Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:01:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vampire13 - 18.04.2015 г.  (Прочетена 29549 пъти)
 
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 21, 2015, 16:12:17 »

И понеже ти си следващата, щом станеш - яж, и хапвай по малко когато можеш, ние успяхме да хапнем малко чак след рязането на тортата
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 21, 2015, 16:16:45 »

Лелее, много гадно да ти изкъртят вратата! Радвам се,че сте изкарали весело. Чакаме снимки Wink
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 21, 2015, 17:13:02 »

Аз като се сетя как бях на бала ми , представям си как ще съм на сватбата. Няма да ми е до ядене със сигурност .  nea  sad

Хайде качи някоя любителска снимка !  yahoo
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 21, 2015, 17:42:00 »

Качих 2те професионални снимки които имам! Дано съм се справила с албума! blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 21, 2015, 18:08:38 »

Много сте красиви! Чудесни снимки! Пожелавам ви да се обичате още дълги години както се обичате сега!  heart heart
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 21, 2015, 18:35:24 »

Все още ме държи еуфорията, smile питайте каквото се сетите
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 21, 2015, 19:23:25 »

 Bravo Прекрасни сте !!!!!!  weddingday
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 22, 2015, 08:15:38 »

Чудесни снимки. Ще чакаме още. smile

Разкажи ни малко повече за купона. Имаше ли препъни камъни или всичко мина като по вода?
Как се справи детето с речта?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 22, 2015, 08:23:26 »

Снимките са супер!  Bravo Имаше ли непредвидени ситуации, гостите останаха ли доволни, какви подаръчета им подарихте вие (ако имате такива); какви подаръци получихте или повече ви дадоха пари?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #39 -: април 22, 2015, 08:55:26 »

Много  сте сладки, чакаме още снимки и разкази.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 22, 2015, 17:10:46 »

аз чакам да чуя ( прочета) разказа smile винаги съм си мислила, че разказа за една сватба през погледа на булката е най-красив и най-жив smile
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 23, 2015, 09:40:40 »

TeddyLisheva, незнам как е при другите булки но на мен всичко ми мина като миг. Има хора които са били у нас, а аз не съм ги видяла...., дали от напрежение и еуфория, дали заради много по-ранното пристигане на младоженеца, но за жалост е така...
Майка ми пък, е още по зле, на нея и се губи много повече, макар да и е трета сватба smile/имам двама по-големи братя, вече женени/ Оправданието беше, че било различно да вземеш и да дадеш......
Иначе, за себе си смятам че сватбата беше весела. Забавлявах се страхотно, както и господин съпругът.
Закъсняхме за ритуалната, но нямаше проблем. Църквата беше чудесна, тъкмо реставрирана и макар ритуала да беше пълен /около 50мин./ всичко беше прекрасно.
За жалост се разминахме с 2изненади, понеже не пуснаха малкия кум от болница. Едната изненада е била да води църковния ритуал заедно с попа, който му е вуйчо /брат на майка му/, а втората е била речта.
И както обикновенно става, ние жените оправяме положението та кумата каза речта smile
Имахме си стандартните ритуали:
Посрещане и захранване на младото семейство, Реч на кумата  smile, Първи сватбен танц, разчупване на питка, Поздравяване на гостите, Надиграване за даровете, Букет, Жартиер, Торта и Разбулване.
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 23, 2015, 11:08:49 »

Свекито беше много притеснана по време на захранването, но се справи. За жалост мен ме залъга blush и даде първо на сина си, ама нали си е нейн, пък и е самичък, айде,простено и е Wink.
Първия ни семеен танц беше на Scorpions - When you came into my life, според нас страхотна песен.
По-голямото парче от питката отчупих аз и милото малко се понацупи, но усмивката му веднага разцъфна когато след малко му подадох моето парче и взех неговото  smile! И с това имало поверие - това че съм отстъпила и съм решила да си сменим парчетата означавало, че взаимно ще си отстъпваме и ще решаваме заедно всички проблеми. Хубаво поверие, така мисля! Няма нищо по-хубаво от разбирателството  и задружността!
Подаръчетата за гостите бяха мини бурканче с мед на жените и мини шишенце с ракия за мъжете, за малкото деца които имахме бях сложила от двете smile.
На надиграването Кума реши да си плаща, понеже неможе да играе ръченица, но все го пренебрегваха...  pardon, та мина много тънко. Раздели се само с 8лв. Кумата обаче успя да си надиграе петела, и после се върна та надигра и погачата, явно опасна кума имам smile 
Имахме си и един рожденник /брата на кума/ и го изненадахме с торта във форма на кола. Направо му взехме граматиката danceg danceg danceg 
На тортата имаше и омазани, DJ каза, че наградата за най-омазаната двойка е кофа и парцал, за да почистят след себе си  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 23, 2015, 11:24:15 »

За разбулването ползвах чужд текст свален от клипче в youtube. Думите са от "Ела се вие". За мен това си остава един от най-хубавите и силни ритуали. Кумата ми свали воала и го даде на майка ми /тя милата се разплака / а тя пък го предаде на свекървата с думите "Да пазиш воала както ще ми пазиш детенцето"
Беше много емоционален момент, дори татко се е просълзил  blush. След това трябваше да поведа хоро на същата песен...
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 23, 2015, 11:28:58 »

Като цяло си остана весела сватба, много се смяхме и много танцувахме! DJ-ят се справи чудесно, макар да имахме само 1среща, 1 писмо на пощата за да доуточним ритуалите и 1 4-5мин. телефонен разговор. Имахме всякаква музика, и денс и хора и чалга и българска естрада, дори сръбско.... А бе, за всекиго по нещо. Нямаше издънки, нямаше недоволни.

Цветята ми /букет, младоженска маса, маси за гости и кола/ бяха бели и жълти нарциси, лалета още едно дето не го знам и зеленинка..., страшно съм благодарна на цветарката ми /незнам дали е редно да напиша името й/. Справи се чудесно със задачата да твори с толкова крехки и нежни цветя. Особено каскаден букет! Ще покажа всичко като излязат снимките.
Също съм много благодарна на целия екип в ресторанта на хотел Акорд. Бяха много внимателни и отзивчиви. Истински професионалисти!

Всички гости ни дадоха пари, също и много красиви букети. Цветята ми радват душата вече цяла седмица butterfly Радвам се, че всички се съобразиха с желанието ни да няма подаръци. Имаме един единствен подарък, но предполагам, че този който ни го подари ще желае да го запазя в тайна,  diablo angel съжалявам!
« Последна редакция: април 23, 2015, 12:01:00 от Vampire13 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines