Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 12:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 143299 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #405 -: май 04, 2015, 14:44:28 »

Фани имаме отчетни за родени по набори, ама не сме направили за 2015 та. :/  fiibi_bg?  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 04, 2015, 15:32:16 »

Много сте изписали. Аз чета, ама нямах време да пиша. Не че нещо съм свършила. Много малко остава. Много задачи. Иначе добре се чувствам, но много се изморяваМ. Детската дойде.частично е монтирана, няма дръжки, защото не съм си избрала, съответно не съм пренесли дрехите на Ники, защото като слагат дръжките пак ще се изцапа. Ще снимам и ще покажА. В началото бях малко в шок,защото едното легло е доста високо. Моя идея. Не мислех че ще е чак толкова голямо. Но вече ми харесва.
От тук и мъжът ми не е свалил още бебешките дрехи , количката. Сега е в командировка и след 3 дни ще си дойде. А то към 20 дена ми остават. Вчера след кратък размисъл и след като не можахме да оправим преносимата кошара на Ники купихме нова , пак същата. Иначе ми бяха дали една да ползвам, но тя е от тези малките до 6 м. И реших че няма какво да се чудя.
Излезе класирането за детски градини и Ники е приет, септември тръгва. Днес го записах. От мятам задачите една по една. Обмислям дали да се запиша студентка? Изследвания трябва да правя. Покупки за бебчо. Да се подстрижа и боядисам, педикюр и маникюр. А време нямам. Доста объркан пост, но и в главата ми е объркано и притесненО.
 Две нови бебета в темата Грета и Пънки. Да са ни живи и здрави.Все по малко оставаме.
Фани и аз мисля че в общите теми повече майки се включват и е по полезно.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: май 04, 2015, 16:13:31 »

Руми не мога да пиша много през телефона, но това за майките студентки не отпадна ли? Нали искаха да го направят само за майки, които не вземат друго майчинство?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 04, 2015, 16:49:49 »

Руми и аз искам маникюр, ама се чудих и дано Гери да види и да има време да ми отговори: Има ли изискване да си без лак като отиваш да раждаш?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 04, 2015, 19:29:30 »

Гери, все още не е прието.Аз следя и изчакам до края. Има тук един измислен университет и мога да се запиша без проблем до края на май.
Фани, миналия път една позната Лекарка ми беше казала без лак. Самият опериращ нищо не ми каза. Този път съм решила да съм си с лак. Все пак ще питам де, ще ходя на консултация с анестезиолог. Аз съм с  ши лак , то той е по проблемен, че ако стане нещо бе могат да го махнат. Знам че лекарите гледат за посиняване на ноктите.  Но аз без лак се депресиран.  С ши лак по месец изкарвам и съм много доволна.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 04, 2015, 20:09:16 »

Абе има такова изискване за без лак, ама много не се спазва и масово жените са си с лак  Wink Не е фатално. И аз бях с лак, даже гел лак, така че и да искаха нямаше как да го махнат.


Ох малкия го почнаха коликите.

Ето го маймунчо
 



Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 04, 2015, 20:54:59 »

Многооооо е сладък Гери. yahoo страхотен мъж. Много се радвам , че го показа. Ние имахме подобно комплект че и много мило ми стана.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #412 -: май 04, 2015, 21:07:57 »

Оо здрасти бонбон! Ах много рано са ви почнали. Ей го нашия сега пищи ама какво да се прави..
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #413 -: май 05, 2015, 07:24:29 »

Гери много е сладък маймунчо  smile Да не го тормозят много коликите. То и за всички бебета да е така. Такива са малки и сладки, а се сблъскват с това sad Невена нямаше колики, надявам се и сега юнака като се роди да няма.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 05, 2015, 07:48:47 »

Много сте сладки, Гери! Я бързо във вашта тема да пуснеш повече снимки и инфо. Дано ви минат скоро коликите, виждала съм, че правят упражнение колело или обръщане за облекчаване. Каката нямаше, но момчетата имат по принцип. Ще видим. Аз вчера паднах, всъщност се подпрях преди да падна. Трябва да внимавам повече! 
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 05, 2015, 09:42:37 »

Свива се милия, целия почервенява. Като се изака или пръцне вече всичко е наред, така до следващата "криза" . Много се гушкаме, надявам се, че ще се справим. Нямам търпение да дойде меренето, да видим как върви с трупането на грамчета, че като ми е всеки ден пред очите ми се струва еднакъв smile
Излизахме вече два пъти на разходка, ама все с мъжа ми, сама още ме е страх  tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 05, 2015, 09:55:58 »

Гери , ти сигурно знаеш за възглавничките за колики, които се затоплят и слагат на корема. На много бебета помагат.
мен нещо са ме обзели паранои да не ми се спукат водите. Ужасно се потя.  През нощта съм цялата мокра и чаршафи и коса.  Страх ме е да не се разболеЯ.Днес все едно сИ бях мила косата сутринта.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #417 -: май 05, 2015, 10:24:13 »

Гери аз комбинирам през деня Колийф, сега ще минем на Био Амика, а вечерта Саб симплекс, ако положението е нетърпимо Лефакс.  Имаме и торбичка с черешови костилки, ама рядко я ползваме, най зле е преди акане, изака ли се е супер, оравя масажи гушкам и се справяме. smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 05, 2015, 11:16:00 »

Белите шумове помагат също, ето съвети, които съм прилагала и действаха:
http://www.happiestbaby.com/

Пускане на сешоар - отдалече, разбира се. Хем леко затопля, хем самият звук успокоява бебенцата.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 05, 2015, 11:37:40 »

Сешоара помага, но пък  щом го спра веднага изплаква.

Сега сме с едни австрийски капки - Antiflat (уж същите като Лефакс), обаче се чудя колко време да ги чакам да подействат преди да ги сменя с други. Хубави отзиви четох за Абоколикен  crazy
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines