Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 07:31:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266107 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #510 -: април 13, 2015, 09:14:45 »

Все едно чета книга  heart heart heart

Много се смях на детенцето дето било от неговата рода, толкова е искрено и народно, точно както обичам  girl_in_love Супер е, че сте спазили всички традиции и аз се опитах колкото може повече да спазя, малко от тях ми лиспваха.

Божеее, много е хубаво  heart Ще ми се смеете, ама чак се разчуствах  Girl_sing  girl_haha
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: април 13, 2015, 10:41:26 »

inaxastra , хич не е за смях, ми като чета и мен ми трепка сърчицето !!  cray
fanimira , моля те намери време да ни доразкажеш, че нямам търпение Wink Wink
svekarva , статията си е идеална и наистина те оставя така замислен на къде отиват нещата ... Шашава работа ! Аз съм потресена колко хора ми предлагат да си изнеса църковния ритуал примерно в градината на ресторанта .. е то това ще е всичко друго , само не и църковен брак .. ама айде да не подхващам темата!
rosit@ , честит подарък , аз ако знаеш от колко време искам такъъъв ....  danceg
milenkata , прекрасни сте просто !!! Кога чакаме голямото събитие ? Извинявай, че питам ама като не съм в час още , така става  blush
Иии Не на последно място - надявам се празниците ви да минават изключително приятно !!!  drinks
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: април 13, 2015, 11:47:39 »

Свекс, я ни светни какво има в този неестетично опакован подарък? smile tease
тия рози отрязани ли са?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #513 -: април 13, 2015, 15:42:57 »

Преди ви се бях оплакала, че сьм на защита на онова досие, което ми разказа играта. Ама нещо не ми е излязло сьобщението.

Е, не мина добре защитата. Напьлно сьм оплескала нещо сьвсем елементарно, заради зле записани детайли и не само ми намалиха оценката от пьрвия семестьр, ами и се представих като пьлна глупачка пред едната преподавателка, която е член на комисията за М2 и която ме чува да говоря за пьрви пьт. Прекрасно впечатление й сьздадох  GROAN

Айде отивам да се грьмна
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: април 13, 2015, 18:26:52 »

Ей, да не си посмяла  beating beating beating едва ли е толкова зле положението, човек има склонност когато го е яд на себе си да преувеличава! Всичко се оправя, само спокойно!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #515 -: април 13, 2015, 19:54:03 »

Ина, heart heart heart И на мен ми стана криво за гадната ситуация...Силни прегръдки и бързо преглъщай горчилката, не го мисли повече.
Еми, розите са рязани, с дръжки точно 5см. Напъхани са в това розово, което е и парфюмирано и съвсем го докарва на вид на сапун. В целофанчето, което едва достига да се прихване по четирите ъгъла с отровно оранжева панделка, страшно подхождаща на убийствения цвят на икебаната Wink има бутилчица пенливо вино от Ямбол и кутийка бонбони трюфели. И двете неща скоро бяха на промоция в Кауфланд. Он-лайн доставките са много рискова работа и трябваше да знаят, че вместо да ми достави радост, пъкетът просто ме ядоса. Да не говорим и куриерът колко беше мърлявичък...Хайде, ние сме си наши хора, ама ако ползват същата фирма за нещо важно, може хубавичко да се изложат.
Фанимира, много мила картинка. Кажи ни малко за чеизите, ползваш ли ги? Хаха и на мен ми се насълзиха очите, като си представих момиченцето  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #516 -: април 13, 2015, 20:45:32 »

Здравейтеее... Аз минавам набързо и замалко,  но пък с много желание Wink

Теди- след месец го чакаме пъпеша
Фани - дали имаш някоя снимчица? Мооооляяяяя smile smile smile

Свекс - мен много ме изкефи котката как е гушнала яйцето, много се смях lol

Инче - много съжалявам sad нямаш ли повишителни някакви? И защо ти намаляват оценката от предишния семестър?

Ние сме добре, обикаляме,  нон стоп... Уморих се вече признавам си... Утре мисля да си поседя малко вкъщиии,  да гледам филмчета и да си почина малко най- накрая. Не съм се спряла откакто съм отпуск...  crazy crazy crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #517 -: април 13, 2015, 21:32:26 »

Ами не, няма повишителни.
Като се прибрах вкьщи и размислих трезво се сетих вьрху какво сьм се базирала. Просто там бях дестабилизарана и реших, че е моя грешка. Всьщност установих, че има разминаване между инструкците на теста и изискванията на преподавателката. Двете не казват сьщото, откьдето идва и проблемьт.

Anyway…

Хубавата новина е, че си взех изследванията и нямам захар. Слава Богу, с тая вече жажда се бях попритеснила. Но всичко е ок. От три седмици страдам от ужасно запушен нос и сега като четях в нета установих, че сьществувало такова нещо като хормонална хрема. Появявала се при бременните (30% от жените я имат), влошавала се в последния триместьр и две седмици след раждането изчезвала. И такова чудо не бях чула досега…

Бе искам вече само да си почивам, в смисьл да имам време и нищо за правене, за да правя това, което ми е кеф, лежерни неща някакви. Няма да е скоро, все изглежда все едно свьршва, ама всьщносте не и така… Тая година е безкрайна.

Вие кво сте се умьлчали всичките?

Свекс, аз нещо се омотах, това подарька от синовете ти ли е (разбирам, че те не са го имали предвид така, а е резултат от доставчика) или за друго става вьпрос?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #518 -: април 14, 2015, 06:11:35 »

Привет в Свети Вторник!
Ина, това е най- важното, да си здрава good. Ами аз като казвам, че за да се казва за една непразна жена, че е бременна или трудна, значи все пак това е по- специално състояние и хич не е лесно Wink. За хормоналната хрема и аз не бях чувала, ама си спомням, че жената на брат ми непрекъснато се оплакваше от запушен нос, който с нищо не се лекуваше. Държа я и след раждането около месец, може и това да е било.
Да, подаръкът е от сина и снахата. Поръчали са го он-лайн цветарски магазин в София. Същата фирма миналата година ми достави сухи цветя, вместо свежи, каквито са били поръчали. Сега им казали, че въпросната розова икебана, шампанското и трюфелите ги нямат на снимка, но това е най- често правената поръчка. То, ако само го чуеш, звучи добре, само дето не знаеш какво точно е Wink.
Ето я котката, направо си подпъхна яйцето като квачка. funnytooth И без това по цял ден спи, ще взема да и сложа някое оплодено яйце, пък после да прави с пиленцето каквото реши.


* IMG_3952.JPG (60.79 KB, 369x277 - видяно 2062 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #519 -: април 14, 2015, 07:54:06 »

Здравейте и честит празник от мен!
Аз нали се наоплаквах, че не сме ходили никъде, и ей ме на... blush Завя ни вятърът чак на Банско. Ски не караме, обаче "караме" успешно басейни, сауни... пълните му там екстри на СПА-то. Взехме един голям апартамент, та си имаше спалня за бръмбъзъка, за нашите (накъде без бабите и дядовците), а ние си се настанихме в холо-кухнята. Друго си е модерното строителство blum Почти от хотела не излязохме. Е, имаше една малка разходка да установим, че няма да се качваме на лифта...
Ей, днес се почувствах точно като някои съфорумки, които цял ден не са успели да влязат и да четат. Уж празници - 5  страници изписани tease
Яйца не съм боядисвала. Довечера от майка ще вземем някое. Тя успя в неделя вечерта да намаже по някое - за цвят.
Снощи пък такова време - не ни се прибираше от детската площадка. Деца... тичат, гонят се... Колелета... Шум... Сладки приказки goody Откога го чаках този момент LOVING
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 14, 2015, 07:55:06 »

Добро утро.. Вече съм на работа... Свърши се с почивката, а аз не се чувствам отпочинала  cray
Да ви разкажа за нашето пътуване, накратко (ако мога да съм кратка изобщо).. В петък тръгнахме, моите родители, ММ и братовчед ми (който ми е като брат-буквално). Спряхме за дългааа разходка в Русе - уникален център и търгорска улица, все едно не си в България..  Oh my ... Подредено, реновират се стари сгради, но по цивилизован начин, без стърчащи арматури, без боклуци и т.н. Направо съм възхитена, много ми хареса и не знам, защо не съм ходила там до сега  crazy Не успяхме да минем през Дунавската им градина, но оставихме неща за гледане и за следващия път.  pardon В Силистра, макар че повечето време стояхме в Калипетрово (село на 5 км, в което ММ има къща), бяхме всички родителите му, моите, сестра му с детето и мъжа й, братчето ми.. а бе лудница от хора  crazy Ядене, разходки, ядене, разходки... В онзи край няма кой знае колко забележителности, които да се видят.. Ние тук с родителите ми сме свикнали да обикаляме непрекъснато нанякъде, било то в близост около Враца или по-далеч, но там поле... В Сребърна има птичигрип, то само като чуеш и не ти се ходи, измрели 30 пелика  shok Място наречено Малък Преславец, има водни лилии, но е рано за тях (ще видим изкуствени blush).. Ходихме на крепостта им, взеха ни по 3 лв за вход и ни пуснаха да се лутаме сами, без екскурзовод или нещо от сорта, който да ни обяснява, каквото и да било  nea Поне Дунавската им градина е станала прекрасна, както и в по-преден пост бях писала.. Няма кошчета, но да го отдадем на това, че все още не е на 100% завършена  good
Беше супер в общи линии, добре си изкарахме бащите ни и преди бяхме забелязали, че си пасват, ама сега направо... Стояха на Калипетрово и спаха там, както ги оставяхме, така си ги заварвахме на маса и с ракията и салатата, едни историии, едни приказки, чак ми омръзна да ги гледам  crazy
Прибирането беше феноменално от Силистра до Враца ок, дълъг път но бързо.. От Враца до София, последните 35 км сме ги минали в задръстване в трите ленти на магистралата..  Oh my ... Повече от 2 часа сме  спирай-тръгвай.. Ужас, защото някой си малоумник беше решил да затвори две от лентите преди гара Яна и смятайте за какво става дума  crazy beating

Ох, прекалено дълъг пост.. Свекс, подаръка е леко комичен, но все пак, по-добре е от нищо.. Кажи им следващия път да се постараят сами и да го пуснат след това, ще пристигне цял и ще те зарадва повече  give_rose

Прекрасен ден момичета, работещи, почиващи, грижещи се за малки разбойници  heart
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: април 14, 2015, 08:48:05 »

ХАХАхАХ Празника свърши - усеща се smile Добре дошли отново на всички, завърнали се от почивки и разходки. Като в чета направо все едно и аз си починах с вас smile Ние тук три дни с малкия и с мъжа ми все бяхме по разходки и пак си починахме, важното е че бяхме тримата заедно - нещо, което благодарение на работата на мъжО ми се случва много рядко.

Свеки, не се коси за подаръка - вЕрно да те е яд , че сина ти си е дал паричките с желание да те зарадва, пък то .. Абе здраве да е , ще си имате още една обеца на ухото smile

inaxastra , едва ли може да ме е яд повече. Мога да си представя как си се чувствала и направо мен ми дойде да се застрелям . Мразя да правя глупави грешки, но повече мразя неясни условия. Надявам се само да не са много лоши последствията от намалената оценка. sad Тук при нас поне няма шанс да ти бутнат оценките назад. Ако ще се провалям ще е само накрая sad Прегръщам те иии горе главата - покажи им, че можеш много повече!

Фани , и аз искам някоя снимка, че направо тая нощ сънувах части от историята ти , толкова ме е трогнала !

alexandrova_90 , аз както да кажа като на моменти се чудя мъжа ми ли е дете на баща ми или аз ... То бива , бива да се разбират , да се харесват ама те са дупе и гащи ! Чуват се по телефона и се виждат постоянно да пият по бира, дори аз не знам за срещите им biggrin

milenkata , лелеее то наистина не останало !!!  baby_boy

Уффф аз се подготвям психически, че следобед съм на лекции. Добре че преподавателя ми е супер готин, че иначе не знам как щях да издържа точно този предмет  angry Кофти тръпка, но няма как !
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: април 14, 2015, 09:05:07 »

Ох, аз от много приказки за себе си и моите преживявания, забравих да коментирам, написаното назад.  blush

Ина,
всеки път като имах важно представяне в университета, се подготвях супер много, на ум си представях как ще протече, какви въпроси могат да ми зададат, какви отговори ще дам.. Отивам изказвам си нещатата, забравям половината и си мисля, че понеже не се е развило според представата в главата ми, съм се справила ужасно.. Справила си се добре, въпреки че ти се струва провал, все пак е нещо, в което си вложила усилия и много труд, така че.. Малко ми е странно, защо ще ти понижават оценката от предходен семестър, може би нещото, което си объркала е било материал, изучен в предходен семестър.. И какво от това, ти може и да го знаеш, а просто да си се объркала.. Хм...  NO Горе глава, занимаваш се с толкова много неща, не знам как успяваш, честно! Радвам се, че изследванията ти са добре, колкото до носа, аз живея с непрекъснато запушен нос.. Така де, на моменти стигам до заветните 50% възможности за дишане свободно през носа, през другото време е тегаво... Свиква се, надявам се поне при теб да премине с раждането  good

Али, много се радвам, че е дошла мечтаната почивка и сте се поглезили  Bravo Малката кефи ли се?

Фани, снимки искамее, много ми харесва всичко, за което разказваш  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #523 -: април 14, 2015, 09:14:00 »

Вчера ми беше много вгорчено и не казах положителното. Моята преподавателка ми направи комплимент, че анализьт ми е много задьлбочен, особено когнитивният профил. За афакетивния каза, че му липсва солидност, но че детето е било много комплексно и дори тя не е могла да е го определи. На повечето от останалите им бяха казали, че не са отишли достатьчно далеч в разсьжденията.

Аз мисля да пратя мейл на тази преподавателка, дето ме разката, за да се видим и да ми обясни тя вьрху какво се базира, защото това е инструмент с който ще работя в бьдеще и не мога да остана в неизвестното, трябва ми уточнение, за да знам как да процедирам като работя с него.

Днес пак чета, утре имам писмен.

Свеки разбирам разочарованието ти. Кофти са си свьршили работата. Децата не е имало как да предполагат. Мен са ми пращали тук букети от Италия и винаги са били мнгоо хубави, ама те местните цветари си ги правят (тези от нашия град) и ако се изложат им пада репутацията. Явно фирмата, която те е обслужила не се бори за реноме. Ти каза ли му на сина ти? Не знам дали тярбва да се каже или да се премьлчи…

За котката преди да дочета до края и аз това щях да кажа, да й сложиш да мьти хихиихихи

Тука и на Александрова и на Аличка им завидях благородно. Ние скоро няма да отидем някьде, а как обичам да пьтувам и да ходя по хотели… За сьжаление редки пьти ми се е отдавало. Браво на двете за хубавото изкарване.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #524 -: април 14, 2015, 09:27:01 »

При нас се получи съвпадение - майка имаше рожден ден и искаше да отидат някъде. Та решиха и нас да заведат. Снощи един комшия ни попита "Ама и вашите ли са били?" и аз отговорих "По-правилно би било дали и ние сме били с тях" LAUGHTER
Малката беше във вихъра си... Тя обожава водата като мен. Бяхме взели детски басейн и я пличкахме в него. На единия ден пък я топнахме в големия. Е, такова ритане и радване беше... Имаше и голяма детска стая с мокет на пътна карта. Станахме разногледи, докато се научим да различаваме играчките от картинките и да не стъпваме върху разпилени дреболии. Ще разказвам със снимков материал в нашата тема, че да не отегчавам народа тук. blush
Александрова, напомни ми един момент. Свекър ми звъннал на татко с идеята да се видят. Майка чак се притеснила какво става, а татко й отговорил "На Б***нчо му се допило ракия. Разсъхнал се!". lol Така съм се смяла с това умалително...
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines