Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:29:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 10 част  (Прочетена 124006 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 24, 2015, 09:07:32 »

Когато разбрах, че Ананда спират с декораторските торти, докато декораторката им е в отпуск по майчинство  Oh my ... Определено не е нормално толкова широк сегмент от бизнеса ти, да е зависим от един човек  pardon crazy Хубаво е, че ценят труда й, много е добра, ама все пак  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 24, 2015, 09:09:55 »

Тони, донякъде е разбираемо. Знаеш как е в сладкарския бизнес, няма толкова много добри декоратори и хората гледат да си ги пазят. Но тортите им са уникално красиви, спор няма. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 24, 2015, 09:16:18 »

Така е, много си права, но нивото на което работят Ананда.. Определено могат да си позволят добър декоратор, а такива има, просто си ценят труда..  give_rose
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 24, 2015, 10:48:06 »

Всъщност декоратори има много... Тук, във Варна, има страшно много момичета (не работят в сладкарници), които правят уникални красоти. Даже мислех да поръчам тортата от една от тези мадами, но не осигуряваше транспорт и се отказах. Иначе по снимките, които разгледах, по-красиви и добре изработени торти не бях виждала дори и в най-скъпите и реномирани сладкарници smile Така че могат да си намерят декораторка по заместване, докато тяхната си гледа бебчето smile
А ето и тортата, която ние си избрахме, поръчахме я в сладкарница La more, жената каза, че ще я направи без проблем. Избрахме си кремовете да са крем брюле и чийз крем, със сладка от боровинки и от череши. Дегустационната торта беше мн вкусна smile Малката тортичка сме я избрали за кумата:


* торти.JPG (33.47 KB, 618x318 - видяно 810 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #19 -: април 24, 2015, 10:50:38 »

Моята също няма да е от сладкарница, а от една мацка, която ще се жени преди мен хихи и си ги прави вкъщи сама, с малко помощ от мъжа ѝ и са уникално вкусни и красиви  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 24, 2015, 10:52:24 »

Ina, тортите изглеждат супер, дано и реалния вариант да се получи така.. Браво Bravo

Фериботка
, ти ли беше позната на Лили ? Да не би да се жени тя  huhhuh.gif Ох, обърквам се хахах
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #21 -: април 24, 2015, 17:33:28 »

Свързах се с Ананда - не приемат поръчки  angry

Май ще се спрем на 100 грама сладки, от снимките на всички сладкарници те ми изглеждат най-изпипани. Някой може ли да потвърди дали са им красиви декорациите наживо?

Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #22 -: април 24, 2015, 17:36:06 »

Някой може ли да коментира Гаврош и 100 грама сладки по отношение на декорация и външен вид на тортите?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 24, 2015, 17:45:57 »

Аз лично не харесвам 100 грама сладки. Каквото съм си купила от там, ме е разочаровало. На вид са хубави, съдържанието за мен е  NO . Купувала съм сладки,соленки,курабии,мъфини, френски макарони -няма да повторя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 24, 2015, 20:13:11 »

Твърдо за ГАВРОШ пред 100 грама сладки, не говорим за дребни сладки, а за сватбена торта, която е компилация от вид, вкус, стил .. Няма база за сравнение  nea Принципно във всяка от сладкарниците, които са по-известни в София, могат да направят визията да изглежда като от показа снимка.. Друг е въпросът за вкуса...
« Последна редакция: април 24, 2015, 20:21:33 от alexandrova_90 » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 24, 2015, 21:51:39 »

За Гаврош. good Поръчвали сме няколко пъти от там(обикновени и специални) и сме много доволни като визия и като вкус. За сватбените торти ще се изкажа след малко повече от месец smile
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #26 -: април 25, 2015, 11:03:28 »

Очаквах, че всички единодушно ще препоръчате 100 грама сладки и много се изненадах  smile Аз съм опитвала само сладките на 100 грама сладки и винаги са ми харесвали, но наистина нямам опит с декораторски торти изобщо :-).

Бях се насочила към 100 ГС, но в такъв случай променям курса !!! Много благодаря за мненията  Bravo Bravo Bravo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 25, 2015, 18:47:37 »

Направих си топера за тортата! Мнооого съм доволна, това, което искахме беше свършило в ebay, и се принудих да си го направя сама. Надмина ми очакванията.  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 25, 2015, 19:40:45 »

Снимка? smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 25, 2015, 21:45:46 »

В албума Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines