Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:36:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 142783 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #570 -: юни 01, 2015, 10:20:33 »

Споко, моите гащи не бяха кьм тебе, а кьм който говореше за това, ама то си е истина де. Не сьм чула жена да е родила с гащи  girl_haha

Не сме си и помислили за теб подобно нещо (поне аз де, ама сигурно и колежката не е)  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: юни 01, 2015, 11:08:24 »

Извинявай, понеже знам, че в нашето родилно държаха/държат да си по нощница, а не с долнище на пижама, къси панталонки и т.н  обуто на краката и всички бяхме по гащи под нощниците, та си представих 1вото ми раждане и затова го казах. Нищо лично good А в родилното такива гледки са норамални, все пак там външни не влизат, още по-малко мъже. Не знам къде ще раждаш обаче при нас едното момиче му беше писнало да си събува панталоните, че бяха големи прегледи, който лекар мине те гледа, по 5-6 пъти на ден  blum С тениска не знам доколко ще ти е удобно за кърмене, а долнището лично аз не го препоръчвам поради гореспоменатите причини.
А ти преди колко години роди 1-вото, че са ти толкова демоде нощниците?  blum И какво ти пука, ако са здрави взимай тях! аз бих взела мои от предното раждане, но тогава ни обличаха техни и нямам, сега съм купила 2 с копчета от двете страни за кърмене, намерих ги на добра цена някъде около 15 лв бяха - памучни. Малко са късички, защото съм висока, но не ми пука особено
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: юни 01, 2015, 11:26:07 »

А ти преди колко години роди 1-вото, че са ти толкова демоде нощниците?  blum И какво ти пука, ако са здрави взимай тях!

Аз се замислих същото blum Ама после предположих, че е ползвала от на майка си нощниците, не знам smile

На мен не ми е комфортно с нощници, и тогава в болницата едвам издържах с такива, но е факт, че е по-лесно пък. На мен ми се запотяваха много бедрата, че не съм слаба и се търкат blush
Но пак на тях бих заложила при нужда - и за кърменето, и за раждането беше удобно. Практично по-скоро.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #573 -: юни 01, 2015, 11:34:04 »

За бедрата имам сьщия проблем  sad Дори сега като излизам без клин е голяма мька, а пьк с клин сьм цингара-мангара, поне така твьрди Фабио и редовно ми припомня колко е грозно.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: юни 01, 2015, 12:21:20 »

Не мисля, че ще има проблем с панталонки. И при предишното ми раждане имаше 1 майка с пижама с д. крачоли, така че защо не? А относно кърменето - имам 2г и 1м кърмачески стаж, кърмила съм как ли не, къде ли не и съм била облечена с какво ли не, така че не смятам, че ще срещна трудности с кърменето. Просто наистина не са ми удобни нощниците, като лежа ми се катерят по тялото и обикновено се будя с нощница около кръста, минимум.  pardon
Ако ли пък кажат, че се налага да съм с нощница, ще ми носят тези от първото раждане pardon.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #575 -: юни 01, 2015, 13:10:04 »

А да, това си е точно така: лягаш с нощница и се сьбуждаш с шал  good  Аз сьщо не спя с нощници. Казано честно и пижами мразя. Най-хубаво се спи голи. Така не ти се закачат чаршафите по дрехитеи да се усуква и сьбира всичко. Но откакто имаме Марта спим с пижами.

А нощниците ги искат от болницата.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: юни 04, 2015, 22:01:33 »

Здравейте мамчета , на 22.05 в 11:11ч се появи нашата малка дъщеричка  Симона 2.610кг и 49см. От една седмица  сме си у дома и се гледаме , на кърма сме , но тъй като за седмица не качи много ми казаха да цедя и да и давам , защото е мъничка и явно се изморява да суче.
Честита радост и на теб  Руми, да ти е живо и здраво детенцето и много много усмивки да ви носи.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: юни 05, 2015, 06:21:34 »

Честито! Да ти е жива и здрава!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: юни 05, 2015, 08:27:11 »

Честита дъщеричка, да ви е жива и здрава! От опит знам, че тази дата е страхотна и всички, които познавам и имат РД на този ден - аз + още 3ма са страшни късметлии и носят късмет и на околните в живота. Пожелавам същото и на Симона! heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: юни 06, 2015, 19:13:36 »

Благодаря ви.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #580 -: юни 07, 2015, 14:04:42 »

честито на пламък и нейната малка бебка!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: юни 08, 2015, 11:02:03 »

Хехе, как замря темата girl_impossible. Май само аз останах Girl_hide.
Психирах се тази нощ, че ще раждам и я изкарах кошмарно. Мислих си, че на козметик не успях да отида, да си купя рокля за изписването, не съм стягала багаж, не съм изгладила всички дрешки crazy. Та, ще взема да се взема малко в ръце и да се подготвя за болницата, че не остана pardon.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: юни 08, 2015, 12:27:15 »

Ама имаше ли болки, признаци за раждане нещо или просто така си се психира? И аз съм тук, чакам! На 22ри влизам вече и няма начин - ще излезем 2ма. Като нищо може и да ме изпревариш!  girl_impossible
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: юни 09, 2015, 11:31:00 »

Ааа, не! beating
Аз съм го поръчала за 25  girl_wink.
И както си мрънках, че нямам нощници, се сдобих с цееели 2. yahoo (една мама от отчетната, вече родила, ми подарява нейните, хехе).
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #584 -: юни 11, 2015, 20:08:11 »

Ейййй,аз като не съм влизала отдавна колко нещо съм изтървана! :girl_impossible:Честито на всички мами!Нека дечицата ви бъдат здрави и благословеи!
Вярно не останаха почти бременни!Момичета ,радвайте се на бременоста и последните дни с коремчето!Не че сега с бебчо не  е прекрасно,дори е уникално,но като си спомня какво божествено нещо е да носиш живот в себе си...
Момичета,пожелавам ви прекрасно раждане и здрави бебчета heart
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines