Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 21:07:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 254855 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 08, 2015, 10:18:00 »

Не е Агент Солт, въпреки че е много хубав /и него гледахме наскоро/, тя там е о ЦРУ и е внедрен агент от Русия, не е посланик.
Али, аз не се сещам и съжалявам, че не мога да съм полезна, но ще помисля.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 08, 2015, 10:21:21 »

Пагминтън - това "гледахме" тогава, когато ММ ми предложи. Честно казано почти нищо не помня от него, защото мислех за всичко друго, не и за самия филм. Поне от това, което си спомням беше, че мечокът беше много сладък.  smile Филмът като цяло беше приятен, но исках да свършва по-бързо (по-разбираеми причини хихихи)  blush

Нат, и аз съм чувала, Shameless, че е много забавен. От сериалите гледам Pretty little liars.

Този филм с Анджелина Джоли нов ли е?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #347 -: април 08, 2015, 10:23:15 »

Във Фейсбук има група по прилагане на Монтесори методите на български. Много хубави неща публикуват, рядко се карат и обиждат, та ги следя с интерес.
Иначе приказките с положително отрицание винаги ги оборвам с това, че човек схваща повече тона, с който се казва нещо : съдържанието / отношението е 70:30/. Та ако креснеш "ходи бавно" смразяващо, все тая, дали си казал с приятелски тон "не тичай". Не си спомням да съм ги ограничавала в тичането, по- скоро съм ги пришпорвала да бързат и да не се мотат. Предимно малкия, големият в много редки случаи. Винаги ми идва на ума това:
- Хайде, тръгвай вече, ще закъснееш за училище!
- Има време...
- Хайде, другите от блока откога тръгнаха, ти още си тука!
- И като тръгнаха, докъде стигнаха?
Ходи после се карай и въдворявай порядки Wink

Внимание - 10 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. отказвам се.....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 08, 2015, 10:26:45 »

Свекърва, пиши по-бързо!  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #349 -: април 08, 2015, 12:03:24 »

Ама сега кротнахте, нали? Та и как да пишете, сигурно обядвате....
Мениант, ще ти кажа аз на теб blush. Задачата ми за април е да направя нещо щуро - да се разходя по пижама из Главната, да скачам с бънджи или нещо такова....Като ще се изперя до паметника на Гюро Михайлов и ще му дръпна една реч за Великденската украса в града, ще видите вие. После ще ми носите бонбони и цветя в лудницата, ама поне ще си го кажа, да ми олекне Wink
За тези, които не знаят: Гюро Михайлов е загинал / умрял от пожар, докато стоял на пост. Трудно е да се каже дали е герой или будала, но все пак има паметник и се ползва като нарицателно за безсмислена постъпка.


* 280px-Gyuro_Mihailov_Monument_in_Plovdiv.JPG (19.55 KB, 280x210 - видяно 1824 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #350 -: април 08, 2015, 12:11:16 »

Ама аз ще искам речта да е по пижама - тъкмо ще си и на Главната и ще правиш нещо щуро funnytooth От мен ще са портокалите... За в лудницата говоря Wink Може и да е до паметника на Мильо - хем ще имаме нов символ на града.
Отивам да се маскирам пък после да довършвам разни работи за Мариолка, че той Калоян скоро на детска градина ще тръгне, а аз само се мотам Hmmm
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 08, 2015, 12:13:16 »

Ох, Свекърва.. Просто те обожавам  tease Възхищавам ти се откровено!!!

Съгласна съм на 10000%, с това че човек възприема в зависимост от тона, с който му се говори... Аз много често повишавам тон, знам всичките неща за слабост и т.н.. Повечето пъти повишаването на тона ми идва от екзалтиране хаха Аз съм от хората, които много бързо се впускат в различни начинания и просто, докато човек ми каже нещо и аз започвам със супер ентусиазъм да се вживявам.. Понякога дори близките ми хора, ММ даже, въпреки че ме познават, го приемат като отрицание, дори като несъгласие с нещо, защото спират да ме слушат преди да са разбрали какво искам да кажа, само заради повишаването на тона  cray Опитвам се, много се опитвам да го избягвам тоя момент  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 08, 2015, 12:14:49 »

svekarva, то за това направо цяло видео си трябва! Поне да разведриш съфорумките!  girl_wink

А писмо/картичка изпрати ли миналия месец? В кой град/село, ако не е тайна blushgirl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 08, 2015, 12:23:07 »

Аз съм си тук в ужасно кофти-депресивно настроение. angry
Поне успях да измия камарата чинии,да пусна прахосмукачка,да измия пода и да зибърша прахоляка.Остава да си дръпна един душ и да пусна пералня.Е,не че нямам да чистя из основи,но това е друг въпрос и незнам кога ще ме навести музата за пролетно почистване. blush
Относно повишаването на тон,при мен за съжаление се лучва много често и то най-вече с малкия щурчо и ММ.Усещам се как съм адски изнервена и в същото време много отчаяна,че губя контрол върху сина си.С всеки изминал ден става все по-голям инат,все повече се тръшка и не ме слуша.Честно казано вече незнам как да процедирам,на ръба на отчаянието си съм.Е,казах си го...наистина много ми тежи и се чувствам като най-лошата майка,която незнае как да се справи с детето си! cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 08, 2015, 12:26:29 »

Свекърва, може да станеш като Рангел в новия сезон на столичаните, говорите на народа- аз лично бих застанала зад теб! Разкажи повече какви са задачките и изненадите ти.
Оф, нещо ми е студено и ми се спи, завиждам на котката, легна върху елека ми и спи като заклана, все едно цяла нощ е копала.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 08, 2015, 12:38:05 »

Свеки кажи кога да дойдем да докумантираме. После и звезда в Господарите може да станеш smile
Просто си представям паметника на Мильо и свеки до него smile
Роси май всяка майка си го мисли това за несправянето с нещата...
А за тона...Аз съм израснала в къща с крясъци /като едно щастливо италианско семейство/ та за мен крещенето не е бог знае какво. По скоро бих реагирала на нещо изсъскано през зъби, отколкото на викове.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: април 08, 2015, 12:39:23 »

Ох, до обяд големи емоции - 1во майка беше решила да подарява таблет на Кари, обаче ние не й разрешаваме да го ползва  beating добре, че се сетих че си умира за гимнастически неща - порових се в нета, та намерих лента. Преди малко се обадиха от фирмата да попитат за цвят, едвам се чухме от радостни възгласи и писъци. В петък сутринта двете с племенницата ще имат цикламени ленти.  yahoo
Филми - новата Пепеляшка верно е много добра, гледахме я на кино и Кари ахка и охка от възхищение 2 часа. Мен много ми харесва The Wow. Гледахме наскоро с момчетата новия "Аз, Франкенщайн" и той не е лош.
Някой беше питал, отговарям - преподавам Инглийски в техническа гимназия и съм класна на 11ти кл. шИфьори 21 момчета.
Монтесори и мен много ми харесва, специално за чуждите езици е много добра системата
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 08, 2015, 14:06:55 »

Много се чудех на кой филм да заведа Ели в петък, обещала съм й, че почти не успявам да й обърна достатъчно време покрай ремонта sad
Та, чудех се между "Пепеляшка" и "У дома", и запазих места за втория. Щом като казваш, fanimira, че и "Пепеляшка" е хубав, ще ходим да го гледаме. Дъщеричката ти на колко години е?

Рататуй, много се смях на поста ти за котката... blum

Чета, че се жалвате за викането. Е, има и други индивиди, дето пък не могат да викат. Като мен. И да искам, просто не ми се получава. Даже и като раждах, мъжът ми после разправя, че не съм изкрещяла нито веднъж pardon Пък, понякога, сигурно действа добре на човек да "изкара" навън емоцията. Половинката също не е от викащите, съответно на детето също му е непонятно, леко притеснително, когато стане свидетел на кресливи сцени по улици или площадки, примерно.

Ох, утре последен работен ден и почивкааа! Много се кефя, че и времето щяло да е слънчево, че взехме на малката колело с педали вече и каска, естествено blum, и ще почваме да обикаляме.
Приготовленията за Великден ще са в събота, утре няма как.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 08, 2015, 14:19:56 »

Сън, радвам се че съм те разсмяла.
У нас аз като се превъзбудя докато обяснявам нещо и явно повишавам глас, в смисъл не викам, ама мм все ми вика по-тихо.
У нас никога не са се карали, спорили са, но без да викат или нещо подобно. Даже като дете нямам спомен нашите да се карат или да спорят, или са го правили не пред мен, или не съм и разбирала. На мен ми е много неприятно като излезнем с приятели и се скарат пред нас, никога не знаеш как да реагираш- да се правиш на приятно разсеян ли, да се опиташ да разведриш обстановката като смениш темата ли  pardon много ми е неловко и скумфузно, затова гледам никога да не изпадаме в подобна ситуация, смятам ме ако има нещо трябва да си се реши на 4ри очи между двамата.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 08, 2015, 14:34:30 »

Много се чудех на кой филм да заведа Ели в петък, обещала съм й, че почти не успявам да й обърна достатъчно време покрай ремонта sad
Та, чудех се между "Пепеляшка" и "У дома", и запазих места за втория. Щом като казваш, fanimira, че и "Пепеляшка" е хубав, ще ходим да го гледаме. Дъщеричката ти на колко години е?
на 6 и пол. е и сега иска да ходим на "У дома"
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines