Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:18:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно-зимни бебета Октомври-Ноември-Декемвр  (Прочетена 53615 пъти)
 
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #75 -: декември 03, 2015, 10:39:03 »

Мая, това със СУшоара blum ще го пробвам задължително, благодаря че ми напомни за него. За Боуен ще погледна, ама се съмнявам тука да има такъв. Тука обичат лекарствата angry аз й давам Овол и чакам да  ми пристигнат хомеопатичните за газове. При нас няма спане, като заспи голямто се събужда малкото и с малкото може да откараме до 5 сутринта, и само придремваме между хранене. angry после голямото става за училище, а аз трябва да съм готова с обяда й за училище. В един омагйосан кръг сме!!! nea

Прегръдки  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 03, 2015, 12:48:08 »

Мая, това със СУшоара blum ще го пробвам задължително, благодаря че ми напомни за него. За Боуен ще погледна, ама се съмнявам тука да има такъв. Тука обичат лекарствата angry аз й давам Овол и чакам да  ми пристигнат хомеопатичните за газове. При нас няма спане, като заспи голямто се събужда малкото и с малкото може да откараме до 5 сутринта, и само придремваме между хранене. angry после голямото става за училище, а аз трябва да съм готова с обяда й за училище. В един омагйосан кръг сме!!! nea

Прегръдки  heart


Като изключим това,  че при нас са не колики,  ами зъби,  ситуацията е същата.
Явно с две деца с такава и по-малка разлика,  е така.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 03, 2015, 16:16:04 »

Моите имат 7 години разлика, но къпем бебето по-късно и докато се нахрани става 23-24ч., а в 6,30 ставам да правя закуска на баткото и да го изпращам на у-ще т.е. 1 час гледам нацупена, заспала физиономия, но сърце не ми дава аз да дремя, а те с баща си да се оправят сами особено като знам какви са бутнежи и двамата ... Пък и да се усеща, че съм наоколо, не само при бебето.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 10, 2015, 14:59:57 »

Много хубава положителна статия за кърмещите и храната, която консумират:

https://xedra.wordpress.com/2012/11/26/momdiet/

Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines