Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 07:29:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 255849 пъти)
 
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: април 09, 2015, 17:46:38 »

Малееееееееее , от снощи сте изписали 4-5 страници  smile аз днес цял ден не можах да вляза  sad

Как сте всички? Гледам настроението ви е на макс smile smile smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #451 -: април 09, 2015, 21:05:40 »

Фани супер е интересно. На мен не ми звучи сложно, много хубави символики. Нямам тьрпение за продьлжението и ше искам и снимки обаче щом е имало носии  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #452 -: април 09, 2015, 22:13:42 »

Фани и на мен ми стана мн интересно smile чакам продължение...

Теди.. Добре дошла smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #453 -: април 09, 2015, 22:56:29 »

Баси филма, тоя Турист дето ми препорьчахте  girl_impossible
Много яко, още сьм зашеметена  star
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #454 -: април 10, 2015, 08:03:33 »

Привет, привет!
Изчетох всичко на спокойствие Wink Wink. Даже си спомних, че преди години в някакво предаване гледах подобна сватба, каквато описва Фанимира. Хехе, имах колежка арменка. Тя пък какво ми разказваше за арменските сватби през 1978-ма, слага всичко и всички в малкия джоб Wink.
Благодаря и за пожеланията за РД! Вчера чукнах 61 лазарника...Хаха, как звучи....пак на секс ме избива, нали smile? Та пожелават ми за празника все едни такива неща, дето хич не подхождат за страстната седмица, в която сме, и аз най- накрая си изпросих да са по- скромни, щото иначе няма да ида в Рая. Една скъпа приятелка, почти колкото мен луда, след дълга хвалебствена реч за мен, взе, че ми пожела и в Рая да отида. funnytooth. Да знаете де, уредени сте с връзки и за там... smile
Аз наистина го давах скромно вчера. Събрахме се на тайна вечеря само хаджии. Цял ден се плесках да направя постни манджи по сингапурски рецепти и със сингапурски материали. Като резултат, всички решиха, че се намират в болнично заведение или в някаква секта, ама се изяде храната, няма гладни да стоят, я. Получих прекрасни цветя във вид на букети и засадени в саксии heart heart heart. heart Много им се радвам. Имах и редовното преживяване с подарък от чужбина: изключително грозна доставка на увехнали рози и третокачествено пенливо вино, без картичка от подател....Този път вече се ядосах и само след минути куриерът се върна с миниатюрна, изпълнена с правописни грешки честитка, уж изпусната в колата му. Казвам всичко това /ще го и покажа, ако искате/, защото децата са дали сума пари за нещо, което просто..... diablo
Хайде, пожелавам ви смислен Разпети Петък /не се сетих за друго подходящо определение/!
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 10, 2015, 08:14:58 »

Фани и на мен ми е много интересно, голям съм фен на традиции, ритуали и обичаи, винаги са ми били много  интересни, още от гимназията, когато учехме Фолклор и Етнография в училище (учила съм в НАГ в Габрово и там ни бяха като отделни предмети). Така че и аз чакам продължението с интерес.



Пожелавам весели и спокойни празници на всички, да ви е слънчево, усмихнато, цветно и ухаещо на пролет! Да не преяждате, нито с яйца, нито с козунаци  Wink


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #456 -: април 10, 2015, 08:58:37 »

Тази кола е вестоносец, че сватовете пристигат. Беше голям смях, защото бяха накарали мъжа на братовчедката на милото - немец да докара агнето, че се беше притеснил за горкото агънце. Чак като се увери, че у нас му е добре миряса...

Вари го, печи го - европеецът си е европеец! funnytooth
Свекърва, като видя твой пост и се нагласям удобно да чета с кеф! Пиши бавно, че да не те четем бързо. Така де, няма да претупваме нещата. pardon
Слънчев ден на всички! smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 10, 2015, 09:04:58 »

svekarva , бреййй преживяване е било smile smile Колкото до доставката, нали знаеш - жеста е важен, не се коси толкова smile

Мен тая година никак не ми е Великденско настроението и се надявам тука покрай вас малко от малко да си го повдигна ... настроението де  blush ... хихихихи Утре с хлапенцето ми ще боядисаме яйцата.. очаквам погром на къщата след утрешния ден ! biggrin biggrin biggrin

Сега си пия кафенце и ще се опитам да ви изчета вчерашните постове, че вие направо сте се престарали с писане, пък ми е любопитно какво сте коментирали.. Такава съм си любопитка , да си навра нослето навсякъде biggrin 
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #458 -: април 10, 2015, 10:09:13 »

Хелоу дамиии smile аз май- накрая съм си вкъщи и ми се стои вкъщи, то.пък времето е толкова хубаво че грях да стоиш у дома.... lol Та сигурно след малко ще излезем нанякъде...

Вчера бяхме нагости на едни приятели с бебе, та потренирах смяна на памперс и други подобни. Голям сладур е техния.

Свекс, ти ме разби отново хахаха какви са тея сингапурски манджи с вкус на болнична храна lol я дай някоя рецепта, не вярвам да не е било вкусно. Wink За Рая моля да ми запазиш едно място, за всеки случай Wink

Вие какво мислите да правите днес?
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 10, 2015, 11:16:44 »

milenkata , ние сме го обърнали на мързел и то яко ... biggrin Малкия вече гледа 4-та анимация от сутринта не е мръднал - рисува си и си гледа , ааа аз пия кафе и чета книжка smile Гледам времето - чудно , ама нито на мен нито на детето му се излиза , така че ще си мързелуваме, утре ще сме по разходки след като боядисаме яйцата smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #460 -: април 10, 2015, 12:54:29 »

Ооо, нямх тьрпение да отворя темата, а вие сьвсем скромно сте го дали.

Свекьрва, честито !!! Нещо сьм опуснала сьбитието вчера. Да си жива още много и да си много здрава, за да можеш добре да се вьзползваш от живота. Да пьтуваш на още много хубави и екзотини места, та да има какво да ни разказваш и да ни караш да мечаетм. Да се радваш скоро на внуци и на още една снаха, и да пишеш редовно вьв форума, че ти си ни сьрцевинат тука. Честит Рожден Ден !!!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #461 -: април 10, 2015, 13:03:32 »

Аз бях тая сутрин на крьвния за глюкоза. Много време изгубих там. Смята да уча в лабораторията и си бях взела компютьра, ама нещо ми призля от глюкозата и добре, че една мила лаборантката ми предложе да полегна на столовете за крьвно проба, че седнала не ми беше много ок. И сега ям, ама нещо ми ътреперят мартинките.

Иначе при нас най-сетне се отвори хубавото време  heart

Ако имах вьзможност щях само да се разхождам и да спя  danceg

Едит: сетих се защо сте се изпокрили, защото е предпразничен ден. Сега ще изчезнете и ще се появите чааааак в понеделник вечер  girl_haha Така трябва. Живейте истинския живот и на всички много хубаво изкарване на Великден !!!  smile  danceg
« Последна редакция: април 10, 2015, 13:19:49 от inaxastra » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: април 10, 2015, 15:21:02 »

Добър ви ден и от мен! cap
След като се опитах да ви изчета,се реших и да ви драсна няколко реда,докато малчугана ми спи. write
Вчера боядисахме у свекървата 100-тина яйца,направих една козуначена питка и се прибрахме доволно.И днес подобаващо му дръпнахме една хубава разходка в това чудно време,то един народ навън...майки с колички,деца бягат,възрастни се разхождат...птички пеят...абе личи си,че е пролет.Та се прибрахме,приспах малкия хулиган и се метнах да правя онзи козунак в хлебопекарната,че довечера ще отпътуваме за 2 дни на гости и да отидем подобаващо с пълни ръце.  blum
Фани с голям интерес ще очаквам продължението на разказа ти.Винаги,когато наоколо има сватби ги гледам с голям интерес (както казват като клюкарките). blush
Миленка и аз въобще не съм доволна от боите,тази година са под всякаква критика.Не станаха кой знае колко хубави,но както казва баба ми "важно е кокошката да не си ги познае". pardon
Свекърва и аз незнаех,че си била рожденничка,затова приеми моите най-искренни пожелания за здраве и много щастливии мигове на патерици! give_rose
Инче,хапвай си и си почивай блаженно,пък току виж се е появил народ по никое време. Wink

И аз ви желая много весело изкарване на Великден с любимите ви хора! Flower
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #463 -: април 10, 2015, 15:33:24 »

Рсои, добре че мина да ме разсееш. Кукувах си сама тука… Когато можеш дай рецептата за козуначената пита, ако се прави по-бьрзо от козунака. Аз се отказах да го правя.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 10, 2015, 15:52:03 »

Здравейте и от мен
Днес мързелувам в буквалния смисъл на думата,  даже и яйца няма да боядисвам утре.Миналата седмица боядисвах яйца и се оказа, че като я стопля хубаво боята, боядисва. И друго, което останових, не ми се боядисваха хубаво белите яйца, а обикновенните се боядисаха перфектно.
Седнах да допоръчам последните дреболии около сватбата и сега съм спокойна,  че всичко е поръчано. Търся си ниски обувки, но нищо не ми хваща окото и накрая ще си ходя с някви балеринки.
Дойдат ли почивни дни и всички изчезват, така трябва без компютри и  телефони smile
Ина ти пробва ли рецептата за кекс, която ти писах.?
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines