Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:46:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 143479 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #540 -: май 22, 2015, 08:10:56 »

Фани честит рожден ден - пожелавам ти много щастие и късмет  give_rose
Аз да се отчета, че и при този доктор бебо е към 3500. Води и плацента са ОК. Не ме гледа за разкритие - щом съм нямала болки няма смисъл. До сряда ако не родя пак ще ходя при него, а в понеделник при мойта си доки. Общо взето каза, че като го гледа юнака хич не бърза и като нищо и сега да пренося.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: май 22, 2015, 13:36:09 »

Фани, днес ли имаш рожден ден? Ако е така да си жива и здрава и спокойно и бързо раждане и най сладкия бебок.Все Така позитивна и мила.
 Второ секцио ми е и затова се притеснявам , все пак е операция и си е гадно след това. По 10 минути събирах смелост да стана. Но най вече от разни усложнения ме е страх.
 Мамчето голям юнак се очертава. Чудесно. Нека си расте.
пуснах снимки на детската стая в съответната тема. Не  е подредено и като за снимка,но нямам сили.
Вчера имахме и други майстори , които поставят външна гаражна врата и преди да си тръгнат са отрязали един бръшлян , който е на 60 години. Ние имаме висока ограда и той растеше отгоре,много красив и стар. Та в общи линии само с майстори и простотии се занимавам.
вчера мисля че усетих 2 пъти контракции за първи път и от двете бременост и.  Не съм съвсем сигурна,но така мисля. Наближава си.трябва да съм по позитивна.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #542 -: май 22, 2015, 15:56:35 »

Руми, аз бях с лак и на ръцете и краката, никой не ми обърна внимание. Леля ми е медицинска сестра и ми е казвала, че вече има апаратура, която следи състоянието на пациента и това с гледането на ноктите е вече отживелица. smile 

Фани, честит рожден ден! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: май 23, 2015, 11:51:11 »

Благодаря и тук за пожеланията! Я кажете как се справяте с подуването на краката? Знам, че вече е нормално все пак останаха 20 дни до термин, обаче ако има някакъв начин да ги облекча бих се възползвала  good
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #544 -: май 23, 2015, 11:59:22 »

На мен краката не ми се подиват, но от вчера вече почна да ме боли кръстааа. Ама то нормално де - крайно време е да се появи някакъв признак, че ще се раждаме вече  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: май 23, 2015, 12:08:42 »

При мен никакъв признак за раждане Също. Даже бебе то пак беше за станало напречно. Не че има значение за мен. И коремът не ми се е смъкнаЛ. Почвам да се чудя дали няма рано да го извадят бебето. Иначе от болницата ми се обадиха да ми обяснят какво да нося и кога да ида, въпреки че вече го бяхме уточнили преди 20 дена.  Направи ми добро впечатление.
Краката не ми се подуВат, може би съвсем лекичко. Но Фани като съвет , почивай , вдигай ги на високо, стой по на хладно и яж безсолно.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: май 25, 2015, 08:59:01 »

Мерси за съветите, Руми! Айде вие сте наред с Мамчето. Чакаме ви с добри новини  good изпрала съм дрешките, но се чудя дали да ги изгладя или да гладя на момента преди да ги обличам? Защото нали се прави за убиване на микроби и дезинфекция, а те ако седят 2-3 седм. изгладени няма ли да им замине дезинфекцията?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: май 25, 2015, 09:33:00 »

Фани, за гладенето една седмица по рано е ок. То реално дрешки те се гладят главно според мен ако са напишкани или наакани Да убият бактериите. Аз миналия път гладих до 4 5 месец. То за този период един два пъти да е бил наакан  ники. С второто мисля пак толкова. Може би ако са носени от друго дете тогава бих се притеснявала, но честно казано аз не искам и не ползвам чужди дрехи. И сега да ги изгладиш пак е ок, особено ако няма кой са ги изглади ако се наложи.
мен вече ме е хванало яко шубето, но гледам да се държа. Вчера обяснявам на Ники че много го обичам и ги целувам и той ме погледна и каза: Мамо не се притеснявай. Ти се притесняваш за операцията, ама малко. Няма страшно. Каза че щял да вземе една ножица и да ми отреже корема, ама ще внимава да не си отреже пръстите. Явно е усетил че се притеснявам.
Абе да сме живи и здрави, останалото ще се нареди.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: май 25, 2015, 11:32:43 »

Аз гладя всич-ко: от бодита до чорапи (в началото). Сега гладя всичко без чорапите. Гладя и нашите дрехи, по-естетично ми е, мразя измачкани такива.
Миналият път започнах да пера в началото на 9м и от сушилника - директно на масата за гладене. Така ще процедирам и сега.
Вече съм на финалната права yahoo, ама ми се иска да изчака още 1 месец. pardon
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #549 -: май 25, 2015, 12:36:32 »

Руми и аз снощи обяснявах пак на каката, че като влезна в болницата няма да ме има няколко дена и ще се гледат с тати, а може и баба вече да е дошла. И уж е по-голяма, ама като й стана тъжно, че чак очите й се насълзиха и взе да ми ги говори едни, та чак сърцето ми се сви...
Аз още не съм се запритеснила за раждането. То време не остана де, но съм спокойна. Определено ми е притеснено за каката. Не че не сме се разделяли с нея, но някак определено ще ми е тъжно, че няма да сме заедно.
Бебето упорито си расте - 3600 от прегледа преди няколко часа. Тоновете са "перфектни" както каза доки.
Не мога да се наспивам. Не че не ми се спи - напротив. Умирам за сън, лягам и докато наместя шкембата и се ококорвам... Отделно и каката нещо ми кашля от няколко дена...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: май 27, 2015, 08:45:44 »

Момичета , вчера се роди нашата принцеса Стефания. 3000 гр и 49 см.  Добре сме. Сега ме раздвижиха и след малко ще ми я донесат. Иначе вчера за малко я гушках. Много е миличка и сладка. Аз се възстановявам След секциото.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: май 27, 2015, 08:49:51 »

Честита дъщеря, Руми! Да ви и жива и здрава и много да ви радва! Как се чувстваш? На мен ми звучиш много добре, дано да е така!  heart heart heart
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: май 27, 2015, 09:01:25 »

Благодаря  Фани. Още съм малко притеснена , понаболява ме. Но съм добре като цяло. Не беше чак много страшно. Сега искам бързо да се възстановя и да сме си двете със Стефи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #553 -: май 27, 2015, 09:26:02 »

Руми и просто така ни го сьобщаваш, все едно нищо ?!

Голямо ЧЕСТИТО !!!! ДА е жива и здрава малката ви кукла, да се разбира добре с братчето, а ти да се оправиш вьзможно най-бьрзо !

Много хубаво име сте избрали  heart
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #554 -: май 27, 2015, 09:41:23 »

Честитооооо  give_rose Да е здрава малката ви принцеса и много да ви радва  girl_wink
И Руми бързо да се възстановяваш и да ни разкажеш всичко  blush

Аз два дена преди термин мога да се "похваля", че няма никакви признациии. Късния следобед съм на тонове и да видим какво ще каже доки. Предполагам, че ако не родя до края на седмицата в понеделник-вторник ще иска да ме вземе в болницата. Има време юнака да се ориентира, че хич не ми се иска предизвикване  nea
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines