Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:10:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как се вратлявате за сватбата ? smile
90 дневна диета - 7 (41.2%)
Дюкян - 0 (0%)
Адкинс - 0 (0%)
2 x 6 - 4 (23.5%)
Генетично съм си винаги в норма !! - 3 (17.6%)
Ай ша ви таковам и диетите!!! - 1 (5.9%)
Не се занимавам с диети, когато си избираш жена, трябва да я избираш не по задника ,а по характера, защото със задника ще се занимаваш от врем - 2 (11.8%)
Общ брой гласове: 17

Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се втaлявате за сватбата ? :)  (Прочетена 23000 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #15 -: април 14, 2015, 22:29:48 »

и аз се замислям за диетата на ваня червенкова чудна и невероятна ми се струва
то не че имам какво да свалям ама поне 3-4 кг няма да е никак зле
иначе тренирам по малко и ще почвам за тичам като се постопли ако не на велото
не се ограничавам особено
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #16 -: април 15, 2015, 10:06:57 »

Здравейте и от мен!

Нова съм във форума,планираме сватба края на тази година и имам да свалям между 5-7 кг и сега търся и  од одящата диета.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #17 -: април 24, 2015, 10:57:22 »

Аз няма да се вталявам.Единствено мога да започна отново да ходя на фитнес,за да извая малко фигурата.Успех на всички с постигането на целта,която сте си поставили! Wink
Активен
cinderella2
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #18 -: април 27, 2015, 00:08:26 »

Ям здравословно, не пуша, пия сравнително малко алкохол и тренирам всеки ден/през ден. Оказва се, че се чувствам не само по-вталена, но и много по-жизнена и енергична, готино е smile

Абсолютно същото правя и аз. Като тийнейджърка гладувах доста, за да съм слаба, голяма глупост! Сега не гладувам, храня се здравословно, изключително вкусно, и тренирам. Диетите са толкова нездравословни, особено тази на Ваня Червенкова. Да, свалят се килограми, но за момента, после ги качваш отново...
« Последна редакция: април 27, 2015, 00:10:33 от cinderella2 » Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #19 -: септември 04, 2015, 18:34:53 »

Според мен най-ефикасният начин е с разделно хранене.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #20 -: декември 22, 2015, 14:33:56 »

Аз правих на Ваня Червенкова диетата и свалих няколко кг, след празниците пак я почвам.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #21 -: януари 12, 2016, 00:54:28 »

Започнах да ходя на фитнес 3 пъти седмично. До май месец трябва да съм се постегнала, не искам да свалям никакви кг, според мен е безсмислено.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 12, 2016, 16:48:06 »

Иска ми се да се запишем на танци - хем, да се вталим, хем да се упражняваме за сватбата.
 Offtopic Някакво студио за валс и танго в София да препоръчате?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 12, 2016, 16:55:38 »

Не се притеснявайте толкова за килограмите.. С наближаването и с организацията ще свалите без да искате.. Особено, ако вие сте се заели с цялата организация и ако си изработвате някои дреболийки..
Аз месеца преди сватбата свалих 8 кг, нямах време за нищо, защото исках всичко да е ок.. Еми пак много неща се объркаха..
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #24 -: януари 18, 2016, 12:59:09 »

Не познавам булка, която да не е отслабнала покрай търченето около сватбата. А съм кумувала 3 пъти и съм ги изучавала отблизо булките biggrin Та си мисля, че като наближи денят, ще се разфуча и така или иначе ще сваля някой килограм. Но иначе всяка година правя 90-дневната диета, даже с половинката ми заедно я правим. В някаква по-лека форма, де. Пропускаме водния ден. Като цяло просто ни се отразява някак добре, освежава ни. Той обаче отслабва повече от мен. biggrin
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #25 -: февруари 28, 2016, 12:49:43 »

При мен стресът и натоварването ми влият негативно и обикновено когато съм натоварена, винаги качвам килограми, ужасно е. От няколко месеца и в останалото време до сватбата ходя редовно на фитнес и приемам тази хранителна добавка https://healthstore.bg/izgaryane-na-maznini/diuretici/san-shredder-70-caps , тъй като винаги съм имала проблем със задържането на вода. Роклята ми ще е тип "русалка", затова тялото ми трябва да бъде повече от перфектно до сватбата. Надявам се,че ще успея, засега всичко върви по план.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #26 -: февруари 28, 2016, 20:54:44 »

Както казах, отслабнах, но после пак си върнах килограмите. Отказвам се от диетите. Сели, ще следвам твоят режим и дано отслабна трайно най-накрая.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 18, 2016, 08:38:34 »

А ако няма по какво да се ядосваш и стресираш за сватбата, как ше отслабнеш?  pardon

И аз почнах 90 дневната и мисля да пропускам водните, дотук се отразява добре, ама май рано я почнах. За сватба в края на август, като свърши диетата имам още време да си върна всичко обратно ахаха
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #28 -: септември 07, 2016, 10:45:29 »

Не се притеснявайте толкова за килограмите.. С наближаването и с организацията ще свалите без да искате.. Особено, ако вие сте се заели с цялата организация и ако си изработвате някои дреболийки..
Аз месеца преди сватбата свалих 8 кг, нямах време за нищо, защото исках всичко да е ок.. Еми пак много неща се объркаха..
Напълно съм съгласна а с това мнение! Определено тичането около организацията е толкова голямо, че няма как да не се смъкне някой друг излишен килограм или сантиметър от талията Wink
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 07, 2016, 16:40:48 »

Моята сватба мина и искам да ви кажа, че това дето смъкнах от 90 дневната и месец преди сватбата така си и остана. Никакъв стрес не ми повлия по никакъв начин, така че добре че навреме си почнах режима, че да вляза във форма, а не да разчитам на стрес smile
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines