Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:23:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно-зимни бебета Октомври-Ноември-Декемвр  (Прочетена 53629 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #45 -: август 28, 2015, 12:52:30 »

Допьлвам, че трябва да са кратки фразите (дори не е нужно да са цели фрази), за да може бьрзо да се чете и да не слага императиви, за да има екипа вьзможност да действа при усложнения.

Планьт на Ани е много добре формулиран  good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 21, 2015, 08:15:36 »

Ахойййй, пълна пустош тук! Явно всички са в трескави приготовления или не съвсем? Wink

Аз започнах малко по малко с дрешките, а при влизане в девети месец мисля да купувам всичко останало, че около мен всички родиха вторите бебета по-рано и да няма изненади. Например както таткото забрави порт бебето при изписването на Симеон ... а ноември не е баш за гащиризон.
Обаче като видя този списък от две стр. за пазаруване и се стряскам, забравила съм поне половината измишльотини.

Иначе бебка е добре, рита мноооого, още по-трудно се спи, вече е 2400. При следващия преглед ще избираме дата за секцио.

Хайде казвайте вие как сте? Кои мами са от Сф и някоя случайно в Лагера?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 23, 2015, 13:18:19 »

минавам да споделя радостта си с вас - на 18.10.2015г. в 7:50ч. сутринта се появи моя прекрасен син Здравко 3050гр. и 50см. .. бях забравила колко са мънички бебетата в началото, особено като дъщеря ми се впусна към мен и имах чувството, че не е на почти 3 годинки, а поне на 10 biggrin не мога да ви опиша колко съм благодарна на Господ, че ме направи майка за втори път heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 23, 2015, 13:27:44 »

Честито второ щастие Рафаела, да е много здрави щастлив малкия мъж с това прекрасно име!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 26, 2015, 12:49:32 »

Честито бебче! Да е здраво, усмихнато и лъчезарно! smile

Каката напира ли много да го гушка? Има ли някаква проява на ревност или още е рано да се каже? И на нас ни предстои реакцията на баткото (на 7 год.) и затова питам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 26, 2015, 13:11:05 »

Честито бебче, Рафаела! Да е жив и здрав, много щастлив и да ви радва непрестанно  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 26, 2015, 14:01:25 »

Рафаела, честита радост. kiss2 Да е жив и здрав малкият Здравко и много да ви радва. smile
На теб бързо възстановяване.
Пожелавам на цялото ти семейство много здраве и любов!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 30, 2015, 09:27:31 »

Благодаря ви, момичета! И вие бъдете живи и здрави!

Мая за момента няма ревност, а само голямо желание да помага - смяна на памперс, къпане, мазане .. голяма веселба е на моменти, щото имам чувството, че каката е като един малък октопод - на мен ръцете не ми стигат да я озъптя, а тя успява да направи 10 бели на куп biggrin
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #53 -: ноември 10, 2015, 12:31:11 »

Честито Рафаила! Да ти е жив и здрав малкия Здравко! Пожелавам му щастливо и безгрижно детство! heart

А сега и аз да споделя с вас, моята радост Валентина се роди на 2/11 yahoo
Роди се  3580гр и 50см, родих секцио и всичко мина идеално! в болницата ми уважиха всичко написано в плана за раждането, дори ми я дадоха в интензивното, а преди това бяха дали на таткото за кожа-до-кожа!
Софи е много щастлива около бебето, тя беше с нас в болницата и я видя веднага след раждането,иска да я пипа и да я целува непрекъснато. на следващия ден преди да дойдат с майка ми в болницата, тя ми се обажда и ме пита "къде е бебето?" аз и казах, че е при мен и я чака и тя вика "ок кажи и че идвам..." Явно се беше притеснила да не съм го върнала бебето. Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 10, 2015, 12:38:08 »

Прити, честита радост!  Нека да расте здрава, щастлива и заобиколена от любов и топлина!  girl_in_love
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 10, 2015, 12:43:22 »

Честито, Прити smile Бъдете здрави и нека малката не спира да ви радва  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #56 -: ноември 11, 2015, 11:21:41 »

Prety, едно голямо ЧЕСТИТО !!!
 heart heart heart heart heart

Да ти е жива и здрава ! Много е радвам за вас. Браво за хубавото раждане ! Прекрасно име сте избрали. Да минаваш да ни разказваш как е с каката.

Нацелувай бебенцето от мен.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 11, 2015, 14:06:37 »

Prety, честита бебешорка! Да е здрава, усмихната и лъчезарна smile

В Сф ли ражда и къде?
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #58 -: ноември 12, 2015, 10:26:33 »

Благодаря на всички за пожеланията!

Мая, как си? до къде стигна с приготовленията?

Софи за сега се държи нормално, не е показала признаци на ревност или нещо подобно. Гледам да не свърьвзвам нейните действия с бебето, примерно "не крещи, защото сестрати спи.." Ами и казвам просто, да спре да крещи/писка или другите шумни звуци който издава.. tease Тони веднаж и направи забележка от този род и последва рев и оплакване и си научухме урока pardon Надявам се периода на адаптация да премине леко, Дай Боже!

Мая аз раждах в Ливан, ние за сега живеем тук. РАждането и изобщо цялото преживяване и всичко което ми позволиха беше изненада за мен. На разговора с акушерката преди да родя, ми каза че полувината от мойте искания няма как да се получат. ПОсле в деня на раждането се случиха, за моя голяма изненада! heart
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 12, 2015, 14:45:16 »

Аааа далечко си значи от Сф smile Много интересно, как се озовахте там? Когато имаш малко време разкажи за живота в Ливан и каквото се сетиш още. Софи на градина ли е? Много добра идея да не се свързва молбата за спиране на крякането и пискането с бебето, за да не се дразни излишно по-голямото дете. До към 4-ти, 5-ти месец бебето спи доста дълбоко и обикновено не му пречи шум (освен ако не е силно пищене), но ние по принцип правим забележка за Симеон, ако крещи едно защото ни дразни, второ да свиква да се държи културно. Но наистина не трябва да се натяква непрекъснато бебето това, бебето онова.

Аз съм добре, малко хремава, почти готова и почти на финала. Ти естествено ли ражда? Аз ще съм секцио и няма какви искания да предявявам, освен да ми донесат бебето на същия ден в реанимация, което не съм убедена, че ще се получи sad Но съм избрала конкретен доктор в определена болница и ще търпя.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines