Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:42:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как се вратлявате за сватбата ? smile
90 дневна диета - 7 (41.2%)
Дюкян - 0 (0%)
Адкинс - 0 (0%)
2 x 6 - 4 (23.5%)
Генетично съм си винаги в норма !! - 3 (17.6%)
Ай ша ви таковам и диетите!!! - 1 (5.9%)
Не се занимавам с диети, когато си избираш жена, трябва да я избираш не по задника ,а по характера, защото със задника ще се занимаваш от врем - 2 (11.8%)
Общ брой гласове: 17

Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се втaлявате за сватбата ? :)  (Прочетена 23038 пъти)
 
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« -: март 19, 2015, 10:09:16 »

 give_rose heart


* 11081595_438949862929229_59968832_n.jpg (38.69 KB, 720x459 - видяно 752 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 19, 2015, 10:13:09 »

Хаха... Браво за темичката  Bravo Аз съм на закуска (никога не закусвам!) ден с плодове, като гледам да не ги повтарям и да не прекалявам, сурови ядки не повече от 100гр. и вечеря, която действа на принципа на разделното хранене... Сериозно се замислям за диетата, която Ваня Червенкова е спазвала. Някой с наблюдения?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 19, 2015, 10:17:27 »

Аз си спечелих двуседмична карта за женски фитнес и сега ходя само да се постегна малко, а пък като се затопли времето ще тичам в парка.Но не с цел отслабване,а стягане.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 19, 2015, 10:19:23 »

Изобщо не спазвам никаква диета !  pardon Като отидох при шивачката за роклята да ми взима мерките ме пита : " Да не ме изненадаш с някоя диета!? " , а аз : "Ами , не ! Папкам си ! " funnytooth  Мисля , че нашите бъдещи мъже са ни харесват , такива каквито сме , щом са решили да се женят за нас !  blum pardon
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 19, 2015, 10:26:03 »

Здравейте, момичета smile супер тема - скоро си мислех, защо няма такава - само аз ли трябва да отслабвам. Аз съм вече 4-ти ден на диетата на Ваня Червенкова. Отслабнала съм 2,2 кг. един сантиметър на ханша и около 3 в талията  danceg danceg danceg. Надявам се да отслабна поне 7 кг. Надявам се да се случи - освен разделното хранене ходя и два пъти в седмицата на канго.
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #5 -: март 19, 2015, 10:35:28 »

Аз съм от 5 дни на 90-дневната. Само след първия ден свалих 1,100 кг и след това си кибича на 69,900.... А искам да стана поне 60... sad    cray cray cray cray cray cray diablo diablo diablo diablo diablo beating beating beating beating beating beating beating Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 19, 2015, 10:36:45 »

Аз да ви споделя моите впечатления за 90 дневната диета. Отразява ми се супер, след бременността с нея свалих килограми. Сега пак съм я подхванала, свалям паласчиците определено. Амбицирала съм се да изглеждам добре на сватбата, но само за самия ден, ами и за цялото лято, което предстои. Сутрин преди работа в делничните дни ходя на дамски фитнес. Правя си една 40 мин тренировка. И 1-2 седмично на народни танци вечер. Мисля, че дава добър ефект.
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #7 -: март 19, 2015, 10:38:40 »

 danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg


* 11015776_438954319595450_733217195_n.jpg (23.9 KB, 480x482 - видяно 730 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 19, 2015, 13:57:18 »

Митева, единственото, което ме притеснява в тая диета е аспирина сутрин? Ти пиеш ли го ?

Иначе за 90-дневната, правих я преди 1 година и половина... Може би половин година след драстичното ми качване (почти 25кг  cray) Тогава свалих 15кг, но ми се наложи да я спра.. Пак заради лекарства.. И си върнах килограмите космически бързо.. Но го отдавам главно и на изпитие медикаменти.. Знам, обаче че много бързо се връщат килограмите след нея и от други познати..  pardon
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 19, 2015, 16:47:02 »

Въпреки че имам диагностициран гастрит - пия аспирин сутрин, но никога на гладно и се чувствам ок. Много от момичетата, които правят диетата, не го приемат и пак имат резултат. Аз също правих 90 дневната диета - отслабнах за целия период 2 кг. (бях около 58 преди да започна). Заради споменатия проблем със стомаха качих за около 5 месеца близо 7 кг. Започнах диетата на 67 кг. и засега се чувствам ок. Мисля да я направя цялата - 2 пъти по 12 дни. Започнах я доста преди сватбата, за да видя как ще се чувствам и ако случайно има йо-йо ефект да мога да реагирам.
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #10 -: март 23, 2015, 20:30:56 »

Ям здравословно, не пуша, пия сравнително малко алкохол и тренирам всеки ден/през ден. Оказва се, че се чувствам не само по-вталена, но и много по-жизнена и енергична, готино е smile
Активен
mimkkata
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #11 -: март 24, 2015, 13:54:29 »

да се включа и аз за първи път,скоро и аз ще съм булка на18 април,нямам рокля още не съм гледала,не съм на диета просто намалих всичко ,малко лунна и така от 78килограма ,сега съм 67. и мисля тази седмижа да ходя да гледам.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 24, 2015, 14:23:02 »

Не виждам в анкетата моя отговор - умерено и здравословно хранене и повече движение  smile От около година съм на този принцип, на килограми не съм мръднала драстично, но свалих два размера от дънките  Yes Надявам се до сватбата да мога да сваля още един.
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #13 -: март 24, 2015, 14:41:29 »

Не виждам в анкетата моя отговор - умерено и здравословно хранене и повече движение  smile От около година съм на този принцип, на килограми не съм мръднала драстично, но свалих два размера от дънките  Yes Надявам се до сватбата да мога да сваля още един.

Тъкмо исках и аз да питам защо никъде няма като отговор - здравословно хранене+редовен спорт.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 28, 2015, 19:09:52 »

Тренирам на съоръженията в парка до вкъщи. Диети не мога да спазвам, а и не мога да свалям повече килограми, трябва само за стягане да работя.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #15 -: април 14, 2015, 22:29:48 »

и аз се замислям за диетата на ваня червенкова чудна и невероятна ми се струва
то не че имам какво да свалям ама поне 3-4 кг няма да е никак зле
иначе тренирам по малко и ще почвам за тичам като се постопли ако не на велото
не се ограничавам особено
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #16 -: април 15, 2015, 10:06:57 »

Здравейте и от мен!

Нова съм във форума,планираме сватба края на тази година и имам да свалям между 5-7 кг и сега търся и  од одящата диета.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #17 -: април 24, 2015, 10:57:22 »

Аз няма да се вталявам.Единствено мога да започна отново да ходя на фитнес,за да извая малко фигурата.Успех на всички с постигането на целта,която сте си поставили! Wink
Активен
cinderella2
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #18 -: април 27, 2015, 00:08:26 »

Ям здравословно, не пуша, пия сравнително малко алкохол и тренирам всеки ден/през ден. Оказва се, че се чувствам не само по-вталена, но и много по-жизнена и енергична, готино е smile

Абсолютно същото правя и аз. Като тийнейджърка гладувах доста, за да съм слаба, голяма глупост! Сега не гладувам, храня се здравословно, изключително вкусно, и тренирам. Диетите са толкова нездравословни, особено тази на Ваня Червенкова. Да, свалят се килограми, но за момента, после ги качваш отново...
« Последна редакция: април 27, 2015, 00:10:33 от cinderella2 » Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #19 -: септември 04, 2015, 18:34:53 »

Според мен най-ефикасният начин е с разделно хранене.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #20 -: декември 22, 2015, 14:33:56 »

Аз правих на Ваня Червенкова диетата и свалих няколко кг, след празниците пак я почвам.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #21 -: януари 12, 2016, 00:54:28 »

Започнах да ходя на фитнес 3 пъти седмично. До май месец трябва да съм се постегнала, не искам да свалям никакви кг, според мен е безсмислено.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 12, 2016, 16:48:06 »

Иска ми се да се запишем на танци - хем, да се вталим, хем да се упражняваме за сватбата.
 Offtopic Някакво студио за валс и танго в София да препоръчате?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 12, 2016, 16:55:38 »

Не се притеснявайте толкова за килограмите.. С наближаването и с организацията ще свалите без да искате.. Особено, ако вие сте се заели с цялата организация и ако си изработвате някои дреболийки..
Аз месеца преди сватбата свалих 8 кг, нямах време за нищо, защото исках всичко да е ок.. Еми пак много неща се объркаха..
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #24 -: януари 18, 2016, 12:59:09 »

Не познавам булка, която да не е отслабнала покрай търченето около сватбата. А съм кумувала 3 пъти и съм ги изучавала отблизо булките biggrin Та си мисля, че като наближи денят, ще се разфуча и така или иначе ще сваля някой килограм. Но иначе всяка година правя 90-дневната диета, даже с половинката ми заедно я правим. В някаква по-лека форма, де. Пропускаме водния ден. Като цяло просто ни се отразява някак добре, освежава ни. Той обаче отслабва повече от мен. biggrin
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #25 -: февруари 28, 2016, 12:49:43 »

При мен стресът и натоварването ми влият негативно и обикновено когато съм натоварена, винаги качвам килограми, ужасно е. От няколко месеца и в останалото време до сватбата ходя редовно на фитнес и приемам тази хранителна добавка https://healthstore.bg/izgaryane-na-maznini/diuretici/san-shredder-70-caps , тъй като винаги съм имала проблем със задържането на вода. Роклята ми ще е тип "русалка", затова тялото ми трябва да бъде повече от перфектно до сватбата. Надявам се,че ще успея, засега всичко върви по план.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #26 -: февруари 28, 2016, 20:54:44 »

Както казах, отслабнах, но после пак си върнах килограмите. Отказвам се от диетите. Сели, ще следвам твоят режим и дано отслабна трайно най-накрая.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 18, 2016, 08:38:34 »

А ако няма по какво да се ядосваш и стресираш за сватбата, как ше отслабнеш?  pardon

И аз почнах 90 дневната и мисля да пропускам водните, дотук се отразява добре, ама май рано я почнах. За сватба в края на август, като свърши диетата имам още време да си върна всичко обратно ахаха
Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #28 -: септември 07, 2016, 10:45:29 »

Не се притеснявайте толкова за килограмите.. С наближаването и с организацията ще свалите без да искате.. Особено, ако вие сте се заели с цялата организация и ако си изработвате някои дреболийки..
Аз месеца преди сватбата свалих 8 кг, нямах време за нищо, защото исках всичко да е ок.. Еми пак много неща се объркаха..
Напълно съм съгласна а с това мнение! Определено тичането около организацията е толкова голямо, че няма как да не се смъкне някой друг излишен килограм или сантиметър от талията Wink
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 07, 2016, 16:40:48 »

Моята сватба мина и искам да ви кажа, че това дето смъкнах от 90 дневната и месец преди сватбата така си и остана. Никакъв стрес не ми повлия по никакъв начин, така че добре че навреме си почнах режима, че да вляза във форма, а не да разчитам на стрес smile
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #30 -: октомври 20, 2017, 13:53:41 »

Със спорт, не със диети  blush диетата е много криворазбрано и недългосрочно решение сама по себе си. Ако под диета разбирате "здравословно хранене" и включите спорт и това се превърне в ежедневие, тогава вече е друго нещо   yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines