Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:25:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 142789 пъти)
 
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #120 -: март 27, 2015, 14:26:07 »

ахахахахахаха, ами тей като няма да са много снимките, че тук ти съдират кожата за няколко снимки, няма да съм много съблечена. Мислех една черна рокля имам , тясна и токчета, ама хем ми харесва хем не много, тя съвсем обикновена. А после последно си взех един клин за бременни и примерно с него да разголя коремчето. Мислех да ида да купя една лента да си вържа на стомаха, ама още не съм , а нямам мн време. И едни терлички бели ще нося, днес си мислех и за една биба, ама знам ли. Май ще направим типичните снимки с таткото, ама в интернет има някои много оригинални, но като че ли не се виждам гола и с някакъв воал, абе накрая каквото стане. Та така, малко ми е мързеливо, утре трябва и малко грим да си сложа, днес да видя с какъв лак ще се лакирам, да приготва дрехите, абе каква такава станах, мързелива мама.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 27, 2015, 15:57:17 »

Там където ще сте снимат би трябвало да имат все пак разни аксесоари, разни декори и подходящи идеи  Wink Ще стане супер!

Аз искам после с бебчо и каката, ама ще видим как се успеем и дали ще успеем.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 27, 2015, 17:27:29 »

Грета хубаво е да се снимаш, щом имаш и време. Аз както бях казала нямам почти никакви снимки. Все не намирам време . Мъжът ми затри, по скоро телефонът му всички от предишната бременност . Сега трябва да се снимам , ама ще видим. За фотосесия едва ли Ще имам време. То на педикюр нямам време да ида. Сега се занимавам и с продажбата на един апартамент, та ходя по разни институции и е ужасно. Днес в кадастъра ми стана лошо, добре че хората ми дадаха предимство. Май за пръв път ми се случва.
купих си първата дреха за бременни днес. Един анцуг тип шалвари. Реално сега съм на 8 килограми , с които започнах бременността. Коремът ми е голям, но като цяло съм отслабнала. След като ходя все още с дънки, които взех октомври, верно леко широки Ми бяха.  Ама вече неудобно да сядам с тях. А чорапогащници нещо ме дразнят.
вчера бях на консултация. В трийста седмица съм плюс няколко дни. Бебчето си отговаря точно, плацента, кръвотока , води , всичко е ок. Даже и изследванията , които не ми бяха в норма доктора каза че са добре за бременна. Хемоглобинът ми е паднал на 115, но карай.
Вчера след прегледа направих и първите покупки за бебка. Не че съм видяла какво има , ама на купих бая неща. После мога да снимам и да ви покажа.имаше разпроджаба на някои нЕва и не се въздържах. Уж само пелена бях решила да взема , но момиЧето ми показа и комплект че със същия десен и после още 3,4 бодиТа рокли и така.
 Малко време остана 2 месеца.Дано всичко си остане така де., да си стои и расте бебка в корема на мама.
Иначе направих проверка и имам право на 5 дни ВИП стая , която ми покрива здравното осигуряване и много се зарадвах.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #123 -: март 27, 2015, 22:41:10 »

Ние вчера си минехме реда за фотосесията и сме много доволни, че отметнахме и това си решение smile
Следсватбената ни фотосесия беше в една много красива местност до Русе. Гого Кехайов ни я прави юни месец миналата година и на една от поляните имаше щъркел, който си се разхождаше. Тогава си говорихме, че това е добър знак и август месец вече бях бременна smile Та, сега бременната фотосесия направихме пак на същото място, та да продължим тематично албумите.

Отне ни около 2 часа и успях да се преоблека 3 пъти, за да има някакво разнообразие на снимките. Фотографката беше взела някакви дреболийки с нея, но и аз се бях подготвила: розови обувчици на малката, ехографска снимка, дрешки и т.н. Сложихме разни чорапчета и боденца на една връв с щипки и така пак се получи добра идея. Разголвах коремче, таткото целува, прегръща, милва и т.н. Повъргаляхме се малко и на една поляна, защото фотографката прецени, че ще изглеждат добре и легнали снимки... Абе общо взето се забавлявахме доста. Хубавото беше, че хванахме ден със слънце и температура около 20 градуса, та да мога сред природата и на зелено и да покажа коремче. smile  Сега ми е интересно какво се е получило след всичките гимнастики, но ще изчакаме около седмица, за да видим резултата.

Аз съм на мнение, че снимките са нещо много важно в живота на човек. Много неща се забравят, но когато погледнеш снимката, толкова много емоции могат да нахлуят в теб. От началото на бременността си пиша и в една тетрадка как се развива бебка. Решила съм един ден, като стане на 18 години или по- рано, зависи до кога ще изтрая, да й дам тази тетрадка. Надявам се, че ще бъде един скъп и мил подарък за нея. А в момента е и справка за мен, защото много забравям. Не се сещам какви размери или килограми е била в еди кой си месец, седмица... Малеее, каква отнесена и разсеяна съм станала, чак не мога да се търпя понякога smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 28, 2015, 08:47:07 »

Браво, Сисе! Навихте ме за фотосесията май  crazy с каката не бях ходила, а сега искам главно заради нея. Много се вълнува  heart и аз не помня никакави размери. Но не се и опитвам де - да знам, че всичко е нормално и ми стига  blum на каката и помня колко кг се роди, предполагам, че и това ще го запомня. Отивам да ми източат кръвчица. Приятен уикенд и дано след Мариола да чуем още някоя хубава вест!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 28, 2015, 16:52:25 »

Сиси съгласна съм за снимките. Със страхотно удоволствие си разглеждам снимките от първата бременност, както и сега с огромно удоволствие снимам растящия корем, макар че вече съм над 80кг. Просто нескромно си се харесвам  girl_wink

Тъй като чисто финансово две фотосесии професионални ще ни дойдат в повече, реших че ми е по мило професионалната да я направя след като бебо се роди с кака му. Много са ми сладки и нежни снимките с голямо детенце и бебенце.


Руми браво за килограмите, за покупките, за всчико. Аз бременни дрехи нося от 15-16г.с. Корема ми е някак много по ниско от първия път и съвсем рано стана невъзможно да закопчая каквито и да е дънки, та се обзаведох с едни бременни дънки и с един клин, после пък Маги ми прати още няколко чифта дънки и изобщо идеално изкарвам до сега. Имам и няколко блузи за бременни, както и някои от моите още ми стават. Те всички ми стават, но някои ми идват твърде къси.



Аз накупих някои неща за болницата. Днес пера пералня с бебешки дрехи и лека полека мисля да стъкмявам нещата, че напоследък все едни ужасни сънища как нещо се случва инцидентно и се налага да инструктирам мъжа ми какво да донася, какво да купува, от къде да го купува и изпадам в някаква паника насън.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #126 -: март 28, 2015, 18:43:40 »

И аз така съм решила за фотосесията.Тъй като с каката нямам професионална с коремче и прецених че по добре като се роди ,живот и здраве десмата heart
Geri,аз какви кошмари имах до скоро...Дъбуждах се стресната,уплашена,не смеех да мръдна.Ужасно беше.И все едни гадни неща,нямащи връзка с бременноста.
Мен взе да ми писва от това потене вечер. nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 28, 2015, 18:48:23 »

Точно за това, че нямам нито една професионална с коремче мисля сега да го направя и да ми е веднъж за винаги. Аз не мисля да е кой знае какво 5-6 пози най-много за спомен. Като се роди пак - семейно. Да си похваля гарджето - днес купувахме подаръци за децата на кумата и дрешки за бебето и каката като по чудо не протестира, че за нея нямаше. За награда и купих шапка  heart heart heart
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 28, 2015, 19:20:17 »

Аз не мисля да е кой знае какво 5-6 пози най-много за спомен.
Има ли такива, които се съгласяват на цялата хамалогия за 5-6 пози, защото аз категорично отказвам?
sise1902, да покажеш после снимки. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 28, 2015, 22:14:22 »

Ся ще ме накарате и мен да правя фотосесия.  Да не остана по назад. Поне ще се замисля. С бебето живот и здраве мисля да направим, но като порасне малко.  Не ми се иска малко бебе да го мъкна по фотостудия.
момичета малко остава. 2 вече родиха. Ще оставаме все по малко. Айде Рубин е наред. После Пънки.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 29, 2015, 08:16:58 »

Има ли такива, които се съгласяват на цялата хамалогия за 5-6 пози, защото аз категорично отказвам?
За пореден път казвам, че не става въпрос за София, Варна или друг голям град. При нас не си позволяват да отказват, че сме малък град и без това се бият за клиенти. Та по принцип се съгласяват на всичко. Само и само да не им тръгне лошо име из града!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 29, 2015, 13:19:44 »


Между другото търся си компания за училище за родители за другата събота 04.04. За Варна става въпрос. Ако някой е навит да ми пише!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 29, 2015, 14:38:55 »

За пореден път казвам, че не става въпрос за София, Варна или друг голям град. При нас не си позволяват да отказват, че сме малък град и без това се бият за клиенти. Та по принцип се съгласяват на всичко. Само и само да не им тръгне лошо име из града!
Не съм си и помисляла, че става дума за София, Варна, никъде и не съм го написала, между другото. Но за 5-6 кадъра просто няма и да си помръдна пръста, то само разходите не мога да си покрия crazy. Явно при вас е голям глад, щом се съгласяват на цялата хамалогия за толкова малко кадри.
Аз също ще ходя. С предната бременност се снимах всяка седмица от 15 та до 41. Имах неприятни преживявания с крадене на техниката, но си купихме др, по-хубав апарат и си изкарах проекта до самото раждане.
Сега, признавам си, нямам никакво желание да снимам, ама нииииииикакво blush. Имам едно-единствено селфи от 19 седмица, тогава правих диптих от кадър от 19 седмица с първата ми бременност и 19 седмица от сегашната. И сега съм решила да си направя една фотосесия бременна, че съпругът ми мн мрази да го карам да ме снима, а бебето - ще си го снимам сама heart.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 29, 2015, 15:11:49 »

Ами и тук съм виждала обяви в Грабо за 5 или 10 обработени кадъра. Забравих каква цена беше, конкретно за детска фотосесия бяха. Аз честно казано нямам време. Примерно на фризьор трябва да ида, да се гримираМ, после самата фотосесия. А ако взема и Ники ще настъпи пълна ЛУДНИЦА.   Някак си не виждам как да ги наглася нещата. Ама това да е
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #134 -: март 30, 2015, 12:40:40 »

Айде на фото сесийте моляяя, аз вече приключих и с това и съм също доволна, че бебо не изпревари събитията.
Как сте днес, аз гнездя, ахаха или по-точно както всеки понеделник у нас е кочинка и се опитвам да пооправя.
Има ли нови бебчета??
Аз уж съм за 17 април, а от кога се глася да раждам, може би защото една приятелка все ми повтаря, че ще родя по-рано.
При нас временцето е чудно и поне се разходих малко повече през уикенда, а утре го дават 27 градуса, чак ми е странно, нооо идва лятооо.  danceg
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines