Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:05:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мебели Явор или Виденов предпочитате?  (Прочетена 27387 пъти)
 
sanchez
Регистриран

Публикации: 1


« -: март 25, 2015, 12:10:12 »

Здравейте,

Имам следния въпрос, търся да закупя детска стая, и се спрях на един модел от фирма Явор, супер свеж. Във Виденов също има, но като че ли качеството ми се стори по-ниско, което малко ме притеснява... яко някой е супувал от Виденов, би ли могъл да ми даде малко повече мнения?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 25, 2015, 12:38:22 »

Определено на Виденов са с една идея по-ниско качество  NO Но пък и са по-евтини. Зависи колко време мислите да я ползвате детската и дали е фрапантна разликата в цената. Лично аз се спрях на по-евтиния вариант защото децата така или иначе не пазят и като ги съсипят за няколко години няма да ме е яд, че съм дала цяло състояние  pleasantry но мисля двете да поделят стаята максимум 5 години. Така че, избора си е ваш!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 25, 2015, 12:42:11 »

Аз съм купивала мебели от Виденов - секция и диван.
Секцията дойде тук таме олющена (точно с цел обзавеждане на детска стая на тинейджър)!  nea  Диванът за сега е ОК.
Наши приятели имат холна маса и маса за трапезарията от Виденов. Мебелите се от масивно дърво и са доволни от изпълнението. Вече няколко години се използват, не се забелязват следи от употреба и повърхностите не са се надраскали.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 26, 2015, 13:37:38 »

Не харесвам, нито едните, нито другите. Имаме маса на Виденов (холна) не е никак хубава, но предвид на това, че я поръчах по интернет  crazy Може би е направо 6+. ММ няма търпение да я сменим хаха  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 26, 2015, 13:52:19 »

И двете марки са евтини и некачествени.  Има по прилични марки за детски мебели на добри цени като Ирим примерно.
Активен
Maret
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #5 -: юли 15, 2016, 16:28:04 »

Виденов НЕ НЕ НЕ. Вече си изпатих с една спалня  beating пък до сега не съм чула нищо добро за тях. Много ниско качество, безумно ниско. То за тея пари всъщност няма какво да се очаква.
Активен
TheEconomist
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #6 -: август 09, 2017, 21:02:15 »

Нито "Явор", нито "Виденов". 
Активен
m0nika
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #7 -: април 11, 2018, 13:13:55 »

Понякога човек трябва да се разграничи от марките и фирмите, които непрекъснато ни поднасят под различни форми на реклама. Казват, че човек първо работи за името си, а после името му работи за него - точно тогава си проличава кои са истинските професионалисти и тези, които вече си мислят, че са постигнали всичко и могат да си позволят компромиси.

Това не е само в мебелната индустрия, ами нявсякъде. Мислиш, че купуваш продукт или услуга от "лидер" на пазара, а в крайна сметка изпадаш в тих ужас.

В този ред на мисли искам да спомена как преди година попаднах на един магазин за мебели (дано не прозвучи като реклама), Мирчеле се казва. Минавах случайно и реших да се помотая вътре, да разгледам за нещо ново за спалнята. Нямах намерение да купувам, но хората ми обърнаха такова внимание все едно съм тяхна дългогодишна клиентка с ВИП карта smile

Отплеснах се малко, исках да кажа, че трябва да се обръща обективно внимание и да се прави разлика между "лидерите" и хората, които не гледат колко минути остава до края на работния ден.
« Последна редакция: април 11, 2018, 13:20:37 от магито » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines