Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 18:17:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 255270 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 09, 2015, 08:45:53 »

Хайде да ви разведря и да ви отделя от темата за етърви, зълви..Аз си харесвам моята, най-малкото защото е родило едно от най-прекрасните деца на света, изнервя ме доста, ама не се виждаме често вече и е по-добре  heart


Кое чукане чакате  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 09, 2015, 08:48:55 »

добро утро, аз днес не боядисвам яйца и не чакам нищо хаха, не съм на кеф.
За зълвите мога много да кажа , и за тази на майка ми и за моята бившата, втората беше прекрасна. Първата-  beating
Ей ви един пилец.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #392 -: април 09, 2015, 08:54:05 »

Това не ме кефи  sad (предното, не пилеца)

Дани, щом е свикнала да ходи, ще го изьржи пьлнометражния. Като са свикнали постепенно няма проблем. Най-много да ти говори, ще ми разкажеш после как е минало.

Фани, не знаех, че не си християнка и ми стана забавно. Като може да ни разкажеш какви са традициите са байрама. Аз познавам тези тукашните на хората от Магреба, щото като е Рамадан и цялата дьржава се включва, те са голяма част от населението. Пускат по вички супермаркети спциални стоки (сухи плодове и сладки).

Ние ще боядисваме в сьбота. Днес ще си чета и пиша споконо и блажено и ще ви следя. Вчера си дадох сметка, че повече от това да ходя в Университета ми тежи да срещам колежките. Повечето са извьнземни кокошки и кьм някои изпитвам буквално презрение. Разбира се има и много умни и уравновесени момичета. Гледам да общувам само с тях, ама другите няма как да ги избегнеш като чакате пред кабинета заедно примерно, нито да си запушиш ушите за безумно тьпите им коментари, които по някой пьт са  Oh my ...

Та така, вбесих се вчера за последен пьт и вече мога да дишам спокойно  danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 09, 2015, 08:57:02 »

Фани, много е хубаво, че не делите празниците. За мен Великден е най-чакания празник още от малка. 3 яйца може да боядисам, ама ще боядисам. Без изключение.
Ние имаме едно приятелско семейство мюсюлмани и поканихме синът им (набор ни е и е най-близкия приятел на ММ) да ни бъде кум. Докато живееха в България си празнувахме заедно всички празници. Най-хубавите ми спомени са с тях. smile
 Иначе най-милия ми спомен от боядисване на яйца е от детството ми. Бяхме се събрали при баба на село цялата рода, всичките ми първи братовчеди, вуйчовците ми, лелите - пълна къща. Боядисвахме заедно яйцата на една голяма каменна мивка отвън на двора. Имахме и куче- голям дивак. Кучето събори червената и синята боя и се боядиса целия. Беше много смешен,горкия. На места син, на места червен и лилав.  funnytooth funnytooth А кучо беше бял, с едно голямо кафяво петно на гърба и голяма бяла опашка като ветрило! Голям хубостник. Бая време откара с боядисана опашка biggrin

Еми, голям пилец! Що не си на кеф? :/
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 09, 2015, 09:04:12 »

Тони,ако може и двете,и двете.  blum
Еми,пилеца е стра'отен. Wink
Мен винаги са ми били интересни мюсюлманските празници и ще ми е интересно,ако Фани разказва за тях.
Аз само дето се похвалих,че е страхотно времето и то взе,че притъмня,намръщи се и захладня. beating
Започнал е черния петък на Техномаркет от днес до 14.04.
« Последна редакция: април 09, 2015, 09:15:04 от rosit@ » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 09, 2015, 09:05:05 »

Добро утро и от мен!
Много ми хареса това за пиленцата, бъдещи кокошчици,  Bravo Тони.
Ние също в събота ще боядисваме, че и патето да участва. Няма само аз да се гърбя с тая тежка задача  tease
Я бързо кажете къде ще прекарате празника- сами, с някое от семействата, ще пътувате ли?
Ние сме си в къщи, ама сигурно в неделя ще минем до свека и майка й /живеят заедно от скоро/.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 09, 2015, 09:08:32 »

аз обичам всякакви празници, без значение чии са . Просто са ми любопитни.
Нанси, не съм на фитнес 2 дни вече, поради треньора ми, не можем да се засечем времево. Парите свършват точно преди празниците  pardon , алергията ми неразбираемата от какво, която се сформира след грипа, не се маха. сърби ме гърлото без да е болно от 1 месец.  Та малко киселея, ама ще се стегна.

Ина и аз не ги харесвах моите от унито. бяха кои превзети, кои тъпи, кои чалгаджийски настроени.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 09, 2015, 09:13:41 »

Ние си пътешестваме по празниците редовно. Под пътешестваме, разбирайте ходим на гости на родата.
Очертава се г*з път да види, ама карай, поне ще сменим обстановката и ще вземем да дооправим последните по-големи неща за сватбата. Та тъй.
Тони, шарени пильоци.  funnytooth heart
И аз искам да разбера повече за празниците, Фани. Ще се радвам, ако ти се занимава да разкажеш. Особено интересни са традициите на сватбата.
Еми, я да се стягаш. Абе и моята алергия се обажда от няколко месеца и не мога да хвана от какво е. Бърша прах на работа като луда, ама май не е от това.
Пък за фитнеса...малко упражнения вкъщи? Аз от 1 месец не мога да се организирам да си започна сериите пак...станала съм кюфте biggrin
Това време ми изпива позитивизма и ме успива. Искам да съм котка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 09, 2015, 09:21:59 »

абе то ако лекарите знаеха, па добре. а те тъпчат ксизал примерно и после дигат рамене и ти дават нещо кортикостероидно, за астматици  shok , при което аз теглих една, допих си ксизала и ся пия хомеопатия една, дето я видях във форума на Михайлов. Нито имам пари , нито сили да се мъкна да ми дигат рамене по кабинетите.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 09, 2015, 09:29:11 »

Добро утро на Велики четвъртък!

 Отбивам се да ви поздравя и излизам с приятелка на кафе.  pardon Дано само не ме хване някъде дъжда.
После ще ви чета какво сте изписали. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 09, 2015, 09:29:53 »

O, Фани и аз не знаех, че си мюсюлманка. Поздравления, че чествате съвместно всички празници, това е прекрасно! Иначе, вашите традиции са ми толкова интересни.. Имах гадже турчин от Бурса, ходих няколко пъти с него там по празниците.. Толкова приятни емоции.. Събират се голямата фамилия (говоря поне 30човека) нищо не се яде, докато не залезе слънцето, ама наистина нищичко! Приготвят се всякакви разни и разнообразни ястия, кое от кое по-вкусни, ама никой не опитва, само се слагат на една огромна маса и стоят.. После започва великото ядене, което ми беше много странно, ядат все едно никога не са яли хахах В неговото семейство беше много интересно, че баба му, майка му, сестри те, нито една не работеше, всички си стояха в тях по цял ден, пият чай, кафета точно като по филмите и непрекъснато си ходят на гости.. Аз винаги съм си мислела, че това е само по филмите в реалния живот не са така, ама може би в по-заможните семейства жените си хубавеят просто  pardon Много ми е на сърце и още сме добри приятели, дори родителите му  искаха да ме канят на сватбата, но от съображения за новата снаха, аз отказах.. Много мили хора, винаги само с добро ще ги помня.. Бурса е много красива, но Истанбул е.. надбожествен, в топ 3 ми е smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #401 -: април 09, 2015, 09:34:31 »

Колко романтично….  heart  Накара ме да мечтая  Girl_sing
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 09, 2015, 09:35:28 »

Тони, за Истанбул и аз съм така. Обожавам го тоя град и колкото и пъти да ходя никога няма да ми писне, винаги ми се ходи пак. Даже онзи ден викам на мм, знаеш ли пак ми се ходи в Истанбул, а той ми гледа и "Е, ние преди няма и месец се върнахме от там. Сега и да ти се ходи ще почакаш."
Това е града, в който сега да ми предложат да се преместя, зарязвам всичко и заминавам!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 09, 2015, 09:41:28 »

Невероятно е как град с 15 милиона души население ми се струва в пъти по-просторен и не ме кара да се задушавам като тук, а напротив  pardon Уникално място е, аз винаги вървя пеша, рекорда ми от последното ходене там е 31км за един ден! Намерих си колега достатъчно ненормален, колкото мен с когото излязохм сутринта да обикаляме в 7 и се прибрахме в 4 сутринта на другия ден, като не сме спирали да вървим и разглеждаме... Не бяхме яли нищо, бяхме спирали на 2 пъти за пиш и пуш пауза  crazy Прекрасно е, тази година ще ми се размине ходенето  cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #404 -: април 09, 2015, 09:43:46 »

Леле, вие за какви дестинации говорите! При нас толкова далечни пътувания не се очертават скоро. Ние май пак ще се събираме тук 100 човека заедно по празниците. Малко е изморително, че само търча след детето и гоня всички да не го тъпчат, с к`вото им дойде наум... По повод писаниците ми из темата за децата. Малката се и попревъзбужда от цялото внимание. Накрая съм толкова изтощена, че имам нужда от почивка след почивката. Като че ли имам нужда да сме си само тримата затворени вкъщи. pardon
Брех, че гадно време! Ние на 24.12. украсявахме елхата по къси ръкави и къси гащи - толкова беше горещо из града. Сега girl_impossible
Тези дни ми дойде и в повече, че оправях данъчната декларация - супер досадно нещо beating Май от това отслабнах. Тъкмо се бях притеснила, че съм понапълнила гащите.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines