Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:13:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Гласуването приключено: март 24, 2015, 19:23:46 )
Да - 8 (100%)
Не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 8

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искате ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Прочетена 49512 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 04, 2015, 13:36:17 »

Инче, заела съм нисък старт към вратата и чакам ММ да се натутка. Оххх.....нямам търпениееее. Аз съм обичала изненади,беее! Не знаех! Girl_hide

Едит: Еконт работят до 13ч в събота. Damn.
« Последна редакция: април 04, 2015, 13:52:52 от nansita » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 04, 2015, 13:56:06 »

Пу първа!

Днес, както си спях и по едно време усещам, че ММ се суети около нощното ми шкафче. Отварям очи и той ми казва:"Хайде, ставай Панде, имаш смс от Еконт!!!" И както бях много заспала веднага скочих и се оправих по най-бързия начин. По пътя до офиса се чудех, от кой ли е, но се оказа, че съм имам правилно предчуствие Wink  blush  fiibi_bg  yahoo danceg yahoo
Там ми дадоха един голям кашон и само надписът Fragile ме спря да не тичам до нас. Най-после у дома започна разопаковането. Понеже съм лакомия първо се хвърлих на козунака  Torte После прочетох картичката, която много радва всички у нас smile Чинията е толкова красива, че ми иде да я сложа на стената, а Линдорчетата нямат нужда от коментар  Rabit

fiibi_bg, много ти благодаря!! така усмихна денят ми, от днес ми е празнично вече. цял ден само се усмихвам и всичко ме радва smile за пореден път съм много щастлива, че се включих в размяната!!!   heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart



Моето подаръче ще пристигне в понеделник, някой да го очаква  Wink blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: април 04, 2015, 14:02:02 »

 Oh my ... Леле, Фийби, какви чудеса си направила...
В понеделник ще има много зарадвани душички. Да се похвалите всички, ей! Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #78 -: април 04, 2015, 14:22:50 »

Олеллелеле и аз искаааааммммм !!!!! Лигите ми, ах лигите….
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 04, 2015, 14:37:16 »

Ей ,много се радвам ,че всичко си цяло целеничко.Понеже много бързах ,че нямам никакво време /всички болни вкъщи и работа до ушите /,писах картичката на крак в колата ,пред офиса на Еконт.Та исках да кажа ,че по принцип пиша по красиво и умно хахахаха  yahoo yahoo yahoo ,а относно подаръка козунака аз съм го правила предишната вечер ,чинията е ръчно рисувана /не я мий с абразиви и гореща вода/ ,а Линдчето наистина няма нужда от коментар.Много силно бях изкушена от всякаква панденски истории ,но в крайна сметка се отказах и заложих на това подаръка да си е типично в мой стил,а именно :нещо домашно ,нещо луксозно и нещо арт .

Хайде стига съм се обяснявала ,дано да ви е вкусно smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 04, 2015, 14:43:00 »

Много ни е вкусно, ей сега пак нападаме козунака, аз си знаех, че е домашен smile Чинията още не съм я мила, че ме беше страх, благодаря за инфото за нея.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #81 -: април 04, 2015, 15:28:22 »

 Пандиии страхотни са нещата, браво на Фиби. smile

Моето зайче нещо се губи sad уж първа изпратих с голямо желание, ама... Шанс... Аз пък затова реших да изпратя още едно подаръче на още едно зайче ей така за кеф хихихи... Някой във вторник да очакваааа lol)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 04, 2015, 19:32:29 »

Ех, че красотиии!
Днес завърших подаръка, опаковах го и ще го пусна другата седмица. Умишлено няма да казвам кога, за да не разваля изненадата на моето зайче.
Фиби, ти ли прави козунака? Може ли рецептата? Тази година съм решила да се опитам да направя домашен. Аз  heart козунак!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 06, 2015, 07:41:26 »

Ох, ох, ох.. Първо да се извиня на прекрасната Миленка, че със закъснение си видях подаръка... И ти благодаря безкрайно много, знаех си, че си ти  heart Момичета, прекрасен е!!! Толкова зареждащо ми започна седмицата...  Всички колеги като дойдох ми викат, айде беееее, цяла седмица се точим на тоя подарък и се чудим, дали да не го отворим и да се направим, че не е пристигало нищо  tease













Съдържанието на картичката ще го запазя за себе си.. трогателно и прекрасно  heart
Благодаря за кошницата, наистина всички кошници, които гледам са ужасни.. Твоята е прекрасна, нямам търпение да я използвам. Обещавам ще съм внимателна и ще ти я върна все така прекрасна  LOVING kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #84 -: април 06, 2015, 08:47:06 »

Прекрасни неща е пратила Миленка! Аз най-много харесах пиленцата. Толкова са зареждащи Bravo
Днес трябва да има подаръковалеж... Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 06, 2015, 09:33:14 »

Ама не е честно!
Сутринта си пуснах поста за подаръка със снимки, а сега го няма! Не се е публикувал явно.  shok

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 06, 2015, 09:34:33 »

Хахахах Пу първа бяяяяяяях  yahoo blum blum blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 06, 2015, 09:36:50 »

Много добра идея, да ти заеме кошницата ! Прекрасни пиленца и яйчицееее  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 06, 2015, 09:52:46 »

Тони, страхотни са подаръчетата на Миленка! Пилетата са страшни!  heart

Ще се опитам да пресъздам емоцията от поста тази сутрин.
В събота сутрин се събудих от едно известие за пратка,която ме очаква в офиса на еконт. Да, ама офисът на еконт е до работа. Та, докато се натуткам да стана и да се облека, едни приятели от Плевен звъннаха, че са в София за малко и ние отлетяхме в посока Студентски град, за да изчакаме дружно един кандидатстундент да приключи с изпит. И така си чакахме до ранния следобед. Прибрахме се вкъщи, аз се нагласих да тръгвам към Еконт, обаче ММ установи, че работят до 13ч.
Чак тази сутрин успях да си получа изненадата от Еми  heart
Еми, хиляди благодарности за чудесния подарък. Вече ми е съвсем празнично и неработещо smile
Еми е избрала една чудесна книга, която слагам най-отгоре на камарата с книги, които съм си подбрала. Довършвам "Подвижни образи" на Тери Пратчет и се залавям с "Какво общо има любовта" на Луси Бродбент.
Аз съм голям фен на Рефан и ще допълня колекцията с нов крем със страхотен пролетен аромат.



Edit: Ха, сега стана!
« Последна редакция: април 06, 2015, 09:55:29 от nansita » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 06, 2015, 10:01:24 »

О, супер е.. Да кажеш после, как е книгата  Bravo good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines