Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:09:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vampire13 - 18.04.2015 г.  (Прочетена 29556 пъти)
 
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« -: март 19, 2015, 10:14:14 »

Хайде Vampire13 , дойде ред и за твоята темичка . Остава ти само месец до най - прекрасния ден в живота ти.Напълни темичката с много хубави емоции .  give_rose  twohearts Очаквам с нетърпение да разкажеш как върви подготовката !  girl_wink

« Последна редакция: март 19, 2015, 10:27:05 от vstambolska » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 19, 2015, 10:19:44 »

Честита тема и от мен! give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 19, 2015, 10:23:51 »

Честита темичка и от мен, дано се напълни с разкази, емоции и снимки.. Въпреки, че отдавна не съм срещала мнения от теб  pardon  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #3 -: март 19, 2015, 11:13:10 »

Честита тема и от мен. Чакаме разкази и интересни неща от тебе. Александрова и на мен ми е любим този раздел . От тук се запалих по форума. girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 20, 2015, 16:11:58 »

Честита тема и от мен! Макар, че досега не сме се срещали във форума, ще ми е интересно да споделиш за подготовката на вашата сватба.  blum
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 20, 2015, 18:00:37 »

Току-що и писах на лично съобщение ! Дано да го види и да се появи тук !  good
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 28, 2015, 11:36:47 »

Здравейте момичета, наистина одавна не съм влизала. Подготовката е почти към края и колкото по-малко остава /за правене или време/, толкова по ми се опъват нервите  smile
Кажете за какво да ви разкажа!?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 28, 2015, 11:43:17 »

Честита темичка.. Пожелавам ти лека подготовка в последните дни, по малко нерви и по приятни емоции smile
Разкажи ни за всичко от запознанството до предложението, разкажи ни за цветовете, кумовете, роклята за всичко,  което се сетиш. Ще ни е приятно да четем и  да се вълнуваме с теб smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 28, 2015, 20:22:29 »

Честита темичка!  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #9 -: март 28, 2015, 20:27:35 »

 danceg danceg danceg ура има раздвижване. Чакаме разкази.
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 28, 2015, 22:10:06 »

Хммм, запознанството не си го спомням за около 2-3 месеца работехме на една бензиностанция, после аз напуснах, но запазихме приятелски отношения smile Виждахме се веднъжа на 1-2години и се чувахме по-ядко...
Така до началото на 2008, когато се чухме за по кафе smilesmilesmile
 След това вече бяхме постоянно заедно или водехме безкрайни телефонни разговори... няколко месеца по-късно ме покани да живеем заедно и така до ден днешен...
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 29, 2015, 18:48:42 »

Предложение..... така и не получих. На сватба на едни приятели в средата на миналия май, сестрата на булката взе да се шегува с нас и да ни пита няма ли и ние да се женим вече... и той взе, че изтърси, че ще върнем поканите до края на годината /2014/ или най-късно през следващата.... и аз онемях...! Явно се е опитвал да се измъкне незнам, ама на мен само това ми трябваше diablo smile.... До края на май вече имахме съгласие за дата smile и започнах да действам по организацията! smile
Най-смешно беше че декември, когато ходих да дам размери за роклята, техните все още си мислехме, че той се е шегувал за сватбата, а ние вече бяхме капарирали ресторанта..... smilesmilesmile
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 29, 2015, 19:18:45 »

 Много ми се щеше сватбата да е в синьо, но ресторанта е в Акорд и бях ограничена от към този цвят...., там всичко е в праскова, нещо като розово и керемидено. Калъфите на столовете са бели, а за панделки предлагат розови и кафяви. Не обичам розово и си избрах кафяво, мисля че не съм сгрешила, защото така ми се вижда по-стилно.
 С шаферките имах голям проблем.... Те са две сестри, едната обаче е доста " пухкавка" smile и й беше много трудно с роклите. Аз нямам възможност да им ги купя и за да не ги товаря излишно им предложих да са с черни рокли /една черна рокля може да влезе в употреба за много поводи/. Направила съм им шаферски гривни /както и за мен и кумата/ с едно цвете, като на роклята ми и от нейния плат, но се чудя дали да не им взема и по един шал?!
 Кумове ще са ни негов братовчед и жена му, млади са, близки сме, често се събираме и винаги си изкарваме много весело, а и той работи с тях! Костюма на кума не съм виждала но кумата ще е със синя рокля... smile /това покрива ли норматива за "нещо синьо"?/
Кумовете ни имат син на 12тина години и доколкото разбрах щял да каже речта, понеже баща му много се притеснявал от нея. smile Представям си какъв смях ще падне в ресторанта, ако това наистина се случи! funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: март 29, 2015, 19:25:18 от Vampire13 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 30, 2015, 08:15:11 »

Вампирче (как се казваш между другото?), много интересна история, надявам се всички вече са повярвали  girl_haha

Не се притеснявай за цветовете, сигурна съм, че ще изберете прекрасна украса пък и кафявото не е зле. Към какво сте се насочили по-конкретно, имаш ли идея - цветята, свещи и т.н?

Малко ми е странно шаферките да са в черно, но щом така ще се чувстват най-удобно и добре, тогава нека е така. Все пак това е твоята сватба и ти имаш правото да казваш, кое и как да се прави  good

Идеята детето да каже кумската реч ми харесва ужааасно много!!!  Bravo Ще се получи прекрасно според мен, мило, трогателно и забавно същевременно smile  danceg
Активен
Vampire13
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 31, 2015, 18:30:08 »

Незнам дали е интересно, но пък е съвсем вярно, дори съм спестила малко smile!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines