Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:26:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 153542 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 13, 2015, 17:51:29 »


Фани размера на корема не е показен за размера на бебето така че спокойно  Wink Каката голяма се роди?
3700 гр. но корема ми сякаш тогава беше огромен. Може и да си внушавам, все пак беше преди почти 7 г.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #256 -: април 13, 2015, 19:23:15 »

Фани аз така страдах че корема ми е малък, па то в болницата всички с големи кореми , ама нали повечето са с близнаци че е ин витро клиника и аз все виж на тая виж на оная. Е сега съм обратното страдам от голем останал пухкав корем  GROAN badgirl Та радвай му се докато е сладък и малък. Wink

Една мацка роди с мен , коремчето и беше колкото на бременна макс 6 месец, бебето беше 3.5 кг
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 13, 2015, 19:41:03 »

Важното е да пораства корема на обиколка и на фундус (най горната част на матката или иначе казано дъното на матката). Не се тревожи, голям, малък, бебо си е намерил място smile Ако се роди около термин ще е около 4 кг  blum
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 14, 2015, 12:25:11 »

И аз не бях с голям корем, а родих 52-сантиметрово бебе. tease
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 14, 2015, 13:08:44 »

Фани , като гледам по снимките си ти е голям корема.просто си по висока и стройна . На ниските мами повече им личи.
и аз съм в осми месец , 33 седмица. Но пък раждането ще е края на май, защото съм секцио.Като цяло се чувствам по добре от предишната бременност. Има явно значение дали работиш или не.  Иначе корема ми е доста голям, но не ми личи особено, даже хората се изненадват като им кажа кой месец съм. Снощи доста ядах и много пих, сигурно към 2 л. Течности. Е казвам ви корема щеше да ми се пръсне и някакви странни звуци се чувах. На 22 съм на консултация и ще си взема 45 дневния болничен. Малко остана.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 14, 2015, 13:58:03 »

Аз понеже бях на един празник, имаше много хора и всички ме питаха в кой месец съм. Реакциите бяха от едната до другата крайност. Някои казваха "Сериозно?! 9тия??? Изглеждаш ми като в седмия", други казваха "ааа каква голяма пупа, да не са близнаци"  Oh my ...  Та явно хората съдят според себе си, според бременните с които са се сблъсквали в живота и т.н. Според мен си ми е напълно нормален, не бих казала че е огромен, много бременни се чувстват огромни, тежки, подути в края, при мен ги няма тия неща. Чувствам се нормална  tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 14, 2015, 15:03:03 »

Е аз се поуспокоих за корема вече. Днес ходих при Личния после при АГ-то. Всичко ни е 6, само дето пак нястоява за тъпото му отделение, е няма пък. Ще водя каката на гастро в петък. Ако ни назначи някакво лечение ще настоявам за болничен. До сега не съм взимала болнични за нея никакви. Да ме извиняват ама ако трябва в неплатен ше изляза пак няма да вляза в това отделение  beating ядосах се. Мина ми малко защото правих шопинг. Купих си 2 рокли. Ластични са и наесен мисля че пак ще ми стоят. Целувки на всички  heart
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #262 -: април 14, 2015, 22:40:43 »

И аз не се оплаквам откъм големина на корема. Сравнително малък ми е, но аз съм висока. Чак се чудя къде се събира беба, а тя е почти 4 кг. Подкрепям Гери, че всеки би имал различна реакция- за едни сме с малки кореми, за други- с големи. Да са ни здрави бебетата, пък гените и структурата са ни последният кахър  smile

При мен иначе всичко е наред, остана по- малко от седмица и почва да ме тресе яко страх за секциото, но пък и нормално да беше, сигурно него щях да мисля smile  Днес пренареждах къщата и донагласях дреболийките за малката. Остана ми утре да си стегна багажа за болницата, да изгладя дрешките на детето и сме почти готови smile Остава да се настроя и психически, че няма какво да го мисля толкова. Бебето все трябва да излезе.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #263 -: април 15, 2015, 06:58:28 »

Така като гледам скоро се очакват още 2 бебчета - на greta85 и на sise1902. Хайде момичета леки последни оставащи дни с тумбаците  give_rose
И аз вече съм в 45-дневния болничен и определено мога да кажа, че този път ми тежи повече от предишния път. Тогава обикалях до последно по улиците, а сега много се задъхвам и измарям. Незнам дали ми е голям корема (по мои измервания е 96 см., а аз съм 60-61 кг.). Бебо много шава, та чак ми е болезнено на моменти.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #264 -: април 15, 2015, 07:17:03 »

Благодаря, mamcheto! Дай Боже при всички да са леки ражданията и след това възстановяването да е бързо и безболезнено smile

А какво стана с Рубинчето, скоро не съм виждала да пише? Има ли бебка там? smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #265 -: април 15, 2015, 07:31:49 »

Рубин има бебе да - ето темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37006.105.html
Аз преди малко не успях да кача снимка на шкембата ми да я видите:


* 01.04.2015.jpg (74.93 KB, 432x576 - видяно 139 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 15, 2015, 09:08:02 »

Сисе, не успях да видя приятелката раждала в Русе, но от предишни разговори с нея и както ме увери и сестра й е много доволна от грижите в АГто, каза че всички лекари са много добри и специално акушерките също ги похвали. Тя си е носила дрешки за бебето, но можело и от там да се вземе. Не се притеснявай - и тя била забравила половината неща, но като я приемали погледнали нещата и й казали какво липсва. Мъжа й идвал често и ги е донесъл. Много познати имам раждали там. Понеже в Разград е шок и ужас и родилките по моя край ходят или там или в Тутракан при Бойчеви.
Майче, ухаааа какво коремче. Успяваш ли да се обуеш?  Bravo Едро ли е бебето?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #267 -: април 15, 2015, 09:26:19 »

Ами Фани да ти кажа обувам се без да развръзвам маратонките funnytooth само ги нахлузвам, а и обувките и те могат лесно да се обуват, но ако се наложи все още успявам да клякам  girl_wink Все пак и щерката има нужда от помощ понякога, та искам не искам клякам, а тя после ми подава ръка да ми помогне да се изправя  blush
А бебето последно беше около 1900 мисля, но тия дни ще ходя пак та ще видим колко е порастнал юнака и ще споделя smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 15, 2015, 10:05:31 »

Мамчето, страхотно изглеждаш! Само коремче имаш, краката са супер Wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 15, 2015, 10:30:05 »

Като гледам в темата как започнахте да опадате една по една, а аз още не съм се настроила за раждане, не гнездя дори. Май-май аз ще затварям темата като гледам blush.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines