към момента на предложението. Wink Запознахме се средата на ноември, декември вече имаше връзка, в началото на януари живеехме заедно. Мина се не мина време - предложение, годеж, бяхме обсъдили вариант да се местим отделно (не при техните) и бебе. Просто нещата се случиха бързо. Обаче се видяхме - кой бърше банята след себе си, кой къде може да си скрие чорапите и такива ми ти неща funnytooth С парите е лесно, обаче по време на безпаричие също се появяват големи проблеми. Имахме семейни приятели - те пък всеки си вади пари за него си crazy Отделни бюджети! Много странно ми беше. Странно ми е как и млади хора в отделни легла и/ли стаи спят... Ама хора и характери да искаш!
Май ще преброяваме уличните котки! Пък и токът ни гасне от сутринта на два пъти...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #746 -: април 20, 2015, 09:45:45 »

Тони, точно така е! Връзка без съжителство, не е пълна! А това с децата, без да си живяли заедно, ми е малко като изстрел в тъмното. За мен детето, трябва да се роди във вече създадено семейство /независимо дали има брак/, а не връзката да се гради около детето.
При нашите кумове така се случи, те само преспиваха един при друг, голяма любов, като се налапат и няма пускане. Изведнъж тя забременя, сватба, заедно заживяха и проблемите почнаха. Вече 2,5г. и повече живеят заедно и още се напасват и учат как да живеят заедно.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: април 20, 2015, 10:18:47 »

Добро утро, момичета! Как сте днес?
Започнах да пиша поста, обаче изскочи мааалко работа и се отпелснах.
Djosi, не се ядосвай излишно. Тъпо е, че не пишат в темите си, ама и да пишеха, много вероятно да драснат 1-2 реда колкото да има нещо споделено. Според мен практиката с темите на всяка булка е супер готина. Някой ден, след месеци или години имат възможност да си прегледат темичките, да си прочетат разказа и да си спомнят всеки детайл, който ги е вълнувал. Иначе подкрепям за решението!
Наде, голям купон сте заформили! Щом булката е доволна и вие сте си изкарали готино, значи е било моминско парти-убиец!
На мен тия дни само на разкази от момински партита ми върви. Като гледам приятелките и шаферки на булките как се организират и правят изненади, чак се кефя. И същевремнно ми става мъчно, понеже като подметнах на моите гарги за парти, те казаха "Ама то кумата го организира, ний само ще дойдем!"  Oh my ... crazy Еми ОК. Ще съм булка без моминско парти. Чудо голямо. Кумата от Англия малко няма как да ги организира, още повече, че ще дойде 4 дни преди сватбата и то директно в Русе. Познайте има ли идея, няма ли къде какво има в туй пусто Русе! Аз не знам, камо ли тя. Аман от несъобразителни хора. Просто ми писна от тях и накрая ще им тегля една и да се свършва. Еб@аси. Едната си хвана чантата и се изнесе в Англия, другите са много работни. За капак не мога и да ги събера да се запознаят. А аз какво ли не правя, за да угодя. Какво ли мрънкам, хората имат къде по-големи проблеми от моите, аз за едни шаферки се ядосвам.
 Подхванали сте темата за съжителството преди брак. Аз съм много ЗА. Докато не поживееш с човека и не видите можете ли да се търпите, малко няма смисъл да се жените. Сватбата е скъпа, разводите и те. Пари залудо.
По тая тема се сетих за едната ми шаферка, която се сгоди! за приятеля си, с когото са се запознали преди няма и година. Пича живее извън България, виждали са се има-няма 4 пъти. Ама се обичат и ще се жнят. Сега замина да живее при него, сватбата им е 1м след нашата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: април 20, 2015, 10:35:28 »

Нансита, много ме дразнят такива хора, дето само за себе си мислят и ако някой им организира, тогава ще дойдат! И аз имам една такава приятелка, голяма радост като казах за сватбата, подскача аз ще ти правя парти и като й казах, говори с кумата ми, дойде седмица преди сватбата и ми каза, оправяй се сама, ако ще си правиш парти ме покани, но аз с тебе няма да се занимавам. Много ме ядоса!
Сега се жени на пук, да не е последна месец преди другата ни приятелка и само ни натяква, че ще кумуваме на другата двойка, а не на тях!
Да не ти пука, може пък и след това да си направите излизане по женски и да си се забавлявате!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #749 -: април 20, 2015, 10:46:42 »

Това с отделните бюджети е направо безумие.. Още от малка много се чудех на бъдещата ми кума на родителите.. Винаги като кажеше, мама ми даде пари за това, а тати ми купи другото... Днес трябва да искам пари от мама за джобни неин ред е.. Направо ужас  crazy Не го разбирам това с моите и твоите, ние първата година имахме отделни бюджети, а също и докато живеехме заедно със съквартирантките ми за първите три месеца.. Седнахме и се разбрахме, няма мое, няма твое (всичко е БЕРОЕ - какво казваше едната ми съквартирантка хаха).. Имало е период, в който той изкарваше много малко пари, а аз не работех и майка ми ме издържаше, като никога от нищо не съм лишавана, винаги съм била презадоволена.. Но веднага се напаснахме да изкарваме странично и всичко се нареди. Обожавам го, че не е мамино/татино синче и от 16-годишен не взема пари от техните, колкото и да му е било трудно.. Нямаше да го уважавам толкова, ако техните го издържаха и ми купуваше скъпи неща с техните пари.. Така знам, че всичко, което ми взема е с негови пари и това го прави в пъти над материална му стойност  heart

Нат, напълно те разбирам, не искам да си представям как бих реагирала, ако ми се случи. Мен ме дразни друга моя позната, която ще се жени и завижда за това, че моето моминско парти се организира от сега, а нейната сватба е преди моята..  blush

Между другото тази тема, може ли да се вижда от нерегистрирани потребители или от такива с малко мнения?
« Последна редакция: април 20, 2015, 10:49:05 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines