Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239195 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: април 01, 2015, 09:40:50 »

Здравейте!
Тъкмо щях да пиша в старата тема и се оказа, че вече е заключена. Чак след това се усетих, че сме започнали нов месец!  pardon

Ето първо малко кафе с любимите ми сладки:


Аз вчера карах първи воден от 90-дневната диета, ама май ще ми е последен и следващите 2 ще ги пропусна - не ми се отразява добре.
Сега чакам от няколко места да се свържат с мен по различни причини (къде от здравословно естество, къде за работа) и малко се изнервям, та имам нужда да си отклоня вниманието с нещо. Така че - пишете, пишете! smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 01, 2015, 09:54:19 »

Супер, имаме си нова тема.  danceg От сутринта я търся.

menyanthe, благодаря  give_rose

Много се чудя на хората, които успяват да издържат цял ден само на вода.  shok Това е голям стрес за организма, според мен. Без храна не мога. Изнервена съм, боли ме глава, лошо ми е.  nea

menyanthe
, дано само добри новини да получиш.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 01, 2015, 09:57:29 »

Честит Първи Април, работливки! Излъгахте ли вече някого? Аз разкачих мишката на колежката срещу мен, но не го понесе добре и се нацупи. Ама й мина вече biggrin

menyanthe, и аз така се засилих в старата тема, даже търсих картинка като за първи април. Изобщо не се усетих, че започваме нов месец и нова тема.  crazy
Макароните вече са и мои любими сладки.  heart Дори ще ги подаряваме на гостите на сватбата. Към момента, в сладкарска къща АБИ са нацелили вкуса. Учидващо в Le Gourmet de Paris наподобяваха обикновени целувки, липсваше вкуса на бадема. Но пък кремчетата бяха много приятни.
Стискам палци да се обадят с добри новини!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: април 01, 2015, 10:56:07 »

Да ни е честита новата тема!
Аз вода обичам и то много. Спокойно си карам само с нея. Ама имам причина да забравям да ям.
И понеже говорите пак за храна ето ви нещо шеговито за днес. Wink
Нашият кум днес има рожден ден, обаче няма да празнуваме заедно. После ще се наприказвам с кумата koko6ka koko6ka
Дано следобед става за хубава разходка, че сега е ужасно sad


* images (1).jpg (12.02 KB, 187x270 - видяно 3111 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2015, 10:59:32 »

Нанси, и на мен са любими!

Менианте, страхотна лентичка си си сложила smile
Дано ти се получат нещата по всички фронтове. И аз съм нещо изнервена последните два дни, откак се прибрах от театралния маратон, реалността ме дразни яко.

Тони, благодаря за помощта за тортата, изядохме си я сладко сладко с приятелката ми овне. heart

Аз сладкиши обичам всякакви, но напоследък налитам на торти, еклери, скалички и прочие. Направо изпитвам нужда. Моите мъфини вкъщи  винаги са вкусни, но почти никога не са надути и големички. Такъв ми е късметът- на вид не докарвам десертите, само на вкус. smile
За хвърлянето на дрехи- хвърлям всичко което видя че не ползвам повече от един сезон. за спомен си пазя 3-4 дрешки тип, абитуриентска рокля, абсолвентска и една поличка дето ми е от хубавите тийн години . всичко друго подарявам моментално. smile
за обувките и мен ми се реве всяка година.всичко ми убива или ми хлопа. beating
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 01, 2015, 12:05:38 »

Обувките са ми страшен проблем и на мен - дори сандали трудно си намирам удобни.  nea
Заради това карам с тези, които имам, докато е възможно - тръгвам да си търся нови едва, когато са скъсани старите или много зле. Или ако ми трябват някакви по-специални за някакъв повод. Иначе е някакъв кошмар.  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 01, 2015, 12:15:22 »

Да се запиша и аз тук. Оф забравих, че съм от по-рано на работа. До после.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #7 -: април 01, 2015, 15:04:58 »

Хей сладурки в новия месец...

Къде са всички днес??? Няма никой, моето зайче гледам не се е похвалило с подарък cray дано да го е получила де...

Аз днес се скапах от чистене ама , за да не се повтарям в постовете (писала съм в бебешките теми), само ще кажа че цялата седмица така ми е тръгнала и продължава... Утре ще идва женицата за която ви бях споменала, да направи пролетно почистване и аз ще и помагам, защото тя жената ще си чисти, ама като чисти някой трябва да подрежда и тн и тн... Голямо съм мрънкало хахах

Аз днес никой с нищо не излъгах, но пък си поръчах онлайн сако за мен, че нали майка ми и една приятелка ми изхвърлиха всичките дрехи почти , та са ме оставили без нищо връхно за пролетта и лятото..

Я си кажете мнението? http://dpoint.bg/jenski-drehi/saka/vtaleno-damsko-sako-na-cvetia-maria.html
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #8 -: април 01, 2015, 15:15:32 »

Миленка, то и аз нещо съм скапана като теб sad Тия дни нямаме асансьор и супер много се натоварвам. Мъкна малката и багажа надолу, тичам до нашите, взимам количката, пак надолу... После в обратен ред - нагоре. Снощи всичко ми туптеше. Хич не ми пречи, когато съм сама, обаче с дребното... sad Зор! Най-ме е яд, че така губя супер много време и не мога да си свърша набелязани нещица, включително подаръка за моето човече.
Сакцето е супер свежо. Много обичам такива спортно-елегантни дрехи. Обаче от интернет не пазарувам. Губи ми се тръпката от обикалянето по магазините. tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 01, 2015, 15:16:56 »

На мен много ми допада сакото. Обичам всякакви дрехи за горната част на тялото и рокли на цветя, към поли и панталони на цветя съм по-консервативна.

В петък децата излизат пролетна ваканция и си заминават, така че вече нямам търпение  Eeager Този месец 90% от него прекарах в тяхната къща и ми се иска да си постоя малко в моята smile Днес те са така добри да останат до по-късно в училище, така че съм си сама, което също е добър вариант. Почти съм сготвила, даже малко ще поуча smile

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #10 -: април 01, 2015, 15:25:01 »

Али аз да ти кажа рядко купувам от нета, но предвид това че сега не мога много много да обикалям, такъв тип пазауване ми е вариант. Пък аз съм странна - ако обикалям обичам стария тип магазини, а не да се забия в някой МОЛ. И без това по моловете всичко ми  е еднакво и мми е скъпо. От интернет пазарувам само блузки или в случая сако. За друго не смея - трябва си да премериш, да видиш как ти стои.....

Панди стига с тва учене бре жена, имам чувството че само учиш.....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: април 01, 2015, 15:40:01 »

Миленка, все едно за мен говориш funnytooth Аз също много мразя да се набутам в някой МОЛ. Друго си е да се шматнеш по улиците от магазин в магазин... Да видиш някой, да поседнеш на кафенца. То не, че не може в МОЛа да стане това, но е друго да те пекне слънчицето. Sunshine
Аз освен големи магазини (в смисъл някоя верига магазини), пазарувам и от тайни места Wink Имам си такива любими малки магазинчета, в които може да намериш добри инцидентни находки. По твоите седмици обикалях да си търся рокля за изписването. Майка мереше вместо мен, а аз си се представях как ще изглеждам funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 01, 2015, 15:47:23 »

Ooo, много е свежо това сако! Останаха ми очите в него! Ама не смея да поръчам сако по интернет, че в 90% от случаите ми стоят ужасно. Явно имам по-тесни рамене...
Аз също харесвам дреи на цветя, но панталони и поли на китки не ми пасват на вкуса много- много.
Миналата година си поръчах една рокля от fukli.com или bg и излезе бая сполучлива.
И аз нещо не долюбвам моловете, обаче пък няма много време да се шматкам по магазините. cray А и няма с кого, че всичките ми дружки заминаха по чужбина и мъкна ММ с мен. Добре поне, че имам няколко свестни колежки, с които да излизам на кафе и имаме обща приказка. Масово всички си говорят за диети, някакви тибетски упражнения и болни деца. Аз не съм компетентна по никоя тема и слушам ли, слушам...
Пандичка, много ли имаш още или вече си на финалната права?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 01, 2015, 15:58:03 »

Добър ден и от мен!
Записвам се да следя новата тема, благодаря ти менианте, че я направи! Пожелавам ти хубави новини по всички фронтове!
Аз няма с какво да се похваля, само да ви предупредя да се пазите, че има някакъв ужасен стомашен вирус, който се разпространява много бързо и е силно заразен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 01, 2015, 16:05:42 »

Миленка, уви не е само са уча. Поскоро постоянно стоя пред лаптопа и гледам във файла и от време на време написвам по някое изречение. И в момента това правя - чета една книга дето съм я превеждала миналата година и си отбелелязвам какво ще използвам от нея и от време на време наглеждам яденето или пиша тук smile

Нанси, уви не съм на финалната права, а би трябвало. По-старите съфорумки знаят, че научната ми ръководителка не остана очарована, че се омъжих и че 2 месеца покрай сватбата не правих нищо по дисертацията. След това започна много да ме тормози и от всичкия стрес миналата година се разболях и 4 месеца не си отворих лаптопа. Та сега, въпреки, че получих малко удължение, съм изостанала. Просто тя си представяше, че както като бях студентка само ще уча денонощно, че така ще е и сега, а аз нямам толкова воля може би като преди, а и все пак обстоятелствата се променят, та само се дразним една на друга. Но в момента сме в ок отношения. Ох и теб отегчих с моите глупости.

А преди много обичах да ходя по моловете - зимата е топло, а лятото хладно и всички магазини са накуп. Обаче, тъй като за работа не ми трябват много хубави дрехи, взех да си пазарувам основно то Лидл, за да си ги износвам. По хубавите ми само си стоят в шкафа.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines