Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:41:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vampire13 - 18.04.2015 г.  (Прочетена 29551 пъти)
 
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 31, 2015, 18:47:23 »

Костюма на младоженеца е в графитено сиво, а ризата е екрю, избрахме и чудесна вратовръзка /с диагонални райета и прелива няколко нюанса сиво и лентичка екрю/. Модела на костюма е спортно-елегантен и му стои много добре. Неговия е с черни кантове на джобовете: http://www.maniac.bg/#!model-exel/c1fz0
Незнам дали одобрявате, но аз страшно си го харесах с него heart ! А и на него много му допадна.
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 31, 2015, 19:31:54 »

Роклята е екрю /макар че изглежда почти като бяла/, от тафта, А силует с дълъг шлейф /40-50см/. Няма обръчи/само малко тюл на фустата за лек обем/ и е със съвсем малко дантела. А също има и едно много красиво цвете. Сигурно така звучи малко шантаво, но обещавам да кача снимки след големия ден smile . На мен много ми харесва и съм много благодарна на всички в "Лита". Ушиха я за 2 месеца, както обещаха и изтърпяха всичките ми капризи. От плата на роклята ми ушиха болеро и чантичка /тип бонбон/ smile. Мисля че ще ми е най-удобно ако чантата ми виси на китката.
Воала също е от "Лита", с цвета на роклята е и е с 5-10см. по-дълъг от шлейфа. Мисля че се водеше американски тюл, не съм сигурна, но на пипане беше много по-мек от другия вид. Съвсем изчистен е. Без дантела, без кант, само финна обшивка по края /цена-78лв./ и се чудя дали да не му нашия малко мъниста по ръба /такива, като на дантелата на роклята, само за блясък/, но се притеснявам да не стане претруфено....
Проблем са обувките, все още не съм си купила, защото немога да си харесам, а остават 18дни  cray

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 05, 2015, 19:09:57 »

Реши ли проблема с обувките?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 05, 2015, 20:52:04 »

Къде се изгуби как върви подготовката.?
Как се чувстваш.?
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 18, 2015, 08:18:44 »

Честита сватба ! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот !  twohearts
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 18, 2015, 08:53:25 »

 Сватбаааа
Честито! Много да се обичате, щастлив семеен живот изпълнен с много положителни емоции и усмивки.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 18, 2015, 10:21:35 »

Честита сватба!  weddingday Бъдете много щастливи, подкрепяйте се и се обичайте многооо!

Ние тук не сме се отказали и си чакаме разказа.  pardon
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 18, 2015, 10:49:52 »

Някой се жени днееес !! smile Пожелавам ви един истински приказен ден и един дъъъъъълъг и щастлив семеен живот, чак да ви втръсне от любов !!!  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 18, 2015, 12:11:53 »

 Сватбаааа Good luck weddingday CHEERS
Честито!
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #24 -: април 20, 2015, 07:53:17 »

Честито, пожелавам ти един безгрижен семеен живот с много любов и разбирателство.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 20, 2015, 08:12:24 »

Честито, бъдете много щастливи и се обичайте завинаги smile

Макар да не мисля, че ще прочете някое от пожеланията  blush
Няма да крия, че много ме дразнят булки, на които се прави тема, а те не влизат.. Нали, вече са си ортганизирали сватбата - форума не е нужен повече  NO Дори и на форумската среща го обсъждахме това.. Определено занапред ще се замисля на кого пускам собствена тема  nea
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 20, 2015, 10:55:34 »

Аз пуснах темата с огромно вълнение , но може би на нея не и е останало време да влиза , все пак последната седмица се тича най-много тук -там .  pardon

PS: Тони , аз много се зарадвах , като видях мойта тема и пиша с голям кеф в нея !  heart heart heart
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 21, 2015, 15:22:49 »

Здравейте, освен че ми се струпаха доста неща в последните две седмици, и имах притеснения с много болни, включително и детето на кумовете sad, ме застигна и проклятието на булките... Тъкмо си казвах че при лаптоп, таблет и настолен компютър няма как да не се измъкна, а то - рутера сдаде багажа  angry
Сватбата мина неусетно, стори ми се като миг.
Станах рано и хапнах едно корни / за енергия/, после дойде фризьорката. По средата на прическата ми даде 5-10мин. почивка за един сандвич / за което много съм й благодарна. Един съвет за всички бъдещи булки-намитайте време да хапнете докато се приготвяте/
Тъкмо приключи и си тръгна и дойде гримьрката smile......
Когато и тя приключи и тръгна и шаферките започнаха да ми помагат с роклята, се оказа че имам най-нетърпеливия младоженец  smile..... Дойде с 30-40мин. по-рано....
Пуснаха кумата да влезе при мен и брат ми заключи и затисна вратата... Мама се ошашка и вместо да го залисва с подготвената програма, му казала да влиза...., а брат ми казва "Аааааааааа, без борба не пускам" , та в крайна сметка избиха вратата с парче от касата и около 15-20см мазилка cray! Приятелите на младоженеца така го бяха смачкали на вратата, че като се отвори вратата изхвръкна като тапа  funnytooth funnytooth funnytooth
Спряхме да се снимаме преди ритуалната и закъсняхме за часа  blush blush blush..., но ни чакаха и нямахме проблем, после пак се снимахме и пак бегом към църквата....
После ресторант и веселба!
Нямам търпение да излязат снимките и да ви покажа всичко!
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 21, 2015, 15:41:23 »

Ураааааа , булка на хоризонтаааа !  yahoo Vampire13 , радвам се , че всичко е било наред !  give_rose Обаче да ти кажа уплаши ме с тази част с вратата.  shok Като се сетя , че наща врата само да я духнеш и ще падне , представям си , ако я бутнат по - силно !  pardon  funnytooth
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 21, 2015, 16:10:20 »

и аз неисках да ми трошат къщата, особенно след ремонт, но.....
да ти кажа чесно не ми пукаше, даже се смях, ще покажа щетите като излязат снимките
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines