Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:02:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 143559 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #135 -: март 30, 2015, 12:46:47 »

posum, аз не мисля, че професионална фотосесия означава да се ходи някъде и да се правят куп разходи. Съвсем спокойно снимките може да са студийни. Това не ги прави по-малко професионални. Ние сме ходили с малката за няколко снимки. Никой не ни е отказвал pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 30, 2015, 13:14:07 »

Ееее, Грета, така не става, дай да ги видим тия снимки!  beating аз гнездя от 4-тия месец, хахахха. Детската пристига!  good дано да е добре!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 30, 2015, 13:28:19 »

Грета никакво гнездене При мен. Даже като се събудя посред нощ от киселини и ме почват разни тревожни мисли за раждането, за това какво не съм свършила и т.н. откарвам си по 2, 3 часа будна. Днес поръчах матраци за детската .Ако някой се интересува до утре има 15 % намаление на латексов и матраци Екон. Даже видях че има и бебешки, ако знаех щях такъв да взема преди време за Ники. Но не знаех че правят. За мен са едни от най добрите матраци на пазара.
Трябва мъжът ми да свали от тавана бебешките дрешки и кошница и зимен кош да ги изпЕра.но няма къде да ги сложа. В краен случай мъжът ми ще пере.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #138 -: март 30, 2015, 14:07:05 »

Руми, ами то и аз имам тия нощни събуждания и седя будна по няколко часа и мисля, а вчера като легнах уж за следобеден сън и като се сещам, че примерно другия уикенд или по другия може да сме 3 и викам на мм, даваш ли си сметка, че то не останало. Мен така ме прихваща от време на време, не ми се вярва, че се оженихме, че ще имаме бебе, едно ми е нереално всичко.
Фани не се притесняваи и аз гнездя отдавна, все нещо искам да вкарвам в ред, а да не говорим, че ме е срам вече да кажа,че още не съм нагласила нещата за болницата, в смисъл те са почти наглсени, ама трябва да се сложат в един куфар, обаче няма да стане така както аз мисля, да го грабнем и да тръгнем, ами сешоара ми, аз го ползвам постоянно и ей такива мисли имам, абе това бременната или да кажа направо жената, не е като нормалните хора, без да обиждам де, ама аз така се чувствам.
Снимките, странно, но ми ги изпрати на същия ден вечерта, ама искам, ако може да ги пратя някак да не са като свободен атом в пространството.Примерно може по фейс бук, на съобщение да пратя, на който иска да ме види хихихихи
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 30, 2015, 14:13:41 »

Пусни ги на имейла. Ще ти го пратя на лично съобщение тук.  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #140 -: март 30, 2015, 14:15:54 »

Сложи ги някьде да ги видим и после ги махни  good

Тук са се побьркали с цените за такива сесии. Вчера като гледах се отчаях и май няма да можем да си го позволим  cray

Иначе ти казваш куфар, аз като гледам какьв списьк са ми дали от болницата, тир ще ми трябва като трьгна  girl_impossible

И се присьединявам кьм неспящите (вьпреки, че пия капки за сьн)  pardon
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 30, 2015, 14:37:03 »

Alichka, никъде не съм казала и дума, че студийните снимки не са професионални, не знам как ти хрумна изобщо, че си го мисля crazy. Мисълта ми беше друга, ама както и да е.
Аз също не съм започнала да гнездя. С миналата бременност чаках 9 месец и сега ще е така, то и с тези контракции просто няма начин да започна по-рано. И дрешките от дъщеря ни преглеждах тези дни, уж гледах да купувам унисекс, но повечето са с розовко: я надпис, я картинка, я шевове. Днес ММ ще вземе тоалета за изписването heart: спечелих го за смешна сума от ибей, нов, с етикети, а пелената ще е одеало, което моята баба плете. Само буйки остана да купим (и да родя де).
Румяна, не ти ли е рано отсега да започваш с прането? Останала съм с впечатлението, че си бъдеща юнска мама.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 30, 2015, 15:14:07 »

Посум , рано ми е, има 2 месеца живот и здраве.ама ще е добре да видя какво имам, че да знам какво да купувам. Не че не купих вече някои неща и то без предварителен план.
Грета и аз искам да видя снимките.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #143 -: март 30, 2015, 15:18:37 »

http://prikachi.com/images.php?images/685/8015685Z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/686/8015686M.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/688/8015688q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/692/8015692u.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/699/8015699c.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/702/8015702u.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/705/8015705Z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/706/8015706b.jpg
 Ето това са долу-горе, имам около 25 броя, но не съм сменяла тоалети и са подобни.
Може ли някой да ми каже дали съм успяла да ги кача?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #144 -: март 30, 2015, 15:22:23 »

Ей, ама страхотно изглеждаш! Толкова фина и хубава бременна. (Всички снимки се виждат).

Момичета, много сте хубави, стискам ви палци всичко да върви хубаво при всички!  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #145 -: март 30, 2015, 15:26:09 »

О да, много си хубава  heart heart heart

Много завиждам на такива слабички бременни дето само коремче имат  Girl_sing Прекрасно изглеждаш.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 30, 2015, 15:39:47 »

Да бе и аз това щях да кажа, само едно коремче и никъде другаде! Много са хубави снимките!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 30, 2015, 15:40:19 »

Уау, страхотно изглеждаш, пу-пу. Носиш червено конче, нали? Кой е Даниел?
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #148 -: март 30, 2015, 15:59:57 »

 blush благодаря ви момичета, малко в ханша съм качила, ама аз си бях много слаба и така се надявам да запазя 2-3 кг,но ме съмнява. А червено конче не нося, хехехе. Даниел е името на бебето уж, ако не направим някоя промяна накрая, че големи дилеми с измислянето на име, ама от няколко месеца уж така ще се казва.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 31, 2015, 13:46:24 »

Малко отчетче от нас..
Вчера бяхме на консултация, бебчо е 2650 гр. по ехограф. Малко дребен ми се вижда, ама тя и каката беше 2800 една седмица преди да се роди, пък накрая излезе 3650. Да е живо и здраво, пък ще си наддава като се роди.
Взеха ми секрети и кръв. Надявам се да не пие повече желязо, че колкото и да е вкусно си дрезни стомаха. Бебчо още не се е обърнал и за това имам зверски киселини. Не че има значение дали ще се обърне де.
Онзи ден бяхме съми с тати и аз много се притесних, че бебчо не мърда. После открих къде е бараката за ключа... Като си взехме кака и почна да ми скама по корема и да крещи и бебчо си върна активността. Не знам дразни ли се или просто реагира на нея. girl_impossible
Не знам дели се похвалих, че купихме плат за чаршафки и станаха много хубави и определено с цветове който на мен ми харесват. Сега се чудим да вземем още една кошарка, но има време... Тати най-накрая все че изчисли плоскостите за мебелите и живот и здраве другата седмица ще ги поръчаме. Надявам се да не легнат повече от 400 лв.
Малко ми е спек понеже не съм казала на работа, че съм бременна и ще разберат утре като отида да си оставя болничния. А да, вече съм официално в 45 дневния болничен. Ама така или иначе едва ли ще ме чакат и след второто майчиство. Някък си съм се примирила, че ще си търся работа. Пък може да си поработя и по спезиалността и без това мнго си обичам професията и ме е яд, че не я практикувам.
Кантара вече показва 80 кила и имам чувството, че ще се пукна от някъде. Дано да се кърмим успешно и да посваля нещичко, че мразя излишните килограми!

И аз да кача една снимка...


* DSC_0345.JPG (40.51 KB, 336x336 - видяно 1571 пъти.)
« Последна редакция: март 31, 2015, 13:52:53 от punk_girl123 » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines