Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:33:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239301 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: април 01, 2015, 16:26:52 »

Панде, и аз за последната работа избирам по-неглиже дрехи, което въобще не ми е по вкуса. Просто беше супер студено в офиса, а шефът към 3 следобед спираше климатика, че навън пекло слънце crazy Да не говорим, че е производствена фирма и има един фин прах... Оф, на есен с песен пак ще го мисля. Супер объркано е едно връщане от майчинство.
Трябва скоро да се заема с прибиране на зимните дрехи и пак да извадя роклите на цветя yahoo И обувки на цветя си имам danceg Само да е топличко вече!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 01, 2015, 17:04:37 »

Здравейте, момичета...Малко късно се включвам днес  pardon Гледам в другата тема, викам си, а бе защо никой не пише  beating То, било 1-ви април  crazy Вчера се чух с майка ми към 14ч. на доктора от телефона понеже там в реанимация не им дават телефони... И в началото звучеше добре, после като започна да плаче.. Направо се побърках  Oh my ... cray Тръгнах си от работа, с мисълта да пътувам директно към Плевен, но доктора ми звънна, понеже ме знае, че съм тръгнала веднага и ми каза да отида днес сутринта. В реанимация - няма как да вляза.. По-късно ми даде пак да се чуя с нея, към 20ч., когато аз вече пътувах и пак разтроена вика побърквам се в тая стая, няма тв, няма други хора, няма телефон.. (Да вметна, майка ми е най-дейния човек на планетата, тя не спира да говори по телефона, работейки, постоянно тича на някъде и прави по 1000 неща едновременно).. Казвам ви не знам как изкарах тая нощ, сутринта отидох в 8ч в болницата... Едно лудо чакане да се освободят легла в следоперационните стаи, доктора имаше 3 операции за закуска  pleasantry , както той казва.. Е обикаляне му ударих навъртях километража.. В 11:30 излезе от операция и отпред кого да види - МОЯ МИЛОСТ (вече се бях погрижила старшата акушерка и сестрите да е намразят-поне хиляди пъти попитах, кога мамка му ще качат и майка ми, а те казаха че доктора е казал, да не я пипат, докато не излезе той да си я премести). Като ме видя доктора вика, а бе ти си откачена, дръпнах го и викам хайде да видя майка ми.. Взе документите, още потен от последната операция и не релаксирал, излезе с нея, другите хора ги водят на количка, моята майка си ходи сама, качва стълби, луда работа  shok В крайна сметка са отстранили матката, била е огромна.. Пълна с малки кисти, миомни възли и много полипи, професора е гледал операцията и е казал, тази жена все едно никога не е ходила на гинеколог, това са сраствания от години.. Иди обяснявай, че просто шибаните доктори, дори и с добра апаратура са НЕКАДЪРНИ  diablo
Та, болия  сега.. Противно на нормалното, казва че да стои и седи не я боли, а да лежи да.. БОЛИ Я ГЪРБА ОТ ЛЕЖАНЕ  crazy

Ох, съжалявам за огромния пост, ама .. имах нужда да разкажа тези два ужасяващи дни  NO
« Последна редакция: април 01, 2015, 17:06:25 от alexandrova_90 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 01, 2015, 17:10:37 »

Видях, че Миленка, пише че нейното зайче не се хвали с подаръка си.. Миленка, ако съм аз твоето зайче, не съм си видяла подаръка.. Днес от Еконт ми се обадиха, че имам пратка.. Дадох адреса си на работа, колежката ми е приела пратката.. Да си призная мързи ме и нямам гра желание да се чувам с нея, че покрай това ще ме пита и още 10 неща по работа..  bad Ще помоля Илиян да отиде да ми я вземе. Принципно чакам и едни мостри на платове за шаферските рокли от Варна.. Не попитах дори от къде е пратката  pardon nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: април 01, 2015, 17:13:59 »

Тежьк е момента, ама всичко ще мине. Това е нещо, което се оправя и добре че вече сте реагирали. Малко време й трябва, но ще се вьзстанови напьлно  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #19 -: април 01, 2015, 17:29:08 »

Тони мила, всичко ще се оправи не се тревожи smile Преди няколко години и моята мама я оперираха, тка че знам какво ти е. Момента е тежък, но ще мине и всичко ще е наред.  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine ще видиш kiss2

гушки от мен
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2015, 18:08:12 »

Тони, миличка, виж, че е добре вече. Щом може сама да ходи....супер! Когато закарах мама в болницата по спешност, настоях да остана с нея в стаята, но тогава само спряха кръвоизлива, чак след месец направиха операцията. И за капак беше точно преди единя ми държавен изпит.
Трудно е възстановяването от емоционална гледна точка...но това са силни жени, не забравяй! Какво им е минало през главите, само те си знаят!
Пандичка, ще се справиш! В един момент човек губи мотивация за учене. Аз все още не мога да преживея една случка от държавния ми изпит по една от практиките. Добре,че доцентът тогава се застъпи за мен, иначе нямаше да отида да си взема дипломата никога! Такива зли хора....  beating
Аз съм почти готова с подаръка на моето зайче. Дано да си го хареса, че аз се изкушавам да се сдобия с едно такова нещо и за вкъщи. heart  Ама ММ ми наби спирачки.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 01, 2015, 18:15:47 »

Да, надявам се скоро всичко да мине.. Гадното е, че сега не може да лежи.. Не може да си поеме въздух.. Операцията я правят с робот  pleasantry и вкарват някакъв въздух в корема.. Сигурно й притиска дробовете знам ли... Вика ще се побъркам от ходене, като седна и легна не мога да си поема въздух и много ме боли... Докторите казаха, че може няколко дни да е така, колкото повече ходи, толкова по-бързо пък да видим.. Как ще спи милата не знам  girl_impossible
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: април 01, 2015, 19:22:48 »

Тони, стъпвай си здраво на краката и без повече паника. Всичко ще е наред и скоро ще се възстанови майка ти. Сега я боли гърба от напъване да стане, и врата сигурно я боли, от там вероятно и усещането за задух. Най-бързото възстановяване при коремните операции е много ходене, колко повече, толкова по-добре. Браво на нея!!! С всеки изминал ден все по-добре ще се чувства, после първоначалните болежки се забравят и си казваш "браво на мен, справих се!". Бъди там до нея за тази подкрепа и е силна мацка и да знае, че времето лети и скоро ще тича.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 02, 2015, 08:14:19 »

Добро утро сладурки, как сте днес.?
Вчера правих пролетно почистване цял ден, пресаждах си цветята, имам и няколко грудки гладиоли, ще ги засадя пък дано излезе нещо  pardon
Тони радвам се, че майка ти се възстановява вече. Тази болка я имаше и майка ми и тогава й биха някаква инжекция, но е от въздуха в организма ще премине. По важно е да не усеща болка в операцията.Бързо възстановяване и пожелавам и да се пази от тук на там никакво вдигане на тежко.
При нас тази седмица е Великден и днес ще боядисвам яйца и ще има мазане ( после ще ви покажа резултата )
Хубав и усмихнат ден на всички


* smile_morning.jpg (30.09 KB, 220x192 - видяно 2497 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #24 -: април 02, 2015, 08:23:02 »

Добро утро!!! smile

Аз съм Ден първи от ваканцията.  yahoo
Снощи ми звъни майка ми и иска днес да ходя на работа на склада (имаме склад, за които не знаят). Днес ставам, обличам се и тръгвам. Оказва се, че работника й, за който мислеше, че ще отсъства днес, си дойде!!! И аз радостна си потеглих пак към вкъщи... smile Сега си пия кафето, после мисля да започна основно почистване у нас.

Лек ден на всички! Ще рефрешвам цял ден темата, не се туткайте, а пишете.  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: април 02, 2015, 08:31:05 »

Добро утро!
Тони, бързо възстановяване на майка ти give_rose Сега се радвайте, че операцията мина. Другото бавно ще се нареди.
Наде, то да рефрешваш, ама следобед всичко се е изпокрило blum
Джоси, покажи китките, ей!
Аз днес се надявам да успея най-после да допълня подаръка за човечето и в понеделник да го пускам. Уж бързо го измислих, пък после много време отне и май няма да е точно това, което имах като първоначална идея crazy
В събота ще измрънкам на ММ да ходим за обувки. Има един склад в съседно село и дано уцеля някое намаление danceg Пък и за ММ, ако намерим нещо, ще е супер. ММ често мрънка, че има голям избор при маратонките - бял и черен модел huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 02, 2015, 09:35:43 »

Добро утро!
Тони, пожелавам на майка ти бързо и леко възстановяване! Дано всичко лошо да е зад гърба ви!
Много сте се разчистили бе, по-леко го давайте.
Който има цветя да покаже, аз ги обичам, но те мен никак и не мога да ги гледам, мрат. Майка ми има купища и всичко й се хваща, като се преместиха ми остави няколко които сега са щастливи, че ги занесох да живеят с нея biggrin
« Последна редакция: април 02, 2015, 09:38:25 от ratatui » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 02, 2015, 09:55:55 »

Добро утро и от мен!
Ние днес сме пълна колиба в офиса, даже и малка помагачка имаме. Днес ще оцветявам пеперуди, ще рисувам принцеси и кокичета.
Аз по принцип си рефрешвам темата цял ден, ама напоследък не сме много активни.  pardon
Пожелавам на всички търсещи обувки успех с намирането. Аз се изривам вътрешно при мисълта, че трябва да си търся сандали/пантофки за лятото. Краката ми се подуват от жегата и ако има много каишки, се получава нелицеприятна картинка, а и боли.  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 02, 2015, 10:00:41 »

Добро утро!
Днес от както се събудих и ми едно такова влюбено.  heart Място не мога да си намеря  heart

Вчера направих мъфините само, че под формата на сладкиш на Нат. Много добре се получи.  pardon

Нат, в рецептата, която си ми написала не видях колко яйца се слагат, но аз сложих две.  pardon

Миленка, и на мен ми харесва сакото. Много е свежо, точно пролетно.
Аз от всичко най-много обичам да си купувам рокли, рокли, рокли.  chee

Али
,
Цитат
По твоите седмици обикалях да си търся рокля за изписването. Майка мереше вместо мен, а аз си се представях как ще изглеждам
  funnytooth

Тони
, радвам се, че всичко с майка ти е минало. Бързо възстановяване й пожелавам. smile

Наде, това с рефрешването и аз го правя, но то като няма никой  nea

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 02, 2015, 10:03:29 »

Ами аз каквато съм блейка може и да не съм написала...1 яйце се слага, но може и 2 да сложиш. Зависи колко ти е голяма чашата, с която мериш.
Значи какво се получава - всички рефрешваме,ама никой не се сеща да драсне 1 ред biggrin
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines