Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:04:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 145013 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #240 -: април 07, 2015, 17:32:40 »

За бутилките много съм доволна ор целия компоект на Томи типи, то такава хубава работа ми върши, на Авент му бяха обачеюпо лесни за сученене, с ТТ се измъчи.

Аз желязо не съм пила.

За секциото мяхането на конците даже и не го усетих. За мен остава раздвижването най големият кошмар.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 07, 2015, 17:42:18 »

Мен ме е страх от секциото. Дори и да не се обърне, ако доки се навие да ме изражда ако не е много едро разбира се, мисля да пробвам нормално, пък каквото сабя покаже  beating
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #242 -: април 07, 2015, 18:42:16 »

Мариолка, ти ползва ли Профенид или геройски понесе всичко? За раздвижването съм чувала, че наистина е най- страшното. Веднъж размърдаш ли се по коридорите, после било търпимо.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #243 -: април 07, 2015, 18:57:43 »

Върнах се smile

Адашче термина ми е на 18ти май официално ама аз по рано го чакам. Леглото искам да купя завивки и ще го покажа обещавам, както и другите работи.

Днес си взех 45 дневния и прегледахме пъпеша - 2500 гр. Добре расте даже много добре хихи дано не стане над 3600 че няма да може да мине през мен хахаха. Иначе е перфектен и тоновете са му идеални. Доки каза че е  образец за идеално бебе smile

Иначе хемоглобина съм го вдигнала на 97 което за мен в супер. През живота си над 100 не съм имала хаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #244 -: април 07, 2015, 19:06:31 »

Ще мине, споко. Свекьрвата е 152см, 50кг и е родила един 4500 и един 4300, разбира се без упойка. Значи е вьзможно физически, ама ти няма да стигнеш дотам.

Всичко ще е ок  good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #245 -: април 07, 2015, 19:18:33 »

Мариолка, ти ползва ли Профенид или геройски понесе всичко? За раздвижването съм чувала, че наистина е най- страшното. Веднъж размърдаш ли се по коридорите, после било търпимо.


Дам много Профенид слагахме на 6 часа. То при мен беше спешно секцио и много ме болеше, съквартирантката се раздвижи супер бързо и беше пушка. Мен малко и ме сгрешиха с раздвижването, една шматка в реанимационната реши да ме раздвижи без обезболяващи, без да съм яла и пила 24 часа, и за капак на всичко в момента в който стъпих се закашлях  (не кихай и не кашляй! ) и щях да падна. След това ми дадоха чай, топъл шоколад, малко глюкоза ми сложиха обезболиха ме и се раздвижих. Ей ме две седмици по късно съм пушка, само хемоглобина ми е малко нисък и се задъхвам леко...  А не знам как е в болницата в която ще раждаш, но ще те дебнат за газове и изхождане, вземи си и свещички ( ева  кю примерно) . дано да мине по леко, всеки човек е различен и по различен начин се възтановява.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #246 -: април 07, 2015, 19:37:06 »

Благодаря за насоките, Мариолка! Ще видим какво ще ме правят и мене sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 08, 2015, 06:15:37 »

Ти в Русе ли щеше да раждаш, Сисе? На моя приятелка наскоро й правиха секцио там, ще питам къде и кой е бил екипа.  good не се притеснявай и това ще мине!
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #248 -: април 08, 2015, 07:46:02 »

Да, Фани, от Русе съм и ще раждам в АГ-то тук. Благодаря ти предварително smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #249 -: април 10, 2015, 17:10:55 »

Весели празници момичета. Нека всички ние, семействата ни, децата ни и всичките ни близки и приятели бъдем благословени! Да сме здрави и щастливи!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 10, 2015, 18:58:37 »

Весели празници и от нас! Да сте здрава и щастливи!
Днес се разсипах от търчане, за капак съм спала само 5 часа - от 2.30 до 7.30 и сега умирам. Врътнах 2 козунака, вторият сега втасва, първият е почти изяден. Иначе, баща ми поръчал 2 от магазина beating.
Покрай мен нищо ново иначе, др седмица ще ходя на ЖК.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #251 -: април 13, 2015, 14:55:35 »

Как сте мами!Аз днес имах среща с АГ и нищо, няма и сигнал за изглаждане на шийката или нещо подобно, добре затворена. Малко се разочаровах, защото аз си мислех, че с неболезнените контракции може да има някакво развитие там долу, но бебето явно не иска да идва още и хем ми е едно спокойно, че няма да е днес примерно, хем ми се иска да идва вече. Термина ми е 17, в петък и аз нали си мислех, че може би ще подрани, ама на.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 13, 2015, 15:04:09 »

Еее, то не се знае! Хем е скоро петък, хем имаш време до тогава няколко пъти да родиш. Кога си на лекар пак? И евентуално ако преносиш, кога ще те приемат? Нормално ли щеше да е?
Аз утре мисля да уговоря за фотосесията. И влизам в 8мия м. днес  good как бързо минава времето. Почнахме една по една. Събрахме се с едно майче днес и вече взех да се депресирам, все ми се струва, че ми е малък корема, а уж трябва да е едро  crazy според доки...
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #253 -: април 13, 2015, 15:36:00 »

Ами, да и АГ-то така каза, може до два дена примерно да имам развитие някакво по въпроса. Да, нормално. На лекар нямам повече срещи, ако не родя до 22 съм на монитори, тогава, ако всичко е ок ще ми планират среща за влизане в болница сигурно и ако бебето не идва,явно ще ми провокират раждане, но да се надяваме, че няма да се наложи.
Ами Фани, не се депресирай бе  жена, няма смисъл, нали знаеш, че всяко тяло е различно, бебето си расте и без ние да качваме кг в някои моменти, ама и какво като не ти е много голям корема, ако всичко е ок няма да се депресираш за глупости.
А сесията в коя седмица? Аз в 38 май ходих или 37 скоро беше и забравих.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 13, 2015, 17:38:31 »

Ами, да и АГ-то така каза, може до два дена примерно да имам развитие някакво по въпроса. Да, нормално. На лекар нямам повече срещи, ако не родя до 22 съм на монитори, тогава, ако всичко е ок ще ми планират среща за влизане в болница сигурно и ако бебето не идва,явно ще ми провокират раждане, но да се надяваме, че няма да се наложи.
Ами Фани, не се депресирай бе  жена, няма смисъл, нали знаеш, че всяко тяло е различно, бебето си расте и без ние да качваме кг в някои моменти, ама и какво като не ти е много голям корема, ако всичко е ок няма да се депресираш за глупости.
А сесията в коя седмица? Аз в 38 май ходих или 37 скоро беше и забравих.


Нали знаеш какво може да предизвика раждане  tease



Фани размера на корема не е показен за размера на бебето така че спокойно  Wink Каката голяма се роди?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines